Zprávy

Tmall 618 zapaluje letní ekonomiku a řadí se na první místo v oblasti domácích spotřebičů, digitálního vylepšení domácnosti

souhrn

Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Zhang Yu Chongqing Commercial Daily News Tmall 618 pokračuje v zametání všech polí. Od 10. června Tmall 618 zapne „čtyři hlavní položky“ chladniček, praček, klimatizací a televizorů v den super kategorie s jediným produktovým ziskem téměř 1 000 juanů, se schůzkami pro instalaci ve stejný den doručování a doručovací služby následujícího dne, abychom zákazníkům poskytli upřímné

Tmall 618 zapaluje letní ekonomiku a řadí se na první místo v oblasti domácích spotřebičů, digitálního vylepšení domácnosti

Tmall 618 zapaluje letní ekonomiku a řadí se na první místo v oblasti domácích spotřebičů, digitálního vylepšení domácnosti-0

 Rural Taobao pomáhá společnostem realizovat potopení kanálu a zboží může projít tisíce krajů a vesnic. Tmall International se v další fázi zaměří na obsluhu 100 milionů čínské nové střední třídy. Od 10.

Tmall 618 zapaluje letní ekonomiku a řadí se na první místo v oblasti domácích spotřebičů, digitálního vylepšení domácnosti-1

  června zahájí Tmall 618 Den superkategorie „Čtyři hlavní položky“ chladniček, praček, klimatizací a televizorů. 12. června společnost Tmall oficiálně zahájila akci „Tmall Going Global“, která umožňuje domácím obchodníkům „prodávat svět v jednom obchodě“.

Tmall 618 zapaluje letní ekonomiku a řadí se na první místo v oblasti domácích spotřebičů, digitálního vylepšení domácnosti-2

  Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Zhang Yu Chongqing Commercial Daily News Tmall 618 pokračuje v zametání všech polí. Od 10. června Tmall 618 zapne „čtyři hlavní položky“ chladniček, praček, klimatizací a televizorů v den super kategorie s jediným produktovým ziskem téměř 1 000 juanů, se schůzkami pro instalaci ve stejný den dodávky a doručovací služby následujícího dne, které spotřebitelům poskytnou upřímný karneval Tmall 618 ideální pro život. Data společnosti Tmall ukazují, že 10.

Tmall 618 zapaluje letní ekonomiku a řadí se na první místo v oblasti domácích spotřebičů, digitálního vylepšení domácnosti-3

  června se v kategorii lednicových praček kategorie Tmall meziročně zvýšily chladničky o 277% a meziročně o 444%.

Tmall 618 zapaluje letní ekonomiku a řadí se na první místo v oblasti domácích spotřebičů, digitálního vylepšení domácnosti-4

  11. června, v den Tmall kategorie klimatizační TV, vzrostla meziročně klimatizace o 774% a TV se meziročně zvýšila o 569%. „Letní ekonomika“ se začala zahřívat a „chladné“ výrobky, jako jsou klimatizace a ledničky, se prodávaly extrémně horkě. Mezi nimi domácí značky Midea, Haier a Gree tvoří více než 60% prodeje a jsou obzvláště zvýhodňovány spotřebiteli.

Tmall 618 zapaluje letní ekonomiku a řadí se na první místo v oblasti domácích spotřebičů, digitálního vylepšení domácnosti-5

  Během Tmall 618 byla služba znovu upgradována. Do 24 hodin poté, co spotřebitel podepíše příjemku, poskytovatel značkových služeb bude aktivně kontaktovat spotřebitele, aby si domluvil schůzku na dobu instalace, aby mohla realizovat instalační službu vizualizace schůzky celého procesu. Síť Cainiao zároveň používá velká data k předpovědi jemné přípravy zboží,Zásilky v blízkých skladech zajišťují, že 1 000 okresů a krajů po celé zemi může dosáhnout doručení ve stejný den a další den. Na jedné straně exploze prodeje domácích spotřebičů vychází z upřímnosti a síly spolupráce společnosti Tmall s prvními značkami.

