Právní

Nešťastný velký medvěd

souhrn

Nešťastný velký medvěd

Nešťastný velký medvěd-0

 Mnoho lidí je obyčejných, ale dělají neobyčejné věci. Letos na jaře jsem konečně pochopil význam této věty . .

Nešťastný velký medvěd-1

 . Když jsem se na Nový rok vrátil do svého rodného města, třetí den lunárního nového roku se změnilo celé NPC.

Nešťastný velký medvěd-2

  šťastné malé neplechy bez ocasu, který ležel pouze Gecko.

Nešťastný velký medvěd-3

  Když jsem vstal brzy ráno, zvracel jsem a měl jsem průjem a po hodení byla barva rudá. Křivě ležet na posteli a neustále sténat. Moje matka mě požádala, abych si vzal lék, ale po jednom dni jsem se cítil ještě více nepříjemně. Nervózní babička se otočila jako mravenci na rozpálené pánvi a stále mumlala: „Jak je to možné udělat? Možná nemocnice, ve které jsem byl“ Ještě jsem nešel do práce a na cestě z hory je ještě led.

Nešťastný velký medvěd-4

  Zajímalo by mě, jestli může Jiwang přijít?„Po chvíli štěně na dvoře štěklo„ štěkalo “a pak se„ výložníkem “otevřely dveře mé ložnice, jako by se vloupal velký medvěd. Formace byla nečekaně velká. moje oči zděšeně hleděly na tohoto „velkého medvěda“: viděl jsem ho nosit velký černý kožený klobouk. Z převráceného okraje klobouku je odkryt kruh černých chmýří a celé tělo je pevně zabalené v kalhotách z černých kožených kalhot.

Nešťastný velký medvěd-5

  Na ramenou má černou plátěnou brašnu. Na mě na mě zírá pár malých očí otec a tiše se zeptal. Při představování mého stavu. Strýc si sundal kabelku přes rameno, sundal si velkou koženou čepici, rozepnul si velkou koženou bundu a posadil se, jen aby viděl, že celé křeslo je úplně obsazeno jeho tělem.

Nešťastný velký medvěd-6

  Nejprve jsem si změřil teplotu a poté jsem provedl kožní test. Během intervalu pozorování byl oběd doma připraven. Můj otec požádal mého strýce o oběd. Můj strýc neodmítl a snědl dvě velké misky hovězího nudle na jeden zátah.

Nešťastný velký medvěd-7

 Po jídle si promnul ruce a rozpačitě řekl, že v posledních dnech během jarních slavností neměl dobré jídlo. Vyšel ven brzy a vrátil se pozdě.

Nešťastný velký medvěd-8

  Někdy mu chybělo jídlo u pacienta a někdy spěchal navštívit dalšího lékaře. Nestarám se o stravování, takže mám často hlad. Během jara se mnoho lidí, kteří jdou do práce, vrátilo domů na Nový rok, je jich mnoho a počasí je během jara neobvyklé.

Nešťastný velký medvěd-9

 Počet lidí, kteří onemocněli, náhle vzrostl.

  V posledních několika dnech, kdy měl většinu dne, jel na motorce přes hory a běžel 24 domů, aby navštívil lékaře, a v nejkratší den také šel do 19 rodin. Horské silnice jsou členité a silnice se obtížně navigují. Za deštivého a zasněženého počasí musí některé úseky silnice projíždět motocykly několik kilometrů.

  Když se otočíte, je už devadesát hodin v noci, když dostat se domů.

 Jsem tak unavený, že chci jen pít čaj a nechci jíst. Když jsem poslouchal svého strýce, cítil jsem, že „velký medvěd“ přede mnou byl přívětivý a slušný, a samozřejmě to bylo ještě žalostnější. S kožním testem nebyl problém. Strýček Jiwang dávkuje léky, nasazuje jehlu a spěchá do dalšího domu za lékařem.

  Když jsem ležel na okně a sledoval svého strýce, jak vychází ze dveří na nádvoří,Tato postava se stala neobvykle vysokou a v jeho srdci byly vlny úcty. Druhý den strýc Jiwang spěchal, aby mi ve dvě nebo tři odpoledne přinesl jehlu, ale vypadal velmi nešťastně. Můj otec strýci nalil šálek čaje, ale můj strýc vzal ten šálek, ale neviděl ho, jak ho pije. Povzdechl si a řekl: „Dnes je velmi špatná nálada.

 Zavolal jsem, když jsem šel ven brzy ráno. Nemocný stařík otevřel ústa a zaklel na telefon: "Jak mám takovou smůlu. Potkal jsem doktora jako ty a stále nevidím člověka. " Zemřel jsi na půli cesty? "" Strýček Jiwang řekl svému otci smutně a smutně.

  Lékařské praxi se věnoval 19 let a poprvé se setkal s takovým nepříjemným projevem,Lidé, kterým nezáleží na lidských vztazích.

  V duchu řekl staříkovi do telefonu: „Mám smůlu, když potkám nerozumného člověka, jako jsi ty!“ Teď byl velmi lítostivý a řekl: „Bez ohledu na to, co starému muži udělám.

  neměl by to říkat, natož že je stále nemocný. “ Myslel jsem si, že tento velký medvěd je horší než já. Během čínského nového roku se znovu sešel a celý den spěchal ve čtyřech divočinách a osmi městech; lidé byli šťastní, lahodní a lahodní a celý den jedl a spal; choval se k vesničanům laskavě, ale byl pokárán jako krvavý .

 . . hej! Chudák a ubohý člověk, v tuto chvíli se projevily mé sympatie a nemohl jsem si pomoci povzdechnout: „Jak nešťastný medvěd!“ To řekla babička v ústech. „Jiwang", to je „velký medvěd", o kterém jsem mluvil během jarních slavností.

  Bosý lékař ve vesnici zasvětil své velké mládí drsným horským silnicím, které uzdravovaly a zachraňovaly lidi. Ačkoli je obyčejný, je v mém srdci .

  Ale je to skvělé. Komentář Si Huixie: Název a začátek článku jsou fascinující, i když jde o maličkost. Autor to však popsal živě, živě vykreslil obraz pracovitého a oddaného „velkého medvěda“ jako venkovského lékaře. Kromě nepochopeného přiznání ostatních a nepostradatelného pera na konci silně zdůrazňuje téma článku.

Vyjadřující pochvalu za ušlechtilého ducha venkovských lékařů. .