Majetek

Mraky a mlha ve městě Zaoyuan ve městě Changwu jsou jako pohádková země

souhrn

Mraky a mlha ve městě Zaoyuan ve městě Changwu jsou jako pohádková země

Mraky a mlha ve městě Zaoyuan ve městě Changwu jsou jako pohádková země-0

  China Business Daily (Reporter Wang Rong) Mraky a mlha jsou jako pohádková země. Jaké to je být v ní? V 7 hodin ráno 11. dne oznámil oficiální Weibo z CCTV News krásu ranní mlhy ve městě Zaoyuan v okrese Changwu. Na videu je sprašová plošina ve městě Zaoyuan v okrese Changwu obklopena mraky a mlhou a stromy na náhorní plošině jsou slabě viditelné při pohledu dolů z vysoké nadmořské výšky,Nad mraky a mlhou je modrá obloha a pod ní je éterická „říše divů“, jako sny a iluze.

Mraky a mlha ve městě Zaoyuan ve městě Changwu jsou jako pohádková země-1

   Pokud jde o tuto nádhernou scenérii, někteří obyvatelé říkali, že ve městě lze vidět pouze opar. Když uvidíte mraky a mlhu, uvědomíte si, že vaše rodné město je tak krásné. Toto video bylo přeposláno a komentováno mnoha Netizens a Netizens vyjádřili, že se setkají s Changwu, aby viděli nádhernou scenérii. V reakci na to pracovníci meteorologického úřadu Xianyang představili,Krásná scenérie mraků a mlhy v této oblasti se často neobjevuje, obvykle když je voda nasycená a teplota země je nízká a celkový systém počasí ve vysoké nadmořské výšce je stabilní a vítr je malý a většinou se objevuje v ráno pozdního podzimu a začátku zimy.

Mraky a mlha ve městě Zaoyuan ve městě Changwu jsou jako pohádková země-2

   „Ale před několika dny bylo ve městě velká oblast srážek, která při srážce se studeným vzduchem zkondenzovala na mlhu. “ Představil zaměstnanec,Když se ztratí zemní teplo, teplota poklesne a vzduch je docela vlhký, vodní pára ve vzduchu ochlazuje a kondenzuje a mění se na mnoho malých vodních kapiček, které jsou zavěšeny ve vzduchové vrstvě blízko země a vytvářejí mlhu.

Mraky a mlha ve městě Zaoyuan ve městě Changwu jsou jako pohádková země-3

.