Žena

Průmyslová banka hodlá investovat 5 miliard juanů do založení společnosti pro správu aktiv

souhrn

China Insurance News [Reporter Feng Nana] 29. srpna vydala průmyslová banka oznámení, že průmyslová banka plánuje neinvestovat více než 5 miliard RMB a zahájit založení stoprocentní dceřiné společnosti pro správu aktiv - Xingyin Asset Management Co., Ltd. V oznámení bylo uvedeno, že ve správnou dobu, v souladu s potřebami rozvoje podnikání a podléhající regulačnímu schválení,Zvažte zavedení výhodných strategických investorů. The

Průmyslová banka hodlá investovat 5 miliard juanů do založení společnosti pro správu aktiv

Průmyslová banka hodlá investovat 5 miliard juanů do založení společnosti pro správu aktiv-0

  China Insurance News [Reporter Feng Nana] 29. srpna vydala průmyslová banka oznámení, že průmyslová banka plánuje neinvestovat více než 5 miliard RMB a zahájit založení stoprocentní dceřiné společnosti pro správu aktiv - Xingyin Asset Management Co. , Ltd.

Průmyslová banka hodlá investovat 5 miliard juanů do založení společnosti pro správu aktiv-1

   V oznámení bylo uvedeno, že ve správnou dobu, v souladu s potřebami rozvoje podnikání a podléhající regulačnímu schválení,Zvažte zavedení výhodných strategických investorů. Investici je stále třeba získat souhlas příslušných regulačních agentur.

Průmyslová banka hodlá investovat 5 miliard juanů do založení společnosti pro správu aktiv-2

   Pokud jde o dopad investice na průmyslovou banku, průmyslová banka uvedla, že založení dceřiné společnosti pro správu aktiv je pro společnost důležitým opatřením ke splnění regulačních požadavků, zvýšení konkurenceschopnosti jejího podnikání v oblasti správy aktiv a podpoře zdravého rozvoje jejího majetku. podnikání v oblasti správy aktiv.

Průmyslová banka hodlá investovat 5 miliard juanů do založení společnosti pro správu aktiv-3

  Lze dále vylepšit systémovou strukturu podnikání v oblasti správy aktiv společnosti a účinně dosáhnout izolace rizik. Založení dceřiné společnosti pro správu aktiv je v souladu s vývojovým trendem domácího a zahraničního bankovního sektoru i s vlastní úrovní rozvoje podnikání společnosti.

Průmyslová banka hodlá investovat 5 miliard juanů do založení společnosti pro správu aktiv-4

Investice nebude mít významný dopad na kapitálovou přiměřenost společnosti a další finanční ukazatele. Editor:Klíčová slova článku Yang Qun: Průmyslová banka Správa aktiv Dceřiná společnost Horká doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na 24 hodin denně vysílat nejnovější finanční informace a videa a další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód podle následujícího postupu (sinafinance).