Sportovní

Z Maoxiangou do Xipeng bude dnes otevřeno 486 autobusové nádraží

souhrn

Chongqing Commercial Daily-Zheng Sanbo, hlavní korespondent pro upstream finance, Chongqing Commercial Daily News se včera reportér dozvěděl od společnosti Western Bus, že od 13. června zahájí společnost autobus z Maoxiangou na linku Xipeng 486. Rozumí se, že běžící částí vlakového nádraží 486 je Maoxiangou-Xipeng. Weby jsou Maoxiangou, Zoo, Yangjiaping Western Suburb, Yangjiaping Shiyang

Z Maoxiangou do Xipeng bude dnes otevřeno 486 autobusové nádraží

Z Maoxiangou do Xipeng bude dnes otevřeno 486 autobusové nádraží-0

  Chongqing Commercial Daily-Zheng Sanbo, hlavní korespondent pro upstream finance, Chongqing Commercial Daily News se včera reportér dozvěděl od společnosti Western Bus, že od 13. června zahájí společnost autobus z Maoxiangou na linku Xipeng 486. Rozumí se, že běžící částí vlakového nádraží 486 je Maoxiangou-Xipeng. Zastávky jsou Maoxiangou, zoo, západní předměstí Yangjiaping, silnice Yangjiaping Shiyang Road,Shipingqiao West, Baguocheng Shisheng Tea City, Diaodeng, Taojia Development Zone, Maohe, Second Ring Road, Xipeng No.

Z Maoxiangou do Xipeng bude dnes otevřeno 486 autobusové nádraží-1

  1 Middle School, Xipeng Bus Station, Xipeng. Otevírací doba: Maoxiangou 6: 00-20: 00; Xipeng 6: 00-19: 30. Interval: V průměru každých 20–40 minut.

Z Maoxiangou do Xipeng bude dnes otevřeno 486 autobusové nádraží-2

   Cena lístku: 5 RMB, bezobslužný prodej letenek, preferenční zásady bezplatného převodu na jednu hodinu.

Z Maoxiangou do Xipeng bude dnes otevřeno 486 autobusové nádraží-3

Společnost Western Company připomíná: Cestující, kteří cestují na krátkou vzdálenost, mohou jet linkou 242 do az Xipengu do Huafu Yayuan a jet linkou 486 do az Maoxiangou do Tiaodengu. Cena jízdného 242 a 486 je 2 juany a mohou si užít jednu hodinu zdarma politika převodu. .