Majetek

Poté, co vzal Qixiang Tengdu do tašky, investovala Cedar Holdings 4,2 miliardy a poté koupila Shinur

souhrn

Večer 13. června vydal Xinur (002485.SZ), který byl na dva týdny pozastaven, oznámení, že společnost Cedar Culture and Tourism, dceřiná společnost Cedar Holdings, podepsala „akcionářskou dohodu“ se šesti akcionáři včetně ženicha Xinur Group, ženich International, a Omega Home Furnishing. „Smlouva o převodu“, za cenu 21 juanů za akcii, k získání celkem 200 017 447 akcií společnosti Sinour, které drží,Hlasování

Poté, co vzal Qixiang Tengdu do tašky, investovala Cedar Holdings 4,2 miliardy a poté koupila Shinur

Poté, co vzal Qixiang Tengdu do tašky, investovala Cedar Holdings 4,2 miliardy a poté koupila Shinur-0

  Business Herald 21. století Večer 13. června vydal Xinur (002485.

Poté, co vzal Qixiang Tengdu do tašky, investovala Cedar Holdings 4,2 miliardy a poté koupila Shinur-1

  SZ), který byl na dva týdny pozastaven, oznámení, že společnost Cedar Culture and Tourism, dceřiná společnost Cedar Holdings, nedávno spolupracovala se ženichem Xinur Group, Groom International a Omega Home Furnishings. Akcionáři podepsali „Smlouvu o převodu akcií“, aby získali 200 017 447 akcií Sinour, které drží, za cenu 21 juanů za akcii. Celková investice činí přibližně 4,2 miliardy juanů, což představuje 35,07% z celkových akcií společnosti.

Poté, co vzal Qixiang Tengdu do tašky, investovala Cedar Holdings 4,2 miliardy a poté koupila Shinur-2

   Stojí za zmínku, že transakce také spustila komplexní nabídku nabídek s celkovou částkou ne více než 2,36 miliard juanů. Jde o druhou ránu společnosti Cedar Holdings na kapitálovém trhu po akvizici společnosti Qixiang Tengda (002408. SZ) se ziskem 4,8 miliardy v loňském roce. Počet převedených akcií a následná nabídková nabídka také naznačují, že se očekává, že Cedar Holdings bude mít nad Shinurem absolutní kontrolu.

Poté, co vzal Qixiang Tengdu do tašky, investovala Cedar Holdings 4,2 miliardy a poté koupila Shinur-3

  Aby se stal novým vlastníkem tohoto podniku značky pro pánské oděvy, umístil se na čínském trhu na čtvrtém místě. Zprávy z průmyslového výzkumu ukazují, že se změnami v hlavních skupinách spotřebitelů a růstem spotřeby ve městech třetí a čtvrté úrovně se spotřeba v této fázi zvyšuje z „pouze kupovat drahé“ na „pouze kupovat správné“. v kontextu upgradu spotřeby je spotřeba od nelicencované ke značkové spotřebě již dlouho nevyhnutelným trendem. Domácí pánské oděvy střední a vyšší třídy vykazují známky stabilizace a oživení, zejména v důsledku zrychleného stažení velkého počtu malých a středních značek v posledních letech a relativní nadměrná nabídka odvětví se vyjasnila.

Poté, co vzal Qixiang Tengdu do tašky, investovala Cedar Holdings 4,2 miliardy a poté koupila Shinur-4

jako je Shinur, mají i nadále komplexní funkce v oblasti designu, dodavatelského řetězce a terminálového maloobchodu. Cedar Holdings řekl: „Získáním akcií společnosti Sinur na jedné straně může rozšířit hlavní rozšíření podnikání společnosti. Podpora diverzifikovaného uspořádání celkového podnikání skupiny, optimalizace obchodní struktury skupiny a zvyšování motivace rozvoje a schopností proti riziku jsou důležitými opatřeními k implementaci diverzifikované rozvojové strategie; na druhé straně zlepšením efektivity a úrovně rozhodování managementu - vytváření kótovaných společností a prostřednictvím strategické integrace a koordinovaného vývoje za účelem zvýšení ziskovosti kótovaných společností,Usilujte o větší návratnost investic pro akcionáře. ".