Auto

Edisonovy učební hůlky připomenout pro odbarvení

souhrn

Obchodní den v Pekingu (reportéři Wu Wenzhi a Wang Weiyi) Počet dováženého zboží s nízkou kvalitou se zvyšuje. Dne 13. června vydala Generální správa pro dohled nad kvalitou, inspekcí a karanténou (dále jen „AQSIQ“) oznámení, že společnost Aikong (Beijing) Trading Co., Ltd. (dále jen „Akong Trading“) předložila Připomeňme plán Generální správě pro dohled nad kvalitou, inspekci a karanténu.960 Edison se učí hůlkami v Číně

Edisonovy učební hůlky připomenout pro odbarvení

Edisonovy učební hůlky připomenout pro odbarvení-0

  Obchodní den v Pekingu (reportéři Wu Wenzhi a Wang Weiyi) Počet dováženého zboží s nízkou kvalitou se zvyšuje. Dne 13. června vydala Generální správa pro dohled nad kvalitou, inspekcí a karanténou (dále jen „AQSIQ“) oznámení, že společnost Aikong (Beijing) Trading Co. , Ltd.

Edisonovy učební hůlky připomenout pro odbarvení-1

   (dále jen „Akong Trading“) předložila Připomeňme plán Generální správě pro dohled nad kvalitou, inspekci a karanténu. Tyčinky budou z důvodu zabarvení odvolány. Informace z oznámení ukazují, že staženým produktem je řada učících se hůlek Polele značky Edison, datum výroby je v březnu 2016 a zemí původu je Jižní Korea. Podle statistik společnosti Aikong Commercial činí počet ovlivněných produktů v Číně celkem 960.

Edisonovy učební hůlky připomenout pro odbarvení-2

   Rozumí se, že tyčinky na učení, které si stáhli, představují potenciální riziko pro zdraví dětí kvůli odbarvovacím látkám produkovaným během používání. Existuje bezpečnostní riziko. U produktů v rámci stažení z prodeje poskytne společnost Aikong Commerce spotřebitelům služby vrácení a vrácení peněz. Kanály pro vrácení a vrácení peněz zahrnují oficiální webové stránky Aikong Commerce a servisní horkou linku.

Edisonovy učební hůlky připomenout pro odbarvení-3

   Zároveň se můžete dozvědět více o komoditě pro dovoz a vývoz.

Edisonovy učební hůlky připomenout pro odbarvení-4

   sekce kontroly na stránce Obecné správy pro dohled nad kvalitou, kontrolu a karanténu. Vrácení vrácení peněz. Série učebních hůlek Edison Polele se v Číně prodává velmi dobře. Reportér z Beijing Business Daily zjistil na domácí mainstreamové platformě elektronického obchodování, že cena série Edison Polele učební hůlky se pohybovala mezi 25-1700 juany.

Edisonovy učební hůlky připomenout pro odbarvení-5

   Série učební hůlky Edison Polele prodávané určitým obchodníkem se dováží z Koreje v originálním balení. Veřejná cena se pohybuje mezi 28,6–69 juany. Měsíční objem prodeje je téměř 10 000 kusů a kumulativní využití recenzí je téměř 30 000.

Edisonovy učební hůlky připomenout pro odbarvení-6

   Část hodnocení uvedla:„Hůlky se snadno uvolňují“, „Hůlky se také zlomí“.

Edisonovy učební hůlky připomenout pro odbarvení-7

.