Majetek

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu

souhrn

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu-0

  China Business Daily (reportér Song Bingqin, korespondent Yan Yipeng, Fu Zhongwei) Šest měsíců po opuštění drogového rehabilitačního centra se shromáždili a recidivovali tři „zkušení“ narkomani, kteří byli zajati pobočkou veřejné bezpečnosti města Baoji v Chencangu. V mezioblastním řetězci obchodování s drogami bylo zatčeno sedm podezřelých z trestných činů. Dne 25. dubna obdržela zprávu Brigáda pro vyšetřování trestné činnosti v Chencangu.

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu-1

  Skupina lidí ve druhé vesnici Zhouyuan Town se shromáždila, aby vzala drogy.

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu-2

   Policie rychle zaútočila a potvrdila informaci, že pracovníci drogové závislosti Tan XX a Cai XX přišli společně do domu Wu XX, aby vzali drogový heroin společně.

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu-3

   Když tři lidé kouřili a chystali se odejít, byli zadrženi policií v kriminální brigádě úřadu. Vzorky moči všech tří lidí byly pozitivní. Ukázalo se, že tři lidé se setkali v povinném izolačním a rehabilitačním centru. Kancelář je půl roku.

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu-4

   Kvůli nástupu drogové závislosti se shromáždili a došlo k relapsu. Podle tří podezřelých z trestného činu byly drogy zakoupeny od muže jménem Liu, který často nakupoval drogy od Gansu, a nedávno se z Gansu vrátil do Baoji. Poté, co se o této stopě dozvěděla, pobočka v Chencangu rychle vytvořila pracovní skupinu a zjistila, že 27. dubna Liu XX a další přepraví drogy z Gansu do čtvrti Chencang v Baoji.

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu-5

  V 7 hodin večer 27. dubna policie zajistila černý sedan Volkswagen Magotan, který jel od západu na východ po mýtné stanici Chencang na dálnici Lianhuo, přičemž řídil řidiče Gao Moumou, jeho doprovod Liu Moumou a majitele Wang Moumou A na místě byl u nohou Wang XX v zadní části vozidla nalezen balíček podezřelých drog ve tvaru bílého bloku zabalený do bílého plastového vaku na zip. Čistá hmotnost je 119,79 gramů. Po identifikaci byla podezřelou látkou droga heroin.

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu-6

   Policie v souladu se zákonem uložila trestní zadržení tří podezřelých. Pravdivě přiznali skutečnost, že šli do Gansu koupit drogy, a přiznali, že Zhou Moumou, rodák z Gansu online. 9. května se skupina 4 policistů z pracovní skupiny vydávala za kupce a spěchala do města Linxia v provincii Gansu, aby kontaktovala Zhou Moumou s nákupem drog.

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu-7

  Poté, co dva dny střežil dohodnuté místo, se nedostavil ani Zhou Moumou. Později policie ve spolupráci s místními orgány veřejné bezpečnosti našla informace o společnosti registrované Zhou Moumou, ale místo bylo neznámé. Po vyšetřování ulice po ulici nakonec policie pracovní skupiny společnost našla. Policie okamžitě provedla přísnou kontrolu nad oblastí a nakonec zajala Zhou Moumou, který se nedávno vracel do společnosti.

Přerušit mezioblastní řetězec obchodu s drogami Shaanxi-Gansu-8

Po výslechu se podezřelý Zhou XX přiznal ke skutečnosti, že prodával drogy. V současné době je Zhou Moumou v souladu se zákonem trestně zadržena policií Chen Cang. .