Mezinárodní

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat

souhrn

Podle Caixin.com se bývalý prezident obchodní banky Huludao Wang Xueling, který byl kvůli případu odvolán před 11 lety, nedávno vrátil na svůj post a očekává se, že bude předsedou banky. Dne 30. července, podle odpovědi Liaoning Banking Regulatory Bureau týkající se kvalifikace Wang Xueling: „Podle prováděcích opatření„ Čínské bankovní regulační komise pro záležitosti správních licencí čínských komerčních bank “a dalších příslušných předpisů,Po kontrole a schválení Wang Xueling

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat-0

 Podle Caixin.

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat-1

 com se bývalý prezident obchodní banky Huludao Wang Xueling, který byl kvůli případu odvolán před 11 lety, nedávno vrátil na svůj post a očekává se, že bude předsedou banky.

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat-2

  Dne 30. července, podle odpovědi Liaoning Banking Regulatory Bureau týkající se kvalifikace Wang Xueling: „Podle prováděcích opatření„ Čínské bankovní regulační komise pro záležitosti správních licencí čínských komerčních bank “a dalších příslušných předpisů,Po přezkoumání byla schválena kvalifikace Wang Xuelinga jako prezidenta banky Huludao. „Od roku 2000 banka Huludao zpronevěřila téměř 1 miliardu juanů fondů a převedla je společnosti Fujian Ren Zhuang Dachuan za nezákonné svěřené řízení majetku pod krytím státních dluhových investic. Až do druhé poloviny roku 2006, kdy Čínská bankovní regulační komise provedla hlavní inspekce na investičních účtech komerčních bank Případ byl odhalen.

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat-3

 Do vyšetřování okamžitě zasáhlo soudní oddělení. V době, kdy k případu došlo v roce 2007, Huludao City Commercial Bank ve skutečnosti představovala riziko 370 milionů juanů.

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat-4

  Rozumí se, že Wang Xueling, prezident banky, byl dříve jejím bývalým náměstkem prezidenta odpovědným za finanční prostředky.

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat-5

  Wang Xueling by měl být z nějakého důvodu diskvalifikován z funkce a měl by být z funkce prezidenta odstraněn. Profil postavy: Wang Xueling, muž, narozen v roce 1964,Národnost Han, titul vedoucího účetního, postgraduální titul v zaměstnání, University of International Business and Economics EMBA, pokročilý magisterský titul v oboru obchodní administrativy. Od svého nástupu do práce v roce 1990 pracoval postupně jako člen plánovací divize Jinzhou City Construction Bank, zástupce vedoucího centrální investiční divize centrální pobočky stavební budovy Jinxi (nyní Huludao City) a zástupce vedoucího Úvěrová divize (odpovědná za práci),Ředitel pobočky Xinhua v Huludao City Construction Bank a prezident pobočky Nanpiao, prezident pobočky Huludao City Construction Bank Lianshan.

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat-6

  V červenci 1999 byl převeden do Huludao City Credit Cooperative (předchůdce Huludao City Commercial Bank) a postupně působil jako zástupce ředitele City Credit Cooperative, zástupce ředitele přípravné skupiny Huludao City Commercial Bank, a prezident obchodní banky Huludao City. Současný prezident obchodní banky Huludao City. Přezkum případu: Jaké jsou „obraty a obraty“ během desetiletého soudního procesu ● V prosinci 2007 stíhala lidová prokuratura města Huludao Zhuang Dachuan a Huang Leqin u mezilehlého lidového soudu Huludao pro podezření z podvodu.

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat-7

  ● V lednu 2009 odsoudil Střední lidový soud Huludao Čuang Dachuana na doživotí. Huang Leqin byl odsouzen k 15 letům vězení.

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat-8

  Ti dva to odmítli přijmout a odvolali se k Vyššímu lidovému soudu v provincii Liaoning. ● V prosinci 2009 vydal vrchní lidový soud provincie Liaoning druhostupňové rozhodnutí a potvrdil prvostupňový rozsudek. Poté, co rozsudek nabyl právní moci, podal Huang Leqin stížnost k Nejvyššímu lidovému soudu. ● V lednu 2010 Nejvyšší lidový soud rozhodl,Nařiďte Vyššímu lidovému soudu provincie Liaoning, aby věc zopakoval.

Prezident banky Huludao Wang Xueling byl odvolán z funkce před 11 lety a nyní je znovu přijat-9

  ● V listopadu 2013 vydal provinční vyšší lidový soud v provincii Liaoning rozsudek po opětovném řízení a poslal případ zpět k mezistupnímu soudu Huludao k novému procesu. Mezilehlý lidový soud Huludao případ přijal a vrátil případ prokurátorovi k dalšímu vyšetřování. ● V červenci 2014 lidový prokurátor města Huludao rozhodl o změně trestního stíhání a stáhl část vedlejších civilních žalob podaných osmi úvěrovými družstvy proti obžalovanému a společnosti China Galaxy Investment Management Co.

 , Ltd.

 ● V červenci 2014 vydal rozsudek Huludao Intermediate People's Court, který umožnil částečné zpětvzetí vedlejšího občanského soudního sporu. ● V srpnu 2015 byl mezitímní soud v Huludao odsouzen k doživotnímu vězení Zhuang Dachuan a v prvním procesu byl pokutován 800 miliony juanů; Huang Leqin byl odsouzen k 7 letům a 6 měsícům vězení a pokutě 5 milionů juanů. Zhuang Dachuan a Huang Leqin stále odmítli přijmout rozsudek a podali odvolání. ● 26.

  května 2017 vydal vrchní soud v Liaoning konečné rozhodnutí o opětovném řízení a potvrdil prvostupňový rozsudek.

: Případ podvodu Huludao Commercial Bank s 370 miliony juanů Prezident obchodní banky Huludao byl nakonec vyloučen z bankovního regulačního oddělení. Veřejný účet Sina Finance and Economics vysílá průběžně nejnovější finanční informace a videa 24 hodin denně,Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).