Společnost

„Fox Hunting 2017“ přesvědčil 2 lidi, aby se vrátili z Sin-ťiangu

souhrn

Zprávy z Tchien-šan (reportér Sun Jian) ​​12. června se reportér z informační kanceláře odboru veřejné bezpečnosti v ujgurské autonomní oblasti Sin-ťiang dozvěděl, že od té doby, co policie v Sin-ťiangu zahájila v zámoří speciální akci „Fox Hunting 2017“, více než dva měsíce, zatčen a přesvědčil 2 uprchlé ekonomické podezřelé z Egypta a Kyrgyzstánu. Podle zprávOddělení veřejné bezpečnosti autonomní oblasti plně podporuje zámořské pronásledování uprchlíků

„Fox Hunting 2017“ přesvědčil 2 lidi, aby se vrátili z Sin-ťiangu

„Fox Hunting 2017“ přesvědčil 2 lidi, aby se vrátili z Sin-ťiangu-0

  Zprávy z Tchien-šan (reportér Sun Jian) ​​12. června se reportér z informační kanceláře odboru veřejné bezpečnosti v ujgurské autonomní oblasti Sin-ťiang dozvěděl, že od té doby, co policie v Sin-ťiangu zahájila v zámoří speciální akci „Fox Hunting 2017“, více než dva měsíce, zatčen a přesvědčil 2 uprchlé ekonomické podezřelé z Egypta a Kyrgyzstánu.

„Fox Hunting 2017“ přesvědčil 2 lidi, aby se vrátili z Sin-ťiangu-1

   Podle zprávOddělení veřejné bezpečnosti autonomního regionu vynaložilo veškeré úsilí na podporu zámořského úniku a vymáhání odcizeného zboží. Různé typy policie úzce spolupracovaly, komplexně využívaly vzdělání k přesvědčování návratu, politické útoky a další metody kombinující operace a rychle provedené zatčení a přesvědčování osob podezřelých z ekonomického zločinu, kteří dospěli k podmínkám.

„Fox Hunting 2017“ přesvědčil 2 lidi, aby se vrátili z Sin-ťiangu-2

Za tři roky od zahájení speciální operace „Fox Hunting“ v roce 2014 začaly orgány veřejné bezpečnosti Xinjiang z Ruska,Kyrgyzstán, Kazachstán, Turecko, Egypt, Jihoafrická republika, Laos, Myanmar, Macao a další země a regiony přesvědčily o návratu, repatriaci a zatčení 16 osob, které uprchly z ekonomických zločinů do zahraničí. .