Majetek

Tři studenti z Meixianského střediska odborného vzdělávání vyhráli třetí cenu „Národní soutěže“

souhrn

Tři studenti z Meixianského střediska odborného vzdělávání vyhráli třetí cenu „Národní soutěže“

Tři studenti z Meixianského střediska odborného vzdělávání vyhráli třetí cenu „Národní soutěže“-0

 Národní soutěž odborných dovedností na vysoké škole je akcí nejvyšší úrovně v oblasti odborného vzdělávání v zemi a je také prubířským kamenem pro testování kvality odborné výuky.

Tři studenti z Meixianského střediska odborného vzdělávání vyhráli třetí cenu „Národní soutěže“-1

  Obtížnost konkurence je vysoká, zkouškové dovednosti jsou podrobné, časová kontrola je přísná a úzce souvisí s aktuálními potřebami pracovních dovedností, což si vysoce cení odborné školy i zaměstnavatelé. Chcete vyhrát zlato a stříbro v soutěži,Nejen, že musíte mít vynikající dovednosti, ale také musíte pilně myslet, umět dobře shrnout a být flexibilní, ale také musíte trénovat pečlivé, bystré pozorování a efektivní a výkonné schopnosti provádění.

Tři studenti z Meixianského střediska odborného vzdělávání vyhráli třetí cenu „Národní soutěže“-2

  V letošním roce jsou v Baoji dobré zprávy. Poté, co Zhao Xin z odborné školy Shaanxi Sanhe získal třetí cenu v soutěži Nursing Project (Střední odborné vzdělávání), se studentka z Centra odborného vzdělávání Fengxiang Ma Yinmei zúčastnila projektu oděvního designu a řemesel (Střední Odborné) soutěže. ) Po získání třetí ceny v soutěži4.

Tři studenti z Meixianského střediska odborného vzdělávání vyhráli třetí cenu „Národní soutěže“-3

  června se znovu objevila dobrá zpráva, že Zhang Yinghuan z Meixianského střediska odborného vzdělávání získal třetí cenu v soutěži digitálních audiovizuálních postprodukčních technologií (národní odborné) „Národní hry“. Chen Fan a Yang Yang získali třetí místo cena v projektu elektromechanické údržby automobilů (střední odborné) Oba získali třetí cenu v soutěži.

Tři studenti z Meixianského střediska odborného vzdělávání vyhráli třetí cenu „Národní soutěže“-4

  Na pódium „Národní soutěže“ se postupně postavilo pět studentů středních odborných škol z Baoji. Počet vítězů,Počet oceněných projektů patří k nejlepším ve všech částech provincie, což opět dokazuje vynikající kvalitu vzdělávání a výuky Střední odborné školy Baoji a ducha neustálého zlepšování a tvrdé práce studentů středních odborných škol. Vysoké standardy a přísné požadavky na to, aby studenti získali ocenění jeden po druhém. V posledních letech se ekonomika jihovýchodních provincií a měst rychle rozvíjela a podniky náročné na pracovní sílu a technologie jsou široce distribuovány.

Tři studenti z Meixianského střediska odborného vzdělávání vyhráli třetí cenu „Národní soutěže“-5

 Odborné školy, které jsou úzce propojeny s poptávkou na trhu, se rychle rozvíjejí.

  Mnoho ocenění v „Národní soutěži“ téměř získalo jihovýchodní provincie a města a pro západní provincie a města bylo těžké vyhrát ceny.

  Obecně lze říci, že je velmi vzácné, aby spolužák střední odborné školy v naší provincii získal cenu za určitý projekt. Středisko odborného vzdělávání Meixian se nebojí silných hráčů v oblasti „národní soutěže“. Se solídními dovednostmi a chladnou hlavou získal jeden soutěžící loni třetí cenu v soutěži o projekt elektromechanické údržby automobilů (střední odborné) a letos další tři studenti získali dvě ocenění, což vzbuzuje důvěru učitelů odborné přípravy, nadšení.

