Finance

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů

souhrn

China Economic Net, Shenzhen, 13. června Novinky Společnost Hainan Asia-Pacific Industrial Development Co., Ltd. (ST Asia-Pacific 000691) dnes vydala oznámení o rezignaci generálního ředitele. V oznámení bylo uvedeno, že Li Jigang, generální ředitel společnosti, navrhl představenstvu společnosti rezignaci na svou pozici generálního ředitele. Podle tohoto oznámení obdrželo představenstvo společnosti ST Asia Pacific nedávno písemnou zprávu o rezignaci od generálního ředitele společnosti Li Jigang.

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů-0

  China Economic Net, Shenzhen, 13.

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů-1

   června Novinky Společnost Hainan Asia-Pacific Industrial Development Co.

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů-2

  , Ltd. (ST Asia-Pacific 000691) dnes vydala oznámení o rezignaci generálního ředitele. V oznámení bylo uvedeno, že Li Jigang, generální ředitel společnosti, navrhl představenstvu společnosti rezignaci na svou pozici generálního ředitele.

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů-3

   Podle tohoto oznámení obdrželo představenstvo společnosti ST Asia Pacific nedávno písemnou zprávu o rezignaci od generálního ředitele společnosti Li Jigang. Z osobních důvodů navrhl Li Jigang představenstvu společnosti rezignaci na pozici generálního ředitele. Zpráva Li Jigang o rezignaci vstoupila v platnost dnem jejího doručení správní radě společnosti. Li Jigang nedrží akcie společnosti a po rezignaci již nebude ve společnosti zastávat žádnou pozici.

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů-4

   Podle personální databáze China Economic Net se Li Jigang narodil v roce 1963. Čínská národnost, magisterský titul v oboru zahradnictví na zemědělské univerzitě v Sin-ťiangu; agronom a vedoucí pracovník.

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů-5

   Od března 1991 do května 1995 působil jako zástupce vedoucího a vedoucí města Dongdong Township, Jiuquan City, provincie Gansu; od května 1995 do března 2000 působil jako zástupce vedoucího společnosti Jiuquan Seed Company v provincii Gansu; od března 2000 do března 2000. V září 2009 působil jako manažer pobočky (dceřiné společnosti) společnosti Dunhuang Seed Industry Co.

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů-6

  , Ltd. , provincie Gansu,Zástupce manažera společnosti; od září 2009 do dubna 2013 působil jako generální ředitel Xinjiang ORG Bo Seed Industry v Pekingu Origen Group; od května 2013 do června 2016 byl zástupcem generálního ředitele v Pekingu Nongxintong Technology Co. , Ltd. V červnu 2016 působil jako asistent generálního ředitele společnosti Hainan Asia-Pacific Industrial Development Co.

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů-7

  , Ltd. 25. července 2016 to bylo přezkoumáno a schváleno na devátém zasedání sedmého představenstva společnosti v roce 2016,Působil jako generální ředitel společnosti Hainan Asia-Pacific Industrial Development Co.

Li Jigang, generální ředitel ST Asia Pacific, rezignoval z osobních důvodů-8

, Ltd. Chcete-li získat další osobní informace o kótovaných společnostech, klikněte na „Personální databáze společnosti China Economic Online City Company“.