Regionální

první meziměstský EMU v mé zemi s rychlostí 160 kilometrů za hodinu uvádí do zkušebního provozu

souhrn

Xinhua News Agency, Qingdao, 13. června (Reporter Zhang Xudong) Reportér se od společnosti CRRC Qingdao Sifang Locomotive and Rolling Stock Co., Ltd. dozvěděl, že první meziměstská jednotka EMU CRH6F s rychlostí 160 km / h v mé zemi byla nedávno uvedena do zkušebního provozu na meziměstské železnice z Ningbo, Zhejiang do Yuyao. Podle zpráv je CRH6F první meziměstskou EMU v mé zemi s rychlostí 160 kilometrů za hodinu.Vysokorychlostní EMU i zem

první meziměstský EMU v mé zemi s rychlostí 160 kilometrů za hodinu uvádí do zkušebního provozu

první meziměstský EMU v mé zemi s rychlostí 160 kilometrů za hodinu uvádí do zkušebního provozu-0

  Xinhua News Agency, Qingdao, 13. června (Reporter Zhang Xudong) Reportér se od společnosti CRRC Qingdao Sifang Locomotive and Rolling Stock Co.

první meziměstský EMU v mé zemi s rychlostí 160 kilometrů za hodinu uvádí do zkušebního provozu-1

  , Ltd. dozvěděl, že první meziměstská jednotka EMU CRH6F s rychlostí 160 km / h v mé zemi byla nedávno uvedena do zkušebního provozu na meziměstské železnice z Ningbo, Zhejiang do Yuyao. Podle zpráv je CRH6F první meziměstskou EMU v mé zemi s rychlostí 160 kilometrů za hodinu. Má výhody jak vysokorychlostních EMU, tak vozidel metra a má výhody „rychlého startu a zastavení, rychlého nástupu a přistání a pohodlné jízdy“ a je vhodný zejména pro provoz meziměstských železnic.

první meziměstský EMU v mé zemi s rychlostí 160 kilometrů za hodinu uvádí do zkušebního provozu-2

   Rozumí se, že meziměstská EMU CRH6F přijímá 8dílné seřaďování s 510 sedadly, pevnou kapacitou 1470 cestujících a nadměrnou kapacitou téměř 2 000 cestujících. V současné době je to domácí EMU s největší kapacitou cestujících. Ve srovnání s běžnými vysokorychlostními železničními vlaky má CRH6F silnější akcelerační a decelerační schopnosti a může se startovat a zastavovat stejně rychle jako metro a přizpůsobovat se krátkým rozestupům stanic. Kromě dvou párů dveří vpředu a vzadu je každý vůz vybaven třemi páry 1,3metrových dvojitých otevíracích posuvných dveří, takže cestující mohou rychle nastupovat a vystupovat z autobusu, i když jsou plné.

první meziměstský EMU v mé zemi s rychlostí 160 kilometrů za hodinu uvádí do zkušebního provozu-3

Snižte čas zastavení. Pokud jde o spotřebu energie, spotřeba energie na obyvatele na 100 kilometrů je přibližně o 20% nižší než spotřeba metra. V současné době společnost CRRC Sifang vyvinula řadu meziměstských produktů EMU s rychlostí 200 kilometrů za hodinu, 160 kilometrů za hodinu a 140 kilometrů za hodinu s různými formami seřaďování a přizpůsobenými rozhraními pro cestující. .