Regionální

Nanchuan: Studium a realizace ducha městského kongresu páté strany, nadšení stále stoupá

souhrn

Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Luo Yongpan Chongqing Commercial Daily News V posledních několika dnech uspořádala různá oddělení na všech úrovních v okrese Nanchuan speciální setkání, aby vyjádřila nadšení pro studium, šíření a realizaci ducha kongresu páté strany města. Nanchuanská okresní komise pro disciplinární inspekci využije klíčové učení, vytrvá v učení a bude se vzájemně podporovat. Zkombinujte své vlastní myšlenky a pracovní povinnosti a učte se,Uchopte hlavní body,

Nanchuan: Studium a realizace ducha městského kongresu páté strany, nadšení stále stoupá

Nanchuan: Studium a realizace ducha městského kongresu páté strany, nadšení stále stoupá-0

  Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Luo Yongpan Chongqing Commercial Daily News V posledních několika dnech uspořádala různá oddělení na všech úrovních v okrese Nanchuan speciální setkání, aby vyjádřila nadšení pro studium, šíření a realizaci ducha kongresu páté strany města. Nanchuanská okresní komise pro disciplinární inspekci využije klíčové učení, vytrvá v učení a bude se vzájemně podporovat. Zkombinujte své vlastní myšlenky a pracovní povinnosti a učte se,Uchopte hlavní body, hluboce pochopte a přeměňte učení na schopnosti. Chcete-li podpořit pracovní učení, aplikovat to, co jste se naučili, a podporovat učení s využitím, musíte najít zaměření a klíčové body učení, řešit pracovní problémy, neustále zlepšovat úroveň dohledu a disciplinární odpovědnosti a věnovat pozornost inspekcím a nápravě nezdravé trendy kolem mas.

Nanchuan: Studium a realizace ducha městského kongresu páté strany, nadšení stále stoupá-1

   Problémy korupce a další práce, silná přímá protikorupce,Komplexně prosazovat přísnou správu strany. Organizační oddělení výboru strany Nanchuan District vezme studii a realizaci ducha kongresu páté strany jako klíčový obsah současného studia a školení, začlení jej do hlavních směn a řady školení pro tajemníky místní organizace stran v různých oborech a vést většinu členů strany a vedoucí kádry k tomu, aby se nejprve učili a prohloubili své studium. Současně „Tisíce sekretářek přednáškové party aktivity“„Uspořádat sérii rozhovorů s„ dobrými sekretářkami při budování strany “, které mají vést členy strany, kádry a masy na všech úrovních, aby se učili a dělali. Oddělení propagandy ve výboru okresu Nanchuan navrhlo, aby propagandistické ideologické a kulturní kádry hovořily o politice s jasným postojem a studium propagandy a provádění ducha kongresu strany Páté dobré město považovaly za důležitý politický úkol pro současné a budoucí období a ujměte se vedení v učení a porozumění.

Nanchuan: Studium a realizace ducha městského kongresu páté strany, nadšení stále stoupá-2

  Chcete-li převzít vedoucí úlohu v propagandě a kázání, převzít vedoucí úlohu v provádění, v souladu s požadavky městského stranického výboru a okresního stranického výboru, v kombinaci se skutečnou situací celého okresu, aktivně prozkoumávat zakotvené propagandistické metody a tvrdě pracovat na podrobná implementace s cílem předat ducha stranického kongresu tisícům domácností. Oddělení OSN pro práci na frontě Výboru pro stranu okresu Nanchuan se bude řídit novými požadavky a novými úkoly práce Jednotné fronty, které navrhl sjezd páté strany města jako průvodceInovativně podporuje jednání politických stran v našem okrese, odvádí dobrou práci v harmonii a stabilitě v etnických a náboženských oblastech, odblokuje informační kanály, provádí cílenou práci na Tchaj-wanu a zámořských Číňanech, prohlubuje studii „dvě studie a jedna práce“ a vzdělávání, zdokonalit systém řízení vládních agentur a posílit každodenní rutiny Dohlížet na kázeň a odpovědnost a neustále podporovat konstrukci pracovního stylu agentury. Osoba odpovědná za politický a právní výbor výboru strany Nanchuan District řekla:V souladu s komplexním prosazováním právního státu města, které navrhl kongres páté strany, se Politicko-právní výbor okresního výboru ujme iniciativy, aby odvedl dobrou práci při hodnocení a prevenci rizik, soudních službách a právních konzultacích, aby udržel sociální stabilita, slouží ekonomickému rozvoji a poskytuje strukturu na straně nabídky.

Nanchuan: Studium a realizace ducha městského kongresu páté strany, nadšení stále stoupá-3

   Reforma poskytuje silnou záruku.

Nanchuan: Studium a realizace ducha městského kongresu páté strany, nadšení stále stoupá-4

.