Domácí

Zdarma sázení na loterii, snadné sázení na linii, brilantnější

souhrn

Zdarma sázení na loterii, snadné sázení na linii, brilantnější

Zdarma sázení na loterii, snadné sázení na linii, brilantnější-0

  Jingcai „Free Pass“ je nyní online! Počínaje 15. červnem byly do fotbalových a basketbalových her v loterii přidány metody sázení zdarma, to znamená, že poté, co si loterie vybere událost a hru, může zvolit počet průchodů v mezích pravidel a systém automaticky uspořádá a zkombinuje a vygeneruje řadu sázek. Bezplatné povolení může ve většině scénářů nahradit „MXN“ nebo „Rozdělit lístek“Způsob sázení, výrazné zlepšení efektivity vydávání tiketů, snížení možnosti chyb, hráči loterie si mohou užít větší pohodlí při sázení a vykoupení. Bezplatná kombinace, jednoduché sázení, volný průchod, to znamená, že poté, co loterie zvolí událost a hru, může zvolit počet průchodů v mezích pravidel a systém automaticky uspořádá a zkombinuje a vygeneruje řadu sázek.

Zdarma sázení na loterii, snadné sázení na linii, brilantnější-1

   Například poté, co hráč loterie vybere výsledky 6 fotbalových zápasů,V režimu pass vyberte „4 series 1“ a „6 series 1“ a systém automaticky spojí 6 her do 15 sázek „4 série 1“ a 1 sázku „6 sérií 1“ jednorázové sázení a vygeneruje loterii lístek. Free pass je jednou z hlavních mezinárodních sázkových metod, která hráčům loterie může usnadnit „sázení odolné vůči chybám“ a zvýšit šanci na výhru.

Zdarma sázení na loterii, snadné sázení na linii, brilantnější-2

   Například loterie vybere 6 her,Pokud sázíte metodou „6 sérií 1“, musíte vyhrát všechny z nich; pokud použijete ke sázení metodu „4 série 1“ zdarma, musíte vyhrát pouze 4 hry. V minulosti si hráči loterie mohli vybírat pouze mezi pevnými možnostmi „MXN“ při uzavírání sázek odolných proti chybám, nebo mohli vydávat více tiketů po rozdělení ručním výpočtem, což bylo nejen těžkopádné, ale také náchylné k chybám. Po bezplatném průchodu a připojení online mohou výše uvedené komplexní sázkové kombinace dosáhnout „vydání tiketu jedním kliknutím“ a proces je jednodušší, rychlejší a přesnější. Podporujte více metod sázení.

Zdarma sázení na loterii, snadné sázení na linii, brilantnější-3

   Věnujte pozornost pravidlům a omezením. Bezplatný pas je zdokonalením metody sázení podle stávajících pravidel loterijní hry. Při jejich používání by přátelé loterie měli věnovat pozornost následujícím dvěma pravidlům: Za prvé,Pokud jde o způsoby sázení, lze volnou kartu kombinovat s vícenásobným sázením, vícenásobným sázením, smíšeným vstupem atd.

Zdarma sázení na loterii, snadné sázení na linii, brilantnější-4

   A podléhají příslušným pravidlům.

Zdarma sázení na loterii, snadné sázení na linii, brilantnější-5

   Zdarma průchod podporuje vícenásobné sázení a vícenásobné sázení a jediné sázení není povoleno současně. Jeden tiket může být až 99krát a maximální částka sázky nesmí překročit 20 000 RMB. Zdarma průkaz může přijmout smíšený průchod,Omezeno pravidly smíšeného odbavení, to znamená, že různé hry stejné hry nelze kombinovat a různé sporty nelze kombinovat. Maximální bonus za jednu sázku s volným pasem je stejný jako u obecného sázení, to znamená, že maximální bonus 2-3 samostatných sázek je 200 000 juanů, maximální bonus 4-5 jednotlivých sázek je 500 000 a maximální bonus jednotlivé sázky 6 a vyšší je 1 milion.

   druhý,Pokud jde o počet průchodů, lze na jeden průchod zvolit maximálně 8 her a nejvyšší volitelný průchod je omezen pravidly hry. Za normálních okolností lze vybrat až 8 úrovní volného přihrávky fotbalu Jingcai a handicapu, velikosti skóre, vítězství, handicapu a vítězství basketbalu. Celkový počet gólů v fotbal lze vybrat až na 6 úrovních; fotbalové výsledky, poločasové výhry a prohry,Můžete si vybrat až 4 úrovně rozdílu vítězných bodů v basketbalu. Pokud se rozhodnete projít smíšenou úrovní, nejvyšší volitelná úroveň je určena nejnižším limitem mezi různými hrami obsaženými v tiketu.

   To znamená, že si můžete vybrat mezi fotbalovými výhrami a prohrami nebo nechat míč vyhrát a prohrát, přičemž můžete projít až 8 úrovní; pokud je zahrnut celkový počet gólů, s výjimkou skóre a poločasových výher a ztrát, až 6 lze vybrat úrovně; pokud je zahrnuto skóre nebo polovina Celá hra byla vyhrána a ztracena,Můžete si vybrat až 4 úrovně; můžete si vybrat až 8 úrovní pro vítězství a prohry v basketbalu, vítězství v handicapu a velké a malé body.

   Pokud zahrnete rozdíl v bodech, můžete si vybrat až 4 úrovně. Pokud se navíc přátelé z loterie potřebují zeptat na počet sázek zahrnutých ve volném lístku, výši sázek, výši výher a další podrobnosti, mohou se po 15. červnu přihlásit na Jingcai.

com a použít kalkulačku "stránku pro dotaz. .