Ekonomika

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!

souhrn

Tato obyčejná fotka přilákala dnes odpoledne (13. června) více než 8 000 repostů, více než 5 000 komentářů a více než 100 000 lajků za něco málo přes 7 hodin. Na fotografii je starý pán s bílými vlasy a obyčejným oblečením, který dělá problémy nebo výpočty na sedadle vysokorychlostní železnice druhé třídy.Na první pohled to lidi přiměje myslet si, že tento starý pán je úplný intelektuál.Předvedeno fyzicky

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-0

 Tato obyčejná fotka přilákala dnes odpoledne (13. června) více než 8 000 repostů, více než 5 000 komentářů a více než 100 000 lajků za něco málo přes 7 hodin. Na fotografii je starý pán s bílými vlasy a obyčejným oblečením, který dělá problémy nebo výpočty na sedadle vysokorychlostní železnice druhé třídy.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-1

 Na první pohled to lidi přiměje myslet si, že tento starý pán je úplný intelektuál. Osobně jsem předvedl, co to znamená žít stárnout a naučit se stárnout. Průvodní příspěvek bloggera však ukazuje, že tento starý pán je velmi pozoruhodná osoba: viděl jsem to na sedadle druhé třídy vysokorychlostní železnice, Liu Xianlin, první akademik Čínské akademie inženýrství, aktivní obhájce lokalizace geodetických a mapovacích zařízení a dvě národní vědy a technologie První cena za pokrok, praktik čínské tvorby,Aby pomohl zemi ušetřit desítky milionů deviz, aby mohl podat zprávu, 78letý muž stále tvrdě pracuje v křesle druhé třídy, učí se od akademika Liu a vzdává hold [dobrý] [dobrý] Screenshoty Weibo.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-2

  Weibo, kterého přitahuje, jsou názory některých reprezentativních netizenů: Tento velmi opatrný netizen: Tento akademik je opravdu prostý. Pár starých kožených bot bez ponožek.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-3

  Zdá se, že jsou schopni se posadit? Tento netizen chválil: Toto je páteř! Nechte ty, kteří věnují pozornost okázalosti, vidět, kdo je vědec, který se zasvětil a zemřel po smrti. Někteří obyvatelé si vzali s sebou další staré pány: Čína potřebuje takové akademiky, ne jako Yang Zhenning, který se vrátil, aby se postaral o starší lidi. Netizens, kteří jsou trochu naštvaní: Myslím na několik předchozích let, kdy CCTV a Mango Channel každý den hovořily o těchto zpěvácích a filmových hvězdách.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-4

  To je odchylka orientace. Netizen: I když je známo, že spodina je na denním pořádku, vždy se najdou tito lidé, kteří se stanou páteří národa. Netizen: Viděl jsem Yuan Longpinga.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-5

  To kolo je tak rozbité, že se ho ani zloději zdráhají ukrást.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-6

  Odkaz na hodnocení starého muže různými médii:Lidový deník: Liu Xianlin, vysoce postavený intelektuál s pracovními kvalitami, jednoduchý a praktický člen Komunistické strany Číny, využil své neochvějné praxe nezávislé inovace s odhodláním a odvahou „dosáhnout cíle, nikdy se nevzdávejte “zlomit Dlouhodobý zahraniční monopol v oblasti digitálních přístrojů pro letecký průzkum v Číně přepsal historii používání filmu v letecké fotogrammetrii v Číně. Podporovat skokový vývoj čínského mapování a mapování od tradičního technologického systému k digitálnímu geodetickému a mapovacímu technologickému systému. CCTV: Nekonečné hledání vědeckého výzkumu akademika Liu Xianlina je v ostrém kontrastu s jeho nízkými životními požadavky.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-7

  Je jako magnet s osobností, která je přístupná, neformální, lhostejná ke slávě a bohatství, znalá a přísná. Byl jsem hluboce dojatý. V éře dychtivosti po rychlém úspěchu a nerozvážnosti je akademik Liu jako jasné navigační světlo, které vede směr vědeckého a technologického kruhu.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-8

  „Pohybující se osoba v geodézii a mapování“ Ocenění výběrové komise: Jste chloubou průzkumu a mapování lidí a také chloubou čínských lidí.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-9

  Statečně nesete prapor nezávislé inovace se vznešeným vlastenectvím,Díky četným úspěchům se čínská geodetická a mapovací technologie proslavila po celém světě.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-10

  Plné stříbrných vlasů zaznamenává váš tvrdý boj a překonávání obtíží a plný úsměv ukazuje vaši důvěru ve vývoj nových nástrojů a překonávání nových výšin.

78letý akademik získal 100 000 lajků za svou práci s vysokorychlostním železným perem. Netizens: Toto je páteř!-11

Překvapení, která jste vytvořili v Číně svým geodetickým a mapovacím zařízením, neustále kvete v obrovské zemi republiky! (Future Network Xin Xin).