  Deng Jianqiang, ředitel Meixianského střediska odborného vzdělávání, řekl reportérovi China Business Daily, že důvod, proč získal ocenění jeden po druhémJe neoddělitelné od každodenního vzdělávání a výuky střediska odborného vzdělávání Meixian, které má školit studenty standardem „národní soutěže“. Škola přikládá velký význam výcviku odborných dovedností a považuje jej za základní účel výuky, s vysokými standardy a přísnými požadavky, dělat dobrou práci ve vzdělávání a výuce, a výcvik dovedností předních učitelů.

  když mají učitelé širokou škálu zraku a znalostí, mohou vykopat a vycvičit skvělého koně.

 Pro studenty to začíná pěstováním silného zájmu, pečlivým naléváním lásky a odpovědnosti a krok za krokem vede děti, aby se „ponořily“ do oceánu znalostí a jemným způsobem kultivovaly mimořádnou dovednost.

  Dovednosti externího tréninku, interní trénink, kvalita, pracovitost a pot vrhají trofej. Odpoledne 5. června viděl reportér China Business Daily ocenění Meixianského střediska odborného vzdělávání “„Tři mušketýři. “ Zhang Yinghuan si povzdechla, že na předzápasovém tréninku strávila každý den 10 hodin tréninkem v počítačové místnosti: „Jsem si jistá, že jsem unavená, ale nepřemýšlela jsem o tom, že to vzdám.

  „Tato holčička, která je na sebe přísná, není spokojena se svými výsledky. “ Musím znovu soutěžit a usilovat o lepší výsledky v detailech. „A Chen Fan a Yang Yang nemohli skrýt své vzrušení, když se dozvěděli, že vyhráli.

 „ Stojí to za to tvrdé trénování tak dlouho. “ "V této soutěži měl Yang Yang také epizodu.

  Během operace vyrovnání čtyř kol byl na chvíli nervózní a stál 2 minuty. Jeho mysl byla prázdná. Pokusil se uklidnit své emoce a vzpomněl si na obvyklý tréninkový proces.

 "Brzy zadejte stav a úspěšně dokončete operaci.

  V očích instruktora Hou Mintao jsou Yang Yang a Chen Fan pracovití a pracovití studenti a všichni jsou vzácnými talenty. „Tyto dvě děti obvykle trénují velmi opatrně a patřily také k nejlepším ve městských a provinčních soutěžích.

  Chen Fan dvakrát vyhrál první cenu provincie a Yang Yang jednou první cenu provincie. Ti dva mají solidní základní dovednosti. Letos Chen Fan získal první cenu v provinční soutěži a získal příležitost vstoupit na vyšší odbornou školu bez zkoušky. Hou Mintao řekl reportérovi z China Business Daily, že měsíc před konáním soutěže organizační výbor soutěže informoval soutěž, že byl změněn testovací model demontáže motoru a škola na chvíli nemohla najít nový model.

  Aby se studenti mohli dobře přizpůsobit soutěži,Přestěhovali se do Xi'an, Xianyang a Tianjin, aby se „učili ze zkušeností“ a půjčili si vybavení od ostatních zúčastněných jednotek na výcvik.

  Počasí bylo extrémně horké a studenti museli nosit silné pracovní oděvy a po každé akci se pořádně potili, ale vůbec se neuvolnili.

  Využijte místa a vybavení jiných lidí k tomu, abyste byli vážnější než ostatní, prolomili pohyby v modulech a cvičili tvrdějiNeustálé zkracování času demontáže a montáže a nakonec hrál dobře a vyhrál hru. „Jsou v závodě s časem a jejich úspěchy si zaslouží své jméno. “ Řekl Hou Mintao.

  Instruktor Zhang Yinghuan, Li Tao, si také povzdechl, že soutěž uplatnila profesionální kvality studentů, a skutečně hrála účel tréninku externích dovedností a kvality interního tréninku, což studentům umožnilo pochopit, co to znamená neustále se zlepšovat. Správný pracovní postoj a pokračujte v technickém stoupání. Tajemství vzdělávání lidí spočívá v extrémních praktikách jednoduchých věcí.

