Auto

ICBC bude inkasovat splátky a předčasné splacení likvidovaných škod bude implementováno 1. prosince

souhrn

Oficiální web ICBC v Pekingu News Express (Reporter Mi Di) nedávno oznámil, že bude účtovat pokutu za předčasné splacení splátek bankovních karet. V oznámení se konkrétně uvádí, že banka upravila položky služby „Instalační podnikání“ v „Ceníku služeb ICBC (vydání 2017)“ na základě svého obchodního vývoje a „přidala nový„ pokuta za předčasné splacení platby za instalaci “."Položky služby" budou 2

ICBC bude inkasovat splátky a předčasné splacení likvidovaných škod bude implementováno 1. prosince

ICBC bude inkasovat splátky a předčasné splacení likvidovaných škod bude implementováno 1. prosince-0

  Oficiální web ICBC v Pekingu News Express (Reporter Mi Di) nedávno oznámil, že bude účtovat pokutu za předčasné splacení splátek bankovních karet. V oznámení se konkrétně uvádí, že banka upravila položky služby „Instalační podnikání“ v „Ceníku služeb ICBC (vydání 2017)“ na základě svého obchodního vývoje a „přidala nový„ pokuta za předčasné splacení platby za instalaci “. „Položky služby“ se začnou účtovat 1. prosince 2018.

ICBC bude inkasovat splátky a předčasné splacení likvidovaných škod bude implementováno 1. prosince-1

   Specifika jsou následující: poplatek za předčasné splacení splátky likvidované škody, standard zpoplatnění je 3% z částky předčasného splacení nebo účtován za dohodnutou cenu. byly plně účtovány Neúčtujeme poplatky za splátky a předčasné splacení likvidovaných škod. Výroční zpráva ICBC za rok 2017 ukazuje, že na konci roku 2017,Počet kreditních karet vydaných ICBC dosáhl 143 milionů a zůstatek kontokorentu na kreditní kartě byl 534,776 miliardy juanů, což představuje nárůst o 18,3%. Dne 20.

ICBC bude inkasovat splátky a předčasné splacení likvidovaných škod bude implementováno 1. prosince-2

   července vydala oficiální webová stránka čínské banky CITIC Bank oznámení, ve kterém oznamuje, že poplatky za produkt „vyúčtování / jednorázová splátka“ budou ukončeny před zaplacením splátky z předchozích „inkasovaných manipulačních poplatků (včetně časová splátka “). A manipulační poplatek účtovaný ve splátkách),Zbývající nevybrané manipulační poplatky již nebudou účtovány.

ICBC bude inkasovat splátky a předčasné splacení likvidovaných škod bude implementováno 1. prosince-3

   „Upravit na“ 1. Pokud je manipulační poplatek účtován najednou, vybraný manipulační poplatek nebude vrácen; 2. Pokud je manipulační poplatek účtován na splátky, vybraný manipulační poplatek nebude vrácen a budou účtovány 3% zbývající zbývající jistiny.

ICBC bude inkasovat splátky a předčasné splacení likvidovaných škod bude implementováno 1. prosince-4

   „V oznámení bylo uvedeno, že úprava bude provedena od 1. srpna 2018 a stávající standardy poplatků budou ještě před zavedením úpravy online.

ICBC bude inkasovat splátky a předčasné splacení likvidovaných škod bude implementováno 1. prosince-5

Zodpovědný redaktor: Populární doporučení Yang Qun odložil veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód (sinafinance).