Ekonomika

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení

souhrn

Pekingský obchodní den (reportér Cheng Weimiao) Pokrok „odpojeného přímého připojení“ vykazuje známky zrychlení. Po uzavření zadržovacích kanálů bankami, jako jsou Agricultural Bank of China a Minsheng, reportér z Beijing Commercial Daily potvrdil z China CITIC Bank, že banka 31. července 2018 uzavře rozhraní pro rychlé platby v režimu přímého připojení. Zasvěcená osoba v platební instituci zavedena,„Přerušené přímé spojení“ má dopad na platební instituce

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení-0

 Postup „odpojených přímých spojení“ se zrychluje Další banka oznámila časový harmonogram ukončení přímých spojení. Po uzavření zadržovacích kanálů bankami, jako jsou Agricultural Bank of China a Minsheng, reportér z Beijing Commercial Daily potvrdil z China CITIC Bank, že banka 31. července 2018 uzavře rozhraní pro rychlé platby v režimu přímého připojení.

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení-1

 Podle zasvěcených v platební instituci má „odpojené přímé spojení“ malý dopad na platební instituce.

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení-2

  Ve skutečnosti se na to většina institucí připravovala.

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení-3

  Mnoho jich nebylo kvůli velké pracovní zátěži technické a obchodní koordinace, která způsobila platby instituce a banky, aby se znovu „rozpadly“.

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení-4

  Postup přístupové sítě je poměrně pomalý. Takzvané „odpojené přímé připojení“ odkazuje na režim, který platební instituce třetí strany přeruší přímé připojení k bance. Přístup do sítě. Podle požadavku centrální banky v srpnu 2017 je 30.

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení-5

  červen tohoto roku konečný termín pro „odpojení přímých připojení“, ale když se blíží tento bod, trh rovněž uvedl, že „odpojení přímých připojení dostalo„ více platebních institucí “ Zpráva „bude odložena. Dvouměsíční ústní oznámení“. Důvodem zpoždění je, že postup přístupu není podle očekávání. Zasvěcená osoba v bankách v rozhovoru s reportérem z Beijing Business Daily dříve odhalila, že na jedné straně je síťová verze neustále upgradována a vylepšována.

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení-6

  V listopadu loňského roku banka schválila přijetí ověřovací platformy verze 1. 0 Net Union, ale na konci března tohoto roku obdržela nové oznámení, že platby a platby za správu sítě musí být vyvíjeny v souladu s verzí 1.

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení-7

 3. Na druhé straně komunikace a koordinace mezi bankami a platebními institucemi také vyžaduje čas.

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení-8

 Například některé velké platební instituce dříve spolupracovaly s mnoha bankami, nyní však musí vyjednávat jednu po druhé, takže to trvalo dlouho. Zasvěcená osoba v platební instituci třetí strany také uvedla, že ve skutečnosti se většina institucí na to připravuje, ale kvůli velké zátěži technické a obchodní koordinace nebyly některé instituce schopny dokončit připojení k síti před 30.

Čínská banka CITIC oznamuje harmonogram ukončení přímých spojení-9

  červnem. Za zmínku stojí, že zatím neexistuje žádná nová jednotná verze zpožděného harmonogramu „odpojeného přímého připojení". Dotazovaní však uvedli, že centrální banka je odhodlána „odpojit přímé spojení" a banky a platební instituce jsou v zásadě všechny zesíleny, a po termínu se pokrok zrychlí.

  Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku:Průběh časového harmonogramu sítě je oblíbeným doporučením. Odložte oficiální účet Sina Finance, abyste mohli 24 hodin denně vysílat nejnovější finanční informace a videa.

Další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód a sledujte jej (sinafinance).