  Síla „RMB 580 za celých 4980“ umožňuje nejmodernějšímu zboží vstoupit do nejlepší doby pro spuštění a inteligentní cloudová invertorová pračka Midea, kterou lze dálkově ovládat mobilním telefonem, je pouze 1698 juanů;8 kg invertorová ultratenká pračka Siemens stojí pouhých 2 519 juanů.

  Na druhou stranu se společnost Tmall spojila s vlastníky značek, aby vytvořila celou řadu funkcí od rané fáze budování dodavatelského řetězce až po interakci s fanoušky, marketing, služby a poprodejní služby. Dále dále zmocňuje majitele značky a přináší uživatelům to nejlepší spotřebitelská zkušenost. Společnost Tmall také propojila Happy Shopping Hunan Satellite TV,Živé vysílání z Taobao vysílá „interakci na více obrazovkách“ a vysílá „sleduje a nakupuje“ během dne kategorie černé elektřiny v klimatizaci Tmall.

  Od ústředí společnosti Tmall po studio satelitní televize Hunan a poté až po výrobní linku původu zboží jsou tři místa ve stejném rámci, což uživatelům Tmall poskytuje pohlcující zážitek pro spotřebitele. „Letos na Tmall 618 věnujeme větší pozornost potřebám spotřebitelů přizpůsobené spotřebě. „Prezident obchodní skupiny Meijia Business Group společnosti Tmall Electric, Yin Jing, uvedl, že podle analýzy velkých dat společnosti Tmall byla vedle Super domácího dne uvedena na trh kromě běžných domácích spotřebičů také dávka„ velkokapacitních “a„ inteligentních “produktů na mytí prázdného ledu.

  uvádí se, že podle velkých údajů společnosti Tmall předpovídají hotspoty spotřeby, umožňuje značkám uspokojit potřeby upgradu spotřeby a společnost Tmall v loňském roce úspěšně inkubovala vznikající kategorii myček nádobí.

 Rozumí se, že 1. června, od chvíle, kdy Tmall Home Appliances zazněly jako houkačka na karnevalu Tmall 618 Ideal Life Carnival, prodala řada významných značek za jediný den více než 100 milionů juanů a první bitva byla úspěšná. V současné době otevřelo Tmall oficiální vlajkové obchody více než 75 000 značek z globálních oborů elektrických spotřebičů, vybavení domácnosti a vybavení domácnosti. Jen v roce 2016 uvedlo více než 70% značek prostřednictvím společnosti Tmall téměř 2 miliony nových produktů.

 Tmall se pevně řadí mezi platformu č.

  1 pro domácí spotřebiče, digitální spotřebiče a bytové zařízení. Propojení venkovského Taobao 618 s cílem zrekonstruovat prodejní řetězec, aby pomohl značkovým kanálům klesat.

  Prodej festivalu Rural Taobao 618 Ideal Life je na vzestupu, což mnoha značkám umožňuje vidět příležitosti pro potopení kanálu a restrukturalizaci prodejních odkazů. Song Chao ze společnosti Midea Group E-Commerce Co. , Ltd.

  uvedla, že prodej elektrických spotřebičů Midea ve venkovských Taobao se ve srovnání se stejným obdobím loňského roku výrazně zvýšil.

 Například se zvýšil prodej klimatizací o 64%, prodej domácích spotřebičů se zvýšil o 21% a prodej ledniček, praček a kuchyňských spotřebičů se zvýšil přibližně o 10%. „Jedna z invertorových klimatizačních jednotek 1P prodala za týden více než 7 000 jednotek.

  To nám dalo velkou příležitost. “ Song Chao upřímně připustil, že vzhledem k logistickým nákladům bylo pro podnikové kanály v minulosti obtížné klesnout na primární trh. . Tento problém lze nyní dobře vyřešit prostřednictvím venkovského Taobao.

  Klimatizace Oaks objevila posílení, které přinesla služba druhé vesnice. Inteligentní invertorová klimatizace 1,5P prodala za týden od 1. do 7.

  června více než 6 000 jednotek, což téměř dokončilo polovinu loňských ročních prodejů. Han Bo, ředitel elektronického obchodu s klimatizací Oaks, uvedl: „Odhaduje se, že letošní prodej Taobao ve venkovských oblastech přesáhne 300 milionů. Doufáme, že využijeme integraci dodavatelského řetězce společnosti Cuntao k dosažení 1 miliardy za dva až tři roky.

