Fakta

Liang Ping: Policie rychle prolomila případ vloupání

souhrn

Hualong.com ohlásil 13. června v 15:19 (zvláštní zpravodaj Zhang Changwei, zpravodaj Zhang Longhai). Nedávno policejní stanice Liangshan č. 1 Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Liangping, město Chongqing rychle prolomila případ krádeže a zatkla podezřelého na místě. Souhlas davu. Asi ve 12 hodin 22. května se na obloze ozvalo praskání slabého deště,Liangping District Public Security Bureau Liangshan č. 1

Liang Ping: Policie rychle prolomila případ vloupání

Liang Ping: Policie rychle prolomila případ vloupání-0

  Hualong.

Liang Ping: Policie rychle prolomila případ vloupání-1

  com ohlásil 13. června v 15:19 (zvláštní zpravodaj Zhang Changwei, zpravodaj Zhang Longhai). Nedávno policejní stanice Liangshan č.

Liang Ping: Policie rychle prolomila případ vloupání-2

   1 Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Liangping, město Chongqing rychle prolomila případ krádeže a zatkla podezřelého na místě. Souhlas davu. Asi ve 12 hodin 22.

Liang Ping: Policie rychle prolomila případ vloupání-3

   května se na obloze ozvalo praskání slabého deště,Policie z policejní stanice Liangshan č. 1 Úřadu veřejné bezpečnosti v okrese Liangping obdržela zprávu od mas.

Liang Ping: Policie rychle prolomila případ vloupání-4

   Masy hlásily, že v oblasti Dongming Village na ulici Liangshan v okrese Liangping byly nalezeny krádeže vloupáním. Poté, co je masy objevily, muž uprchl do oblasti dálničních služeb poblíž vesnice. Skrytý, bez jakéhokoli místa. Následně policisté, kteří se na místo vrhli, aby případ vyřešili, podle pokynů útěku poskytnutých masami,Prostřednictvím návštěv, průzkumů a analýz byla rychle identifikována potenciální úkryt člověka a na trávě v blízkosti úkrytu bylo provedeno podrobné vyhledávání a muž byl úspěšně zajat a postaven před soud.

Liang Ping: Policie rychle prolomila případ vloupání-5

   "Podle zpráv masy vstoupil muž do místnosti bosý. Analyzovali jsme, že se muž mohl vyhnout vstupu do místnosti, aby vydal zvuky, což vzbudilo bdělost mas, ale chytrost muže se mýlila. "Byl deštivý den. Na základě stop, které zanechal muž na místě, jsme rychle uzamkli oblast, kde by se muž mohl skrývat.

Liang Ping: Policie rychle prolomila případ vloupání-6

   Policie, která případ řešila, uvedla, že od dubna tohoto roku se muž dopustil několika trestných činů v blízkosti trestného činu a z domácnosti ve vesnici ukradl hotovost 800 juanů. Ve stejný den znovu vyloupil a byl na místě nalezen a zatčen. V současné době je muž ve vazbě a případ je dále vyšetřován.

Liang Ping: Policie rychle prolomila případ vloupání-7

.