Zábava

Probíhá provinční státní podnik Qingyuan

souhrn

Na konferenci o podpoře investic pro provinční státní podniky ve městě Qingyuan podepsalo 12 provinčních státních podniků dohody o projektech investiční spolupráce v Qingyuan, včetně investic do výstavby městských výstav a muzeí, knihoven, vědeckých a technologických muzeí a aktivity mládeže center v Yanhu New District., A výstavba Yingde Aviation Town, Electronic Industry Technology Park a dalších projektů, celková plánovaná investice je 648.400 milionů juanů.

Probíhá provinční státní podnik Qingyuan

Probíhá provinční státní podnik Qingyuan-0

  Guangzhou Daily News (reportér pro všechny média Cao Jing, korespondent Dai Chaowen) Včera se včera v Qingyuan konala „Prohlubování průmyslové spolupráce a podpora omlazení a rozvoje - provinční státní podnik Qingyuan Trip v roce 2017“.

Probíhá provinční státní podnik Qingyuan-1

   Více než 50 provinčních státních podniků přišlo do Qingyuan na „rande naslepo“, aby hledaly společný rozvoj, a ve stejný den podepsalo 12 projektů investiční spolupráce. Yuan Baocheng, viceguvernér provincie Guangdong,Akce se zúčastnilo více než 200 lidí, včetně zástupců zemské státní dozorčí a správní komise, měst v Kantonu a Čching-jüanu a provinčních státních podniků.

Probíhá provinční státní podnik Qingyuan-2

Včetně více než 100 zástupců z 21 podniků a 39 podniků pod dohledem Státní komise pro dohled nad správou a správou v provincii Kuang-tung. Na konferenci o podpoře investic pro provinční státní podniky ve městě Qingyuan podepsalo 12 provinčních státních podniků dohody o projektech investiční spolupráce v Qingyuan. Včetně investic do výstavby městských výstav a muzeí, knihoven, vědeckých a technologických muzeí a center aktivit mládeže v Yanhu New District, stejně jako do výstavby Yingde Aviation Town, technologického parku elektronického průmyslu a dalších projektů s celkovou plánovanou investicí 64,84 miliard juanů. .