Vzdělání

Dvojice mužů a žen v Chongqingu přešla přes silnici a dvě auta se „vyděsila“ a narazila do sebe

souhrn

Ráno 12. června došlo k dopravní nehodě poblíž KTV na Binjiang Road, Fuling, Chongqing. Auto Changan přepravující odpadní produkty narazilo do muže a ženy, kteří „zablikali“ na dálnici. Cesta byla kluzká mnohem víc než obvykle. Poté, co vůz Changan náhle zabrzdil, bylo malé nákladní vozidlo vzadu příliš pozdě na to, aby zareagovalo a čelně narazilo do zadní části vozu Changan.Obrovský dopad

Dvojice mužů a žen v Chongqingu přešla přes silnici a dvě auta se „vyděsila“ a narazila do sebe

Dvojice mužů a žen v Chongqingu přešla přes silnici a dvě auta se „vyděsila“ a narazila do sebe-0

  Ráno 12.

Dvojice mužů a žen v Chongqingu přešla přes silnici a dvě auta se „vyděsila“ a narazila do sebe-1

   června došlo k dopravní nehodě poblíž KTV na Binjiang Road, Fuling, Chongqing. Auto Changan přepravující odpadní produkty narazilo do muže a ženy, kteří „zablikali“ na dálnici. Cesta byla kluzká mnohem víc než obvykle. Poté, co vůz Changan náhle zabrzdil, bylo malé nákladní vozidlo vzadu příliš pozdě na to, aby zareagovalo a čelně narazilo do zadní části vozu Changan.

Dvojice mužů a žen v Chongqingu přešla přes silnici a dvě auta se „vyděsila“ a narazila do sebe-2

  Obrovská síla nárazu způsobila, že se malé nákladní auto pohnulo na určitou vzdálenost dopředu a zadní část nákladního vozu byla silně propadlá; čelní sklo malého nákladního vozu bylo roztříštěno a roztroušeno po zemi a světla byla také sesazena ze země .

Dvojice mužů a žen v Chongqingu přešla přes silnici a dvě auta se „vyděsila“ a narazila do sebe-3

   Muž a žena přecházející silnici byli sraženi a položeni na zem. Po několika sténáních upadli do kómatu. Přihlížející okamžitě zavolali na policii 120 a 110.

Dvojice mužů a žen v Chongqingu přešla přes silnici a dvě auta se „vyděsila“ a narazila do sebe-4

  V současné době jsou zraněni posláni k ošetření do centrální nemocnice. Osoba v Chang'anském druhém pilotu, která byla v panice, řekla: "Když se nehoda stala, najednou jsme viděli muže a ženu, jak utíkají ze silnice. Byli jsme vyděšení.

Dvojice mužů a žen v Chongqingu přešla přes silnici a dvě auta se „vyděsila“ a narazila do sebe-5

   Řidič prudce zabrzdil. " setrvačnost brzd způsobila, že mě hlava zasáhla. Na sedadle byl také zasažen velký vak za lebkou.

Dvojice mužů a žen v Chongqingu přešla přes silnici a dvě auta se „vyděsila“ a narazila do sebe-6

  "Z fotografií je patrné, že poškození obou automobilů je také poměrně vážné. Podle svědků nejsou vyloučeny příliš rychlé rychlosti automobilu a vzdálenost mezi auty za nimi. Policie je vyšetřování scény a následovalo také auto pojišťovny.

   Přišel sem, ale podle situace na místě činu, protože zasažený muž a žena nepřekročili přechod pro chodce, může být auto Changan pouze druhořadou odpovědností. Pokud půjdete asi 200 metrů před místo nehody, bude tam přechod pro chodce, chodci mohou přejít silnici přes přechod pro chodce. Pokud muži a ženy přejdou silnici přes přechod pro chodce, lze této tragédii zabránit. Čas Chongqing všem připomíná, že bychom měli i při překračování silnice dodržovat pravidla silničního provozu a chůzi o ​​několik kroků zajistíme naši bezpečnost.

.