Bankovní

Stovky rodičů se seřadily celou noc

souhrn

Stovky rodičů se seřadily celou noc

Stovky rodičů se seřadily celou noc-0

  Huashang Daily News (reportér Chen Sicun Photography Qiangjun) Večer 11.

Stovky rodičů se seřadily celou noc-1

   června čekaly stovky rodičů ve frontě u brány základní školy Tuanjie v okrese Weiyang. Ředitel školy uvedl, že existuje pouze 180 veřejně sponzorovaných titulů a více než 300 bylo zaregistrováno. Po noční směně dali rodiče svým dětem číslo „Konečně jsem dostal číslo, tuto noc jsem na nic nečekal!“ Včera ráno v 10 hodin,Gao Ning, 35letý muž z Ankangu, uvedl, že ačkoli číslo, které dostal, bylo poskytnout informace základní škole Tuanjie ráno 14.

Stovky rodičů se seřadily celou noc-2

   června, nemohl si pomoci zavolat své milence, aby ohlásil dobrou zprávu. Gao Ning uvedl, že před třemi lety šel se svou ženou pracovat na trh stavebních materiálů poblíž vesnice Tuanjie ve čtvrti Weiyang v Xi'anu ze svého rodného města v Ankangu. V loňském roce jsem vzal své dítě ze svého rodného města, ale pro mé dítě bylo bolest hlavy chodit do základní školy.

Stovky rodičů se seřadily celou noc-3

  Na konci letošního roku jsem se začal ptát, kdy se zaregistruje nedaleká základní škola Tuanjie. Večer 11. června, když po noční směně prošel základní školou Tuanjie, zjistil, že je tu dlouhá fronta, a tak rychle požádal svého milence, aby poslal stoličku, aby počkala ve frontě u brány školy. Včera ráno reportér z Huashang Daily viděl u brány základní školy v Tuanjie, že bezpečnostní pracovníci školy sledovali číslo objednávky10 lidí najednou pozdravilo své rodiče, aby vstoupili do školy a zaregistrovali se.

Stovky rodičů se seřadily celou noc-4

   Každý rodič, který vyjde ze školy, bude obklopen rodiči mimo školu, aby se zeptali na situaci uvnitř.

Stovky rodičů se seřadily celou noc-5

   Ti, kteří nebyli přijati, včera uspořádal vzdělávací úřad v 10:30 hod. Osoba odpovědná za základní školu v Tuanjie uvedla, že škola má 4 třídy pro první stupeň a 180 veřejných titulů. Dosud bylo vydáno více než 300 registračních čísel. To nezahrnuje děti vesničanů ve vesnici Tuanjie.

Stovky rodičů se seřadily celou noc-6

   Podle odpovědné osoby bylo původně naplánováno zahájení registrace ráno 12. června, ale večer 11. června škola zjistila, že u brány školy se seřadily stovky lidí. Z bezpečnostních důvodů byla sekvence číslo bylo vytvořeno předem a rodičům bylo umožněno toto číslo zadržet.

   Zaregistrujte se v pořádku, ale nečekal jsem, že uprostřed noci čekají ve frontě stovky lidí. Škola je stále ve třídě a počet registrací za den je pouze 120. V současné době bylo vydáno více než 300 čísel.

   Řekl, že informace poskytnuté rodiči budou přezkoumány příští týden. Vzhledem k tomu, že škola může ubytovat omezené množství studentů, ty, které nejsou přijaty, uspořádá vzdělávací úřad pro jiné školy.

Zodpovědná osoba uvedla, že rozsah služeb základní školy Tuanjie byl při založení stanoven na 6000 lidí. Nyní trh stavebních materiálů shromáždil mnoho migrujících pracovníků, počet je asi 100 000, takže se zde shromažďují všichni. .