Dějiny

První zahraniční bankovní agentura, která prodává investice fondu QDLP produktům pro správu aktiv, je online

souhrn

Byl uveden na trh první produkt správy aktiv s investováním do fondu QDLP prodaný zahraniční bankou. Reportér společnosti Securities Times, Duan Jiuhui Standard Chartered Bank (Čína), uvedl na trh svůj produkt plánu správy aktiv pro fondy QDLP (kvalifikovaný tuzemský komanditista) v Číně. Rozumí se, že se jedná také o první plán správy aktiv investovaný do QDLP zahraniční bankou v Číně. Soudě podle oznámení,Investiční instituce mohou projít

První zahraniční bankovní agentura, která prodává investice fondu QDLP produktům pro správu aktiv, je online

První zahraniční bankovní agentura, která prodává investice fondu QDLP produktům pro správu aktiv, je online-0

  Byl uveden na trh první produkt správy aktiv s investováním do fondu QDLP prodaný zahraniční bankou. Reportér společnosti Securities Times, Duan Jiuhui Standard Chartered Bank (Čína), uvedl na trh svůj produkt plánu správy aktiv pro fondy QDLP (kvalifikovaný tuzemský komanditista) v Číně. Rozumí se, že se jedná také o první plán správy aktiv investovaný do QDLP zahraniční bankou v Číně. Soudě podle oznámení,Investiční instituce mohou v Číně založit podniky pro správu QDLP podáním žádosti o kvalifikaci QDLP, aby získaly prostředky RMB od domácích investorů a investovaly získané prostředky RMB na zámořských trzích.

První zahraniční bankovní agentura, která prodává investice fondu QDLP produktům pro správu aktiv, je online-1

   V dubnu tohoto roku oznámila čínská devizová správa zvýšení pilotní kvóty QDLP v Šanghaji, aby dále podporovala oboustranné otevření čínského finančního průmyslu;Jak Čína dále prohlubuje tempo otevírání financí, nedávno dokončila registraci v Šanghaji další skupina fondů QDLP. Ve srovnání se stávajícím mechanismem QDII (Qualified Domestic Institutional Investor) mohou fondy QDLP investovat v širším rozsahu a mít více cílů, což může rozšířit škálu možností investorů. Odpovědný redaktor: Zhang Wen.

První zahraniční bankovní agentura, která prodává investice fondu QDLP produktům pro správu aktiv, je online-2

Klíčová slova článku: První online populární doporučení první banky financované ze zahraničí. Odložte oficiální účet Sina Finance na 24hodinové průběžné vysílání nejnovějších finančních informací a videí. Chcete-li získat další výhody pro fanoušky, naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).