Regionální

Yi Huiman: Ovlivněny novými předpisy pro správu aktiv, příjem ICBC za polovinu roku poklesl o téměř 20%

souhrn

Sina Finance News 30. srpna, předseda ICBC Yi Huiman představil na průběžné konferenci o výsledcích v roce 2018, že kvůli faktorům, jako jsou nové předpisy pro správu aktiv, tržby ze správy majetku banky poklesly meziročně v první polovině roku téměř o 20%. rok, ale celkově Rozsah zůstává stabilní. V první polovině letošního roku činil zůstatek produktů ICBC pro správu majetku zhruba 3,37 bilionu juanů, což je nárůst ze 3 bilionů juanů na začátku roku.Škálovat růst

Yi Huiman: Ovlivněny novými předpisy pro správu aktiv, příjem ICBC za polovinu roku poklesl o téměř 20%

Yi Huiman: Ovlivněny novými předpisy pro správu aktiv, příjem ICBC za polovinu roku poklesl o téměř 20%-0

  Sina Finance News 30. srpna, předseda ICBC Yi Huiman představil na průběžné konferenci o výsledcích v roce 2018, že kvůli faktorům, jako jsou nové předpisy pro správu aktiv, tržby ze správy majetku banky poklesly meziročně v první polovině roku téměř o 20%. rok, ale celkově Rozsah zůstává stabilní. V první polovině letošního roku činil zůstatek produktů ICBC pro správu majetku zhruba 3,37 bilionu juanů, což je nárůst ze 3 bilionů juanů na začátku roku.

Yi Huiman: Ovlivněny novými předpisy pro správu aktiv, příjem ICBC za polovinu roku poklesl o téměř 20%-1

  Rozsah se zvýšil o více než 300 miliard juanů.

Yi Huiman: Ovlivněny novými předpisy pro správu aktiv, příjem ICBC za polovinu roku poklesl o téměř 20%-2

   Prezident ICBC Gu Shu rovněž uvedl, že pod vlivem nových předpisů o správě aktiv vykázal střední příjem z podnikání v oblasti správy aktiv každé banky zpomalení, ale pokles ICBC je u srovnatelných bank menší. Yi Huiman analyzoval a poukázal na to, že z dlouhodobého hlediska přispívají nové předpisy pro správu aktiv ke zdravému rozvoji celého odvětví. Po zavedení nových předpisůSituace, kdy finanční prostředky vypadávají ze skutečného světa, byla zpočátku omezena a finanční prostředky proudily zpět do formálního finančního systému. V budoucnu ICBC urychlí svoji transformaci z více dimenzí, aby splnila požadavky nových předpisů.

Yi Huiman: Ovlivněny novými předpisy pro správu aktiv, příjem ICBC za polovinu roku poklesl o téměř 20%-3

(Sina Finance Xu Qiao z Pekingu) Odpovědný redaktor: Zhao Ziniu Klíčová slova k článku: Yihuiman Příjem ICBC Gu Shu Související témata: banky uvedené v roce 2018 pololetní zpráva horká doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance 24 hodin nepřetržitého vysílání nejnovějších finančních informací a videa,Další výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).