Domácí

Do konce června bylo zbořeno a renovováno 18 kotlů v pohřebním průmyslu

souhrn

Do konce června bylo zbořeno a renovováno 18 kotlů v pohřebním průmyslu

Do konce června bylo zbořeno a renovováno 18 kotlů v pohřebním průmyslu-0

  Huashang Daily News (Reporter Wang Rong) Za účelem zlepšení kvality ovzduší úřad pro občanské záležitosti v Xianyangu zbourá a renovuje 18 kotlů v pohřebním průmyslu ve městě, které budou dokončeny do konce června.

Do konce června bylo zbořeno a renovováno 18 kotlů v pohřebním průmyslu-1

   Včera pracovníci Úřadu pro občanské záležitosti v Xianyangu uvedli, že v současné době byl prozkoumán a vybit městský pohřební a pohřební průmysl a kotle v zařízeních péče o seniory a byly zahájeny demoliční a renovační práce současně. Urychlit podporu transformace ochrany krematorů na ochranu životního prostředí, transformace spaloven relikvií na ochranu životního prostředí, řízení ochrany kremátorových paliv v oblasti ochrany životního prostředí a řízení hromadných obětí a zametání.

Do konce června bylo zbořeno a renovováno 18 kotlů v pohřebním průmyslu-2

   Podle statistik zahrnoval pohřební a pohřební průmysl města celkem 18 kremačních strojů pro transformační úkol, z nichž bylo 11 transformováno; 6 z městských pohřebních kremačních strojů, z nichž 3 byly v zásadě dokončeny. ve stejnou dobu,Úřad pro civilní záležitosti v Xianyangu také kompletně demontuje 33 kotlů s méně než 20 tunami páry ve městských venkovských podpůrných institucích, institucích sociální péče a soukromých zařízeních péče o seniory.

Do konce června bylo zbořeno a renovováno 18 kotlů v pohřebním průmyslu-3

Doposud bylo demontováno 13 kotlů, včetně některých celkem bylo demontováno a upraveno 8 plynových a naftových kotlů. .