Bankovní

Naše město bude od příštího měsíce otevřeno vysokorychlostní železnicí Deyang

souhrn

Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Li Jing Chongqing Commercial Daily News včera se reportér z webu železnice 12306 dozvěděl, že od 1. července otevře Chongqing vysokorychlostní vlak do Deyangu, celková doba jízdy je 2 hodiny a 56 minut , lístky druhé třídy Cena je 180 juanů. Tento vlak odjíždí ze severu Chongqing v 16:36 a prochází Dazu jih, sever Neijiang, sever Ziyang, východ Čcheng-tu

Naše město bude od příštího měsíce otevřeno vysokorychlostní železnicí Deyang

Naše město bude od příštího měsíce otevřeno vysokorychlostní železnicí Deyang-0

  Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Li Jing Chongqing Commercial Daily News včera se reportér z webu železnice 12306 dozvěděl, že od 1. července otevře Chongqing vysokorychlostní vlak do Deyangu, celková doba jízdy je 2 hodiny a 56 minut , lístky druhé třídy Cena je 180 juanů.

Naše město bude od příštího měsíce otevřeno vysokorychlostní železnicí Deyang-1

   Tento vlak odjíždí ze severu Chongqing v 16:36 a prochází Dazu jih, sever Neijiang, sever Ziyang, východ Čcheng-tu, východ Xindu,Qingbaijiangdong, Guanghanbei, dorazil ten den do terminálu Deyang v 19:32.

Naše město bude od příštího měsíce otevřeno vysokorychlostní železnicí Deyang-2

   Ve stejné době bude vlak G8751 z Deyangu do Chongqingu odjíždět z Deyangu v 8:19 ráno a do terminálu Chongqing North dorazí v 11:05 ráno. V současné době byl zahájen předprodej jízdenek na tento autobus. Cena jízdenky na sedadlo firmy je 523,5 juanů a cena jízdenky na sedadlo první třídy je 278.

Naše město bude od příštího měsíce otevřeno vysokorychlostní železnicí Deyang-3

  5 juanů, 180 juanů za sedadla druhé třídy.

Naše město bude od příštího měsíce otevřeno vysokorychlostní železnicí Deyang-4

.