  „1,2 miliardy domácích produktů Tmall prodaných na moři za účelem dosažení„ jednoho obchodu prodává svět “12. června společnost Tmall oficiálně oznámila zahájení projektu„ Tmall se vydá na moře “, aby zmocnila domácí obchodníky k„ prodeji světa v jednom obchodě “.

  „Tmall jede na moře“ je založen na Jako hlavní motor využívá Tmall 2 miliardy produktů z klíčových odvětví elektronického obchodování, jako jsou Tmall a Taobao. Ekologický model Tmall byl postupně úspěšně kopírován a implementován v jihovýchodní Asii, Indii a ve světě. V rámci akce „Tmall Going to Sea“ bude 13. června v čínském Hongkongu oficiálně otevřen supermarket Tmall a zboží bude možné doručit následující den.

  Uvádí se, že společnost „Tmall Going to Sea“ začala interně inkubovat v Tmall v září loňského roku. Účelem je poskytovat domácím vysoce kvalitním obchodníkům a komoditám transakce,Balíček řešení, jako je logistika, platby a překlady, jim pomáhá bezproblémově expandovat z domácího trhu na globální trh při nízkých nákladech a nízké hranici. Před oficiálním spuštěním „Tmall go to sea“ za necelý rok rychle vzrostl.

  Nyní zahrnuje jeden milion obchodníků Tmall a Taobao a 1,2 miliardy produktů a rozsah transakcí pokrývá více než 200 po celém světě kromě Antarktidy.

  Země a regionech. Jak populární je „Tmall k moři“? Reportér z údajů poskytnutých společností Tmall zjistil, že během předchozího zkušebního provozu supermarketu Tmall v čínském Hongkongu se ingredience horkých nádob Laoganma a Haidilao staly místními horkými produkty. Zhou Heiya byla také vyprodána hongkonskými spotřebiteli.

  Kancelář v Hongkongu úředníci zahájili vlnu skupinového nákupu domácích značek ořechů, jako jsou Tři veverky. Podle Liu Wenbo, vedoucí hongkongského supermarketu Tmall, po předběžném prodeji a online a offline průzkumu uživatelů mají hongkongští spotřebitelé silnou poptávku po občerstvení na pevnině, rychlém občerstvení, každodenních potřebách a kuchyňských potřebách. Singapurské hůlky jsou navíc také velmi nadšené z plánů společnosti Tmall odejít do zámoří. Singapurská stanice byla nadšeně podporována místními spotřebiteli, jakmile byla uvedena na trh 16.

  března. Objednávky nadále rostou a za pouhé tři měsíce vzrostly více než 6krát. Malajsijská stanice prošla zkušebním provozem a bude slavnostně otevřena 13.

  června. V příštích několika měsících budou postupně spuštěny stránky „Taobao Featured“, jako jsou Indonésie, Thajsko a Filipíny. Za zmínku stojí, že největšími příjemci tohoto plánu „Tmall Going to Sea“ budou obchodníci a prodejci na platformě Ali. Vezměte si jako příklad obchodníky Tmall.

  Musí pouze splňovat požadavky na kvalitu a autorizaci exportu a mohou prodávat do zámoří prostřednictvím stávajících obchodů a není třeba vytvářet zámořský operační tým a není třeba zvažovat takové problémy jako přeshraniční logistika, platby a překlad produktů. Příslušná osoba odpovědná za společnost Tmall také uvedla: „Společnost Tmall využije výhod velkých dat k posílení technologieVyužijte synergie ekosystému Alibaba a pomozte domácím vysoce kvalitním obchodníkům a produktům vstoupit na globální trh, sloužit 2 miliardám spotřebitelů po celém světě v budoucnu a dosáhnout globální vize globálního dodání do 72 hodin.

  „3 miliony dováženého špičkového zboží společnosti Tmall International jsou otevřeny dodávkám.

  618 e-commerce válek tvrdě bojuje. 12.

  června společnost Tmall pokračovala ve zvyšování své váhy. Otevřete událost 618 den importu.

