Zprávy

Celní úřad Guangdong Shantou zadržel asi 85 000 tun pašování pevného odpadu do země

souhrn

Xinhua News Agency, Guangzhou, June 13 (Reporter Zhan Yijia) Reportér se 13. prosince dozvěděl od cel Shantou v Guangdongu, že pod velením Úřadu pro pašování při Všeobecné správě cel a Úřadu pro pašování v Guangdongu Pobočka a pomoc celních úřadů v Guangzhou, Shenzhenu a na dalších místech se celní orgány nacházejí v Shantou, Shenzhenu a Shenzhenu. jiné skupiny používaly dovozní licence jiných lidí k pašování pevného odpadu do země

Celní úřad Guangdong Shantou zadržel asi 85 000 tun pašování pevného odpadu do země

Celní úřad Guangdong Shantou zadržel asi 85 000 tun pašování pevného odpadu do země-0

  Xinhua News Agency, Guangzhou, June 13 (Reporter Zhan Yijia) Reportér se 13. prosince dozvěděl od cel Shantou v Guangdongu, že pod velením Úřadu pro pašování při Všeobecné správě cel a Úřadu pro pašování v Guangdongu Pobočka a pomoc celních úřadů v Guangzhou a Shenzhen se nacházejí v Shantou, Shenzhen a Shenzhen. Guangzhou, Huidong a další místa prováděly vyšetřovací operace současně a ničily síť, kde Liang, Zheng a další skupiny používaly dovozní licence jiných lidí na pašování pevného odpadu do země.

Celní úřad Guangdong Shantou zadržel asi 85 000 tun pašování pevného odpadu do země-1

  Předběžně se odhaduje, že případ zahrnoval asi 85 000 tun pevného odpadu v hodnotě případu 1 miliarda juanů.

Celní úřad Guangdong Shantou zadržel asi 85 000 tun pašování pevného odpadu do země-2

   V lednu 2017 zjistilo oddělení celní zpravodajské služby Shantou prostřednictvím zpravodajského výzkumu a analýzy dat, že státní příslušníci Shantou, jako je Zheng Mou, byli podezřelí z používání „dovozní licence pro tuhý odpad omezený Čínskou lidovou republikou“, která byla použita jako surovina materiály pro pašování velkého množství dovážených odpadních plastů. Indikace pro hlavní případy. Po téměř půl roce zpravodajských operací zahájila síť provoz 13.

Celní úřad Guangdong Shantou zadržel asi 85 000 tun pašování pevného odpadu do země-3

   června.

Celní úřad Guangdong Shantou zadržel asi 85 000 tun pašování pevného odpadu do země-4

   Ve 4 hodiny 13. dne odeslala celnice Shantou 172 policistů a prohledala 16 společností, skladů a rezidencí, které se případu týkaly, kontrolovala 30 podezřelých a bylo zatčeno všech 16 předem stanovených cílů. Více než 2 000 tun odpadních plastů a odpadu na místě byl zabaven hardware.

Celní úřad Guangdong Shantou zadržel asi 85 000 tun pašování pevného odpadu do země-5

, Zničil 5 pašeráckých gangů a zničil pašeráckou síť. Podle předběžných šetření od října 2014 Liang, Zheng a další celní odbavovací gangy podvodně používaly dovozní licence na tuhý odpad jiných lidí k falešnému hlášení pašování dovozu v podobě kontejnerů pro továrnu na plasty v okrese Longhu ve městě Shantou atd. Tuhý odpad jako odpadní plasty a kovové šroty zahrnovaly přibližně 85 000 tun zboží. .