Válečný

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku

souhrn

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-0

  China Business Daily Yan’an News (Reporter Zhang Lin) Včera ráno došlo v okrese Wuqi k výbuchu kotle. Dva lidé byli zraněni. Vzduchová vlna způsobená výbuchem v podstatě zničila malý hospodářský dvůr. „V té době jsem slyšel hlasitý zvuk, a pak můj manžel uviděl létat z nebe temný předmět, vrhat ho na dvůr a děsit lidi.

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-1

  Na první pohled se ukázalo, že to byl komín. „Včera odpoledne na Phoenix Terrace v komunitě Beiyuan v Wuqihou Bridge měla vesničanka paní Wu stále přetrvávající obavy, když mluvila o scéně, která se stala ráno.

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-2

   Paní Wu řekla reportérovi z China Business Daily, že k výbuchu došlo asi v 8 hodin ráno, když byli s dcerou v domě.

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-3

   Když uslyšela výbuch, spěšně vytáhla svou dceru a vyběhla. Poté, co jsem vyšel ven, jsem viděl rozbitý komín na dvůr, později, když byl někdo požádán, aby jej zvedl, bylo řečeno, že vážil více než 50 koček. Kotelna, která explodovala, byla 50 metrů od jejího dvora v přímé linii. Později reportér z China Business Daily viděl na místě nehody, že výbušný kotel byl instalován na malém statku a celý statek byl vážně poškozen.

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-4

   Na nádvoří jiného vesničana odděleném zdí od výbušného kotle,Sklo na jeskynním obydlí bylo rozbité. „Naštěstí jsme dnes ráno všichni šli do práce,“ řekl nájemce, který bydlí vedle.

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-5

   Podle okolních vesničanů výbušný kotel vlastní čistírna, která na tomto malém statku existuje pět nebo šest let. Dva, kteří utrpěli lehká zranění, byli zaměstnanci čistírny. Po incidentu webová stránka vlády okresu Wuqi oznámila, žeAsi v 7:50 hodin 12.

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-6

   dne explodovala kotelna pobočky Wuqi společnosti Yan'an Longding Property Service Co. , Ltd. se sídlem v Fenghuangtai, komunitě Beiyuan, krajské město Hou Daqiao. Po nehodě na místo okamžitě vyrazili příslušná oddělení krajského úřadu veřejné bezpečnosti, úřadu pro bezpečnost práce a úřadu pro dohled nad kvalitou.

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-7

   Po předběžném vyšetřování bylo zjištěno, že na místě byli lehce zraněni dva lidé a část majetku v kotelně a okolních oblastech byla poškozený. Příčina nehody je předmětem vyšetřování. Reportér se dozvěděl, že kotel, který explodoval, právě prošel kontrolou kvality v prosinci loňského roku.

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-8

   Podle Lu Zhigang, ředitele úřadu pro dozor nad bezpečností práce v okrese Wuqi, si společnost po vyšetřování pronajala soukromý dům, kde se mohla věnovat chemickému čištění hotelových postelí.

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-9

   Zodpovědná osoba byla jmenována Gao.

Dva lidé zraněni při výbuchu kotle na malém statku-10

zeptal se Gao podle postupů a pozastavil podnikání své společnosti. Důvod incidentu je v současné době vyšetřován. .