Živobytí

Město Sanhui, Hechuan: vřelá láska k osamělým dětem, péče o opuštěné děti

souhrn

Hualong.com, 13. června, 19:52, s cílem vytvořit prostředí pro zdravý růst nezletilých a podpořit vytváření dobré atmosféry společného zájmu a péče o nezletilé v celém městě. Město Hechuan Sanhui miluje osamělé děti a stará se o ně pro zanechané děti a vítězství Široce chválen studenty, rodiči, učiteli a všemi obory. Zaměřené na nedostatek náklonnosti k dětem, které zůstaly pozadu,Nedostatek pomoci, psychologie

Město Sanhui, Hechuan: vřelá láska k osamělým dětem, péče o opuštěné děti

Město Sanhui, Hechuan: vřelá láska k osamělým dětem, péče o opuštěné děti-0

  Hualong.

Město Sanhui, Hechuan: vřelá láska k osamělým dětem, péče o opuštěné děti-1

  com, 13. června, 19:52, s cílem vytvořit prostředí pro zdravý růst nezletilých a podpořit vytváření dobré atmosféry společného zájmu a péče o nezletilé v celém městě. Město Hechuan Sanhui miluje osamělé děti a stará se o ně pro zanechané děti a vítězství Široce chválen studenty, rodiči, učiteli a všemi obory. Zaměřené na nedostatek náklonnosti k dětem, které zůstaly pozadu,Nedostatek pomoci, nedostatek psychologie, nedostatek bezpečí a „čtyři nedostatky" dětí z neúplných rodin.

Město Sanhui, Hechuan: vřelá láska k osamělým dětem, péče o opuštěné děti-2

   Město zavedlo systém párovací péče „náhradního rodiče“, aby vybudovalo most rodinné náklonnosti. Existuje více než 100 vládních úředníků ve městě. , Více než 200 učitelů navázalo pomocný vztah s 577 zanechanými dětmi prostřednictvím návštěv a výměn od domu ke dveřím,Mluvení po telefonu a pozývání dětí, aby byli doma hosty během prázdnin atd. , Vytvoří most lásky s dětmi, které zůstaly pozadu.

Město Sanhui, Hechuan: vřelá láska k osamělým dětem, péče o opuštěné děti-3

Vyrovnejte jejich chybějící rodinnou náklonnost a zvyšte jejich sebevědomí v učení a životě. .