Automatický

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem

souhrn

Beijing Business Daily (reportér Sun Qixiang a Wang Ziyang) Večer 12. června bylo oznámeno, že akvizice společnosti Mead Johnson, amerického výrobce sušeného mléka, společností Reckitt, získala rozhodující „souhlas“ a čas dokončení akvizice také byl pokročilý. Rozumí se, že v oznámení vydaném ústředím společnosti Mead Johnson bylo uvedeno, že společnost oznámila, že získala konečné regulační schválení.Aby Li Jieshi mohl dokončit sbírku Mead Johnson

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-0

 Beijing Business Daily (reportér Sun Qixiang a Wang Ziyang) Večer 12. června bylo oznámeno, že akvizice společnosti Mead Johnson, amerického výrobce sušeného mléka, společností Reckitt, získala rozhodující „souhlas“ a čas dokončení akvizice také byl pokročilý.

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-1

  Rozumí se, že v oznámení vydaném ústředím společnosti Mead Johnson bylo uvedeno, že společnost oznámila, že získala konečné regulační schválení.

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-2

 Aby společnost Reckless dokončila akvizici společnosti Mead Johnson.

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-3

  Očekává se, že akvizice bude dokončena 15. června, což bude záviset na některých obvyklých podmínkách uzavření.

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-4

  Když reportér z Beijing Business Daily kontaktoval Meiye a Lijie, žádná ze stran nemohla odpovědět. Dne 31. května schválila velká část akcionářů obou stran akvizici společnosti Mead Johnson společností Reckitt.

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-5

  Ve stejný den řekl generální ředitel společnosti Mead Johnson, Kasper Jakoben,Transakci ještě musí schválit čínské ministerstvo obchodu a očekávané datum dokončení transakce bude na konci druhého čtvrtletí roku 2017 nebo počátkem třetího čtvrtletí roku 2017. Dokončení akvizice společnosti Mead Johnson 15. června také znamená, že čas na dokončení transakce pokročil. Po dokončení akvizice spojí Li Jieshi společnost Mead Johnson s její stoprocentní dceřinou společností Marigold MergerSub Co.

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-6

 , Ltd. ,Mead Johnson se stane stoprocentní společností v držení Lijie Time.

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-7

  Li Jieshi založí obchodní jednotku pro výživu kojenců, která bude zahrnovat podnikání společnosti Mead Johnson.

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-8

  Zároveň se objevují zprávy, že se očekává, že ve třetím úplném roce po dokončení této transakce může obchodní integrace společností Reckless a Mead Johnson ušetřit náklady 200 milionů liber. Tyto úspory nákladů pocházejí hlavně z odstranění duplicitních funkcí v oddělení back-end podpory.

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-9

 Využijte škálovatelného efektu kombinované společnosti při nákupu surovin a obalových materiálů a také reklamních, propagačních a dalších výdajů. Pro Li Jieshi bude tato úspěšná akvizice větší akvizicí společnosti Li Jieshi po akvizici výrobce kondomů Durex za přibližně 3,2 miliardy USD v roce 2010.

Li Jieshi dokončila akvizici společnosti Mead Johnson s předstihem-10

  Uvádí se, že v důsledku zpomalení růstu výrobků pro domácnost a osobní péčiV současné době přibližně 40% tržeb skupiny Reckittmann Group pochází ze sanitačních a čisticích prostředků a 33% ze zdravotnických produktů. Tržby společnosti na rozvíjejících se trzích nedosáhly významného růstu.

.