Finance

Městská zahradní kancelář okresu Yuzhong staví krajinu zahradního poloostrova

souhrn

Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Wang Shifuqing Commercial Daily News Včera se reportér dozvěděl od Městského zahradnického úřadu okresu Yuzhong, že za účelem vytvoření krajiny krajinného poloostrova s ​​rozkvetlými květinami a klastry květin Městská správa zahradnictví okresu Yuzhong pokračovala v posílit aranžování květin a opravu velkých stromů. Pobočková práce vytvořila krásné prostředí zahradní krajiny. Rozumí se, že pokud jde o aranžování květin

Městská zahradní kancelář okresu Yuzhong staví krajinu zahradního poloostrova

Městská zahradní kancelář okresu Yuzhong staví krajinu zahradního poloostrova-0

  Chongqing Commercial Daily-Upstream Financial Reporter Wang Shifuqing Commercial Daily News Včera se reportér dozvěděl od Městského zahradnického úřadu okresu Yuzhong, že za účelem vytvoření krajiny krajinného poloostrova s ​​rozkvetlými květinami a klastry květin Městská správa zahradnictví okresu Yuzhong pokračovala v posílit aranžování květin a opravu velkých stromů.

Městská zahradní kancelář okresu Yuzhong staví krajinu zahradního poloostrova-1

   Pobočková práce vytvořila krásné prostředí zahradní krajiny. Rozumí se, že pokud jde o aranžování květin,Městská správa zahrady okresu Yuzhong vstupuje a vystupuje z důležitých silnic dovnitř a ven z Yuzhongu v čele mostu Huanghuayuan Bridge, Tongyuanmen a Zhongshan 4th Road, podél hlavních silnic, jako jsou střední a severní hlavní silnice, hlediště, Linjiangmen, Jiefangbei, Wangfujing a Jiangovo nádvoří.

Městská zahradní kancelář okresu Yuzhong staví krajinu zahradního poloostrova-2

   V oblasti uzlu bylo vysazeno více než 400 000 květináčů s květinami, jako je begónie, hřeben kohoutku, červená kytka, hledík atd. Oblékl městský vzhled zahradního poloostrova.

Městská zahradní kancelář okresu Yuzhong staví krajinu zahradního poloostrova-3

Pokud jde o prořezávání stromů, zaměřila se Městská správa zahradnictví na okres Yuzhong na prořezávání pouličních stromů na Zhongshan 4th Road, Renmin Road, Renmin Branch Road, Xuetian Bay a dalších částech silnice, při zachování původního stylu ulice, při odstraňování škůdci a nemoci. Větve, mrtvé větve a pokleslé větve lépe zlepšují propustnost silnice,A prořezáváním a tvarováním se pěstuje krásný tvar stromu, který potlačuje nadměrný růst, podporuje rozlišení květních pupenů, omlazuje staré stromy a činí cestu prostornější a světlejší. .