Ekonomika

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení

souhrn

Hualong.com.cn v 17:37 dne 13. června (Reporter Dai Wenbin) Dnes (13) odpoledne se v kině Lumiere konalo setkání přátel knihy Deng Chongqing s fanoušky. „Když vidím, že někteří lidé v mém okolí neradi čtou, stále mě žádají, abych doporučil seznam knih. Po doporučení si ho pouze koupím, ale nečtu. Chci ho jen nechat poslouchat. vytáhne skupinu a bude ve skupině mluvit živě.

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení-0

  Hualong. com. cn v 17:37 dne 13.

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení-1

   června (Reporter Dai Wenbin) Dnes (13) odpoledne se v kině Lumiere konalo setkání přátel knihy Deng Chongqing s fanoušky.

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení-2

   „Když vidím, že někteří lidé v mém okolí neradi čtou, stále mě žádají, abych doporučil seznam knih. Po doporučení si ho pouze koupím, ale nečtu. Chci ho jen nechat poslouchat. vytáhne skupinu a bude ve skupině mluvit živě.

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení-3

   kniha,První skupina byla 500 lidí a poté další skupina 1 000 lidí, a pak jsem začal dělat oficiální účet ve třetí skupině a pak jsem spustil APP a začal jsem to dělat pomalu. „Na místě setkání uvedl Fan Deng, když hovořil o svém původním záměru založit Knižní klub Fan Deng.

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení-4

   Rozumí se, že Knižní klub Fan Deng je učící se organizace založená na mobilním internetu a je advokací. Předchůdce knihy „Čtení pro všechny“ je odhodlán pomáhat 300 milionům lidí v Číně rozvíjet návyk číst. Prostřednictvím interpretace podstaty vysoce kvalitní knihy, která je každý týden aktualizována, je v APP prezentována v různých formách jako je video, zvuk a grafika, což je praktické na chvilku.

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení-5

   Lidé, kteří čtou knihy, čtou efektivně.

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení-6

   “Tyto knihy vám mohou opravdu pomoci vyřešit některé problémy. Například rodinné záležitosti, jako jsou problémy s komunikací, a rozhodně nejen o informacích. K poslechu potřebujete pouze sluchátka.

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení-7

   Stačí poslouchat každý den čtyřicet minut, když jedete autem, chodíte nebo čekáte, a zvládnete knihu. „Společnost Fan Deng se představila jako komunita pro sdílení podstaty knih, která pomůže Číňanům znovu nastolit čtenářské návyky. Pomozte všem rychle pochopit podstatu knihy za 40–50 minut, abyste dosáhli účelu rychlého učení a rychlého růstu. Fan Deng, iniciátor Čtenářského klubu Fan Deng, hostitel CCTV, vystudoval katedru materiálů na univerzitě Xi'an Jiaotong, získal bakalářský titul z katedry materiálů na univerzitě Xi'an Jiaotong a magisterský titul Vedení ze školy managementu univerzity Xi'an JiaotongBěhem vysokoškolských let vyhrál šampionát National Famous Schools Debate Invitational a šampionát National College Debate.

Přečtěte si každý rok 50 knih. Fan Deng dnes přišel do Chongqing, aby se podělil o své nádherné čtení-8

Později získal doktorát z filmových studií na Pekingské normální univerzitě. Mezi hostované programy patří CCTV „Tell the Truth“, „12 Studio“, „Choice“, „Samsung Intelligence Express“, „Growth Online“, řada programů, „Daddy Training Class“, „Struggle“, „Give You“ Jedna miliarda, program „Business Legend“ atd. .