  Deng Jianqiang s dojetím řekl: „Nemůžeme použít včerejší vybavení k výcviku budoucích talentů. “ Meixianské středisko odborného vzdělávání každý rok investuje spoustu peněz do nákupu pokročilé teorie a školení integrovaného vybavení a nyní má postavené vozy Aplikace a údržba,K dispozici je 72 školicích místností v 5 kategoriích, včetně technologie obrábění, počítačových praktických strojů, elektrických a elektronických školení, turistických průvodců a hotelového managementu. Deng Jianqiang uvedl, že škola nešetří aktualizací vybavení a usiluje o to, aby studentům poskytla nejpokročilejší mezinárodní a domácí praktické dovednosti. Deng Jianqiang uvedl, že pro odborné vzdělávání neexistují jednotné osnovy, pouze různé profesní pracovní standardy.

 V souladu s požadavky „národní soutěže“ obvykle začínáme kousek po kousku kultivovat standardizované operační postupy a zdatné základní dovednosti pro studenty, skutečně umožnit studentům osvojit si nové techniky a metody a pomoci studentům realizovat vývojový proces od konceptu inovace k praktickému průzkumu. Shrnutí je: procvičujte jednoduché věci do extrému. Společnosti potřebují vysoce kvalifikované talenty,Kvalifikovaní absolventi jsou kvalifikovaní pracovníci, jakmile opustí školu. Která společnost nemá takové talenty ráda? To je skutečně realizovat bezproblémové spojení s trhem a skutečně podporovat výuku a učení prostřednictvím konkurence.

  Deng Jianqiang uvedl, že za tímto účelem Středisko odborného vzdělávání Meixian posílí spolupráci mezi školami a podniky a postaví školu na průmyslovém řetězci společnosti. Dongfeng Yulon, Tianjin Velká čínská zeď,Velké množství známých tuzemských společností, jako je Shanghai Volkswagen a Geely Automobile, navázalo se školou dlouhodobé kooperativní vztahy.

  Společnost musí trénovat jakékoli zaměstnance, které potřebuje. Díky poptávce po školení na zakázku je absolventů nedostatek, a absolventi se stali dobře placenými dělnickými pracovníky. Styl kultivace odborného vzdělávání pěstuje dávky talentů. „Národní soutěž“ je jako zrcadlo, které skutečně odráží vývoj a současnou situaci středního odborného vzdělávání Baoji.

 Díky soutěži se mnoho studentů postupně změnilo z pasivního přijetí na aktivní učení. Při dosahování výsledků si studenti upevňovali sebevědomí a temperovali své psychologické kvality v soutěži.

  V nepostřehnutelném se postupně rozvíjí seriózní učební přístup studentů,Rovněž si vytvořil houževnatého ducha boje a soutěže. Po ukončení studia vstupuje do společnosti a slouží podnikům k dosažení zaměstnání na „nulovou vzdálenost“.

  Soutěž také změnila důraz školy na teoretickou výuku na praktický provoz. Přinutila školu, aby průběžně aktualizovala koncepce výuky a výuková zařízení, vytvořila integrovaný tým učitelů s dvojí kvalifikací a vyleštila návrh školních výukových materiálů. Školy jsou těsněji integrovány do trhu, jaké talenty podniky potřebují a jaké kvalifikované pracovníky proškolují odborné školy.

  Když vejdete do učebny odborné školy Baoji, uvidíte, že škola umístí učebnu do školicí místnosti a produkční dílny, aby se studenti mohli „učit tím, že se budou učit, zatímco se učí“, soubor schopností zaměřených na zaměstnání -orientovaná a vhodná povolání. Výhody systému výuky vyžadované vzdělávacími cíli se postupně staly prominentními. Studenti středních odborných škol Baoji živě vykládají „Made in China“ na poli života svou pilností a moudrostí. Jejich sny odtud vyplují a jejich zítřek bude brilantnější a nádhernější.

Baoji sekundární odborné vzdělávání je omlazující a energické, jde vpřed na cestě pěstování „velkých venkovských řemeslníků“ a psaní jiné a úžasné kapitoly. Reportér China Business Daily Zhang Chaowen / obrázek.