  Reportér se od společnosti Tmall dozvěděl, že včera od 9:00 se jednotková cena transakcí v Tmall International zdvojnásobila ve srovnání se stejným obdobím loňského roku, což odráží významný trend zvyšování spotřeby čínských spotřebitelů v oblasti mateřských a dětských, kosmetických a zdravotnických výrobků a další kategorie. Uvádí se, že v letošním dnu dovozu Tmall 618 společnost Tmall International oznámila, že se spojí s předními světovými značkami, aby dosáhla zisku 1 miliardy3 miliony dováženého špičkového zboží jsou otevřeny pro dodávky, 199 juanů minus 100, 299 juanů minus 60, 499 juanů minus 100 a další preferenční snahy o zajištění nejlepší ceny v celé síti.

  Podle údajů společnosti Tmall je trend zvyšování spotřeby patrný zejména ve městech první a druhé úrovně. Předprodejní údaje za období 618 Tmall International ukazují, že Šanghaj, Peking, Kanton, Chang-čou, Šen-čen,Nejpopulárnější ve sbírání dováženého zboží jsou polévky ve městech, jako jsou Čcheng-tu, Wu-chan, Nanking, Čchung-čching a Tchien-ťin. Z pohledu trendů spotřeby 618 Tmall se podíl dovážených kosmetických produktů s vysokou jednotkovou cenou od 1 000 do 2 000 juanů stále zvyšuje a high-tech produkty, jako jsou kosmetické přístroje a čisticí prostředky na obličej, jsou stále populární. Kromě toho jsou výrobky pro péči o zdraví také druhou nejoblíbenější importovanou kategorií.

 V čele žebříčku transakcí jsou v současné době společnosti Swisse Australia, GNC ve Spojených státech a hlavní australské lékárny. V současné době vstoupilo do společnosti Tmall International více než 400 značek zdravotní péče z více než 30 zemí po celém světě. Aby se Owen, generální ředitel společnosti Tmall International, včera chopil nového trendu zvyšování spotřeby, oznámil včera také budoucí strategický cíl: v příštím roceNechť se celkový obrat za poslední tři roky nebo více opět zdvojnásobí a v příštích třech letech bude sloužit nové střední třídě 100 milionů dovážené spotřeby.

  Toto číslo je zhruba stejné jako celkový počet čínských odchozích turistů. Popularita společnosti Tmall během období 618 také ukazuje, že společnost Tmall International účinně stimulovala návrat zámořské spotřeby a propagovala spotřebitele, aby pohodlněji získávali zámořské výrobky. Společnost Tmall dnes v průběhu letošního 618 Tmall uvedla na trh novou verzi iPadpro, aby přilákala zákazníky, spojila se s vysoce kvalitními světovými značkami, aby vydělala desítky miliard, a uvedla na trh mnoho nových značkových produktů čas.

  Včera se reportér od společnosti Tmall dozvěděl, že v 10 hodin ráno bude nejnovější 10,5palcový iPadpro k dispozici k prodeji prostřednictvím oficiálního vlajkového obchodu společnosti Apple na stránkách Tmall a Apple. Spotřebitelé poprvé zakoupí nejnovější iPad Pro na skladě prostřednictvím společnosti Tmall. Rozumí se, že to není poprvé, co Apple uvedl na trh nový produkt Tmall.

  Od iPhone6S, iPhoneSE až po iPhone7 je Tmall jedinou online platformou pro globální spuštění mimo oficiální webové stránky společnosti Apple, sdílení inventáře a distribučních kanálů s Apple oficiální webové stránky.

  Vlajková loď Apple společnosti Tmall se také nazývá „Druhý oficiální web společnosti Apple. “V letošním období 618 se Apple stal také velkým vítězem Tmall 618.

  Od 1. do 3. června se společnost Apple umístila na prvním místě v žebříčku prodejů mobilních telefonů Tmall 618 a také jednou vyhrála Tmall Horní, druhé a třetí místo v seznamu prodejů jednotlivých produktů mobilních telefonů nad 3 000 juanů. Kromě toho dnes v 10:08 bude nejnovější Honor 9 také vydán co nejdříve na Tmall a oficiálním webu.

11. června se platforma Tmall ujala vedení při otevírání kanálu pro schůzky, aby si zákazníci mohli co nejdříve vzít nový Honor 9. .