Obchodní

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje

souhrn

Pekingský obchodní denník (reportér Liu Yibo a Wu Yuanyuan) 13. června vydala společnost Xinjiang Yilite Industrial Co., Ltd. (dále jen „Yilite“) oznámení týkající se rezignace ředitele a generálního ředitele společnosti Dai Zhijian. Podle oznámení Dai Zhijian odstoupil z funkce ředitele společnosti, generálního ředitele a strategického výboru v představenstvu.Členství v platové a hodnotící komisi. Yi

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje-0

  Pekingský obchodní denník (reportér Liu Yibo a Wu Yuanyuan) 13. června vydala společnost Xinjiang Yilite Industrial Co. , Ltd.

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje-1

   (dále jen „Yilite“) oznámení týkající se rezignace ředitele a generálního ředitele společnosti Dai Zhijian. Podle oznámení Dai Zhijian odstoupil z funkce ředitele společnosti, generálního ředitele a strategického výboru v představenstvu. Členství v platové a hodnotící komisi. Yilite uvedla, že jelikož rezignace Dai Zhijian nevedla k tomu, že by představenstvo společnosti bylo méně než usnášeníschopné, a neovlivnilo by to normální fungování představenstva, rezignace Dai Zhijian byla formálně účinná ode dne doručení představenstvu ředitelé.

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje-2

   Yilite co nejdříve svolá představenstvo, aby přidalo ředitele; pozici generálního ředitele bude dočasně zastávat jeho jménem předseda Chen Zhi.

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje-3

  Zároveň Yilite svolá správní radu, aby co nejdříve přijala generálního ředitele. Podle zasvěcených osob v oboru je pravděpodobné, že u podniků nad stanovenou velikost způsobí změny na vysoké úrovni turbulence na trhu. Personální změna společnosti Yilite však nemá žádný negativní dopad na kolaterál a neměla by společnosti způsobovat ztráty. Rozumí se, že Yilite, jakožto kotovaná vinařská společnost, má malý objem.

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje-4

  Výkon byl v posledních letech průměrný. Finanční zpráva společnosti Yilite za rok 2016 ukázala, že společnost v loňském roce dosáhla tržeb 1 693 miliard juanů, což představuje meziroční nárůst o 3,38%; čistý zisk 277 milionů juanů, což je meziroční pokles o 1,82%. Místní trh Xinjiang dosáhl tržeb 1,251 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 9,61%; zahraniční trh dosáhl tržeb 349 milionů juanů, což je meziroční pokles o 20,18%.

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje-5

   Mezi nimi, kvůli změnám ve struktuře prodeje produktů, vinařstvíZvýšení prodeje špičkových produktů vykompenzovalo pokles prodeje středních a nízkých produktů, což Baijiu umožnilo dosáhnout tržeb ve výši 1,6 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 1,36%. Mezi hlavní činnosti dosáhlo špičkové víno tržeb 866 milionů juanů, což je meziroční nárůst o 12,76%; víno střední třídy dosáhlo tržeb 644 milionů juanů, což je meziroční pokles o 8,8%; nízké -end víno dosáhlo tržeb 91 089 700 juanů, což je meziroční pokles o 13,7%.

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje-6

   Je vidět, že obchod s Yilite ve středním a nižším alkoholu je ve slabém stavu.

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje-7

  Skupiny spotřebitelů mají tendenci vyrábět vysoce kvalitní likéry. Zasvěcenci poukázali na to, že Yilite jako regionální likérová společnost střední třídy má nedostatečnou tržní konkurenceschopnost svých špičkových likérových produktů. V polarizovaném makroprostředí průmyslu je stabilizace tržního podílu likérů střední třídy v silně konkurenčním prostředí problém, který musí Yilite vyřešit.

Generální ředitel společnosti Yilite rezignuje-8

.