Fakta

Vyzvěte se

souhrn

Vyzvěte se

Vyzvěte se-0

 V životě bude mít každý své vlastní výzvy. Každá výzva je děsivá a nezapomenutelná.

Vyzvěte se-1

  Zároveň, pokud máte odvahu, můžete výzvou k úspěchu.

Vyzvěte se-2

  Vyzval jsem to jednou. Tato výzva mi obnovila sebevědomí. Už nejsem „zbabělec“, ale skutečný muž! Šestý den prvního lunárního měsíce naše rodina šla hrát do resortu Jingyang Longquan.

Vyzvěte se-3

 Jakmile jsem vstoupil na scénické místo, přitahovala mě zábavní oblast a z dálky jsem viděl mnoho zábavních zařízení. Vzal svou rodinu na hřiště a došel ke vstupu do hřiště, páni! Existuje tolik zábavných věcí, které mě oslňují. Táta šel hned koupit lístky a naše rodina šťastně vstoupila na hřiště. V tuto chvíli jsem jen slyšel, jak moje matka říká: „Synu,Hrajete rozšiřovací trénink! „Chvíli jsem váhal, jen jsem slyšel, jak mi můj strýc říká:„ Pojďme! “ Budu si s tebou hrát.

Vyzvěte se-4

  “Neměl jsem jinou možnost, než kousnout kulku a stát nahoře a dívat se dolů, ach! Asi 3 metry nad zemí je mé srdce jako„ patnáct kbelíků na načerpání vody - sedm na osm “Další ", moje nohy se třásly zděšením.

  Sledoval jsem, jak mi moje rodina fandí,Moje srdce se pomalu vzpamatovalo, otočil jsem se a vydal se na první úroveň.

  První úroveň je úroveň vyvážení. Když vstanu, prkno se bude třást kolem. Byl jsem šokován! Můj strýc řekl: „Jdi vpřed a já ti vzadu pomůžu!“ Po vyslechnutí strýcových slov jsem se cítil mnohem klidnější, a tak jsem se odvážně postavil a šel kupředu.

  Do druhéhoBál jsem se, že to nezvládnu, takže mi strýc pomohl vstát. Snažil jsem se jednou nohou a šlápl na druhou. Právě tak jsem se s obtížemi vrhl přes první úroveň.

  Druhá úroveň není obtížná jen po laně, ale i tak jsem se velmi bál, kráčel jsem pomalu a po chvíli jsem přešel.

  Třetí úroveň je chůze po mostě s jedním prknem. S předchozí zkušenostíOdvážně jsem vykročil vpřed a nakonec se mi podařilo prorazit bariéru. Každý mi dal palec nahoru, jsem tak šťastný! Dnes jsem se konečně porazil. Pak jsem šel znovu vyzvat ziplinu, nasadit vybavení a zaměstnanci řekli: „Jsi připraven?“ Můj otec a já jsme řekli „Dobře!“ Zaměstnanci mě silně tlačili a zavřel jsem oči.

 Táta se zeptal: „Bojíš se?“ Řekl jsem: „Nebojím se!“ Táta řekl: „Narovnej si nohy, pevně se chytni za ruce a pomalu se uvolni. “ Udělal jsem, co řekl táta, a bylo to mnohem vyváženější. cítil jsem se ve vzduchu. Jsem jako statečný pták, volně létám, s pískajícím větrem a proudem vzduchu v uších, tak šťastný! Nevím, proč se zdá, že mám supervelmoci,Dnes jsem obzvlášť odvážný a je to poprvé, co jsem byl tak „odvážný“.

  co! co! co takhle? Vyzvěte sami sebe je také druh cvičení, děti, pokud máte odvahu vyzvat, uspějete! Komentář Yang Huanting: Popisuje proces terénního tréninku, téma je koncentrované a mimo téma není žádné pero a inkoust.

  Zachyťte nádherné okamžiky, zaznamenejte postřehy,Čtení, psaní, oslava jara .

 . . Zimní dovolená může být nekonečně vzrušující.

Edice eseje od nynějška vybere některá z oceněných prací, aby čtenářům ukázala jiný jarní festival a jinou zimní dovolenou. Moderátor: Shi Jiating.