Zápas

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii

souhrn

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-0

 Xi'an Shuangseqiu vyhrál 6,08 milionu juanů. 6. června Shuangseqiu 2017065 vydal 14 celostátních prvních cen.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-1

  Hráči loterií v naší provincii vyhráli jednu z nich s jedinou sázkovou cenou více než 5,9 milionů juanů. Hlavní cena se zrodila v čísle 61010912 Xujiahe, East Station Road, okres Hu, Xi'an City. Jedná se o sázení na vícenásobné tikety 6 + 3, 6 juanů je investováno do 1 zlata a 2 stříbra a celková cena je více než 6,08 milionu juanů. Získal první cenu letošního 21.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-2

  dvoubarevného míče pro naši provincii. Následujícího rána vítěz hlavní ceny pan Liu (pseudonym) v doprovodu svých příbuzných spěchal do Provinčního loterijního střediska sociální péče, aby cenu vykoupil, a upřímně řekl, že tato sada čísel lahodí jen oku. Rozumí se, že pan Liu, vítěz hlavní ceny, se narodil v 80.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-3

  letech.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-4

 Od loterie začal hrát v roce 2008 a lze ho považovat za staršího loterijního hráče v loterii Fortune. Pan Liu dává přednost dvoubarevným míčkům a velmi šťastným hrám.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-5

  Šťastný velmi vyhraje cenu každé tři až pět, ale sázkový výkon dvoubarevných míčků byl slabý.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-6

  Po mnoha letech hraní loterie byla nejvyšší jednotlivá sázka bonus je pouze 10 juanů.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-7

  3 malé vícenásobné tikety začaly udržovat počet,Ačkoli se jedná pouze o malou a střední cenu, existuje štěstí, které je „zakryto“, aby bylo možné dodat doplňky, a dodržování slibu panem Liu je také skvělá zábava. Od zachování čísla není pan Liu bez myšlenky na výhru. Trpěl režimem udržování čísla a zdráhá se jej změnit.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-8

  Proto pan Liu následuje příklad „Mengmuových tří tahů“ a rád si vybírá šťastnou sázkovou stanici, aby si udržel počet a hlasoval, a doufám, že z toho budete mít radost. Dojem pana Liu ze sázkařského obchodu, který tentokrát vyhrál jackpot, je ten, že nefunguje dlouho, ale za pouhé dva roky získal dvě druhé ceny Shuangseqiu.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-9

  Z pohledu pana Liu to je zjevně „drahocenné místo“, proto zde také často udržujte hovor. V noci losování zjistil pan Liu prostřednictvím svého mobilního telefonu výherní čísla aktuálního období a zjistil, že má také 6 červených čísel a modrých čísel 07.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-10

 Okamžitě jsem věděl, že jsem vyhrál 1 první cenu a 2 druhé ceny. Byl jsem zaneprázdněn vyprávěním své rodině o dobrých zprávách. Celá rodina byla podezřelá, ale pan Liu to prostě „nesnese“, upřímně přiznává, že je obyčejný člověk a nikdy jsem o tom nepřemýšlel. Poté, co jsem najednou vlastnil tolik bohatství, jsem byl přímo závratě dopadem štěstí, stále se v noci opakoval a téměř vzhůru.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-11

  Shangluo Zhongqi Lucai 3 miliony juanů 31. května,Č. 2017062 z loterijní hry Welfare of Seven Lottery Games otevřelo národní první cenu sázky přesahující 3 miliony juanů 1. Jedinou první cenu v zemi získala sázková stanice 61250408 u vchodu do prokuratury okresu Shanyang města Shangluo.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-12

  . Vítěz hlavní ceny, pan Wang (příjmení Hua), nedávno šel do Provinčního loterijního střediska sociální péče, aby si odnesl monopol v hodnotě 3 milionů juanů. Pan Wang je téměř čtyřicet let, rodák ze Shanyangu a starší hráč loterie v loterii sociálních věcí. Podle zpráv obvykle pan Wang nepije ani nehraje karty.

Hráči starých loterií udržují počet sázek často, aby získali šťastnou loterii-13

  Rád si kupuje pouze loterijní hry. Hraje pouze dvoubarevný míč a sedm loterie. Jako hostitel si zvolí vlastní číslo a také si rád ponechá počet.

  Tento zvyk se udržuje téměř 20 let, a to i v nejtěžších situacích. Shi nikdy nenapadlo vzdát se. Podle pana Wanga měl kvůli nemoci rozsáhlou operaci v provinční nemocnici a dlužil velké množství dluhů. Fyzické mučení nemoci navíc jeho život zhoršilo horší než smrt.

 V nejtěžších dnech svého života, díky pečlivé péči o svou starou matku a manželku, a díky nezapomenutelnému doprovodu sociální loterie. Sada čísel, která vyhrála první cenu, byla původně vybrána strojem.

  Jelikož obsahuje informace, jako jsou šťastná čísla a výročí,Pan Wang má velmi rád spuštění režimu hlídání, který trvá čtyři až pět let. Během tohoto období jsem měl to štěstí, že jsem vyhrál druhou cenu Shuangseqiu za více než 500 000 juanů, a 3D také vyhrál několik tisíc dolarů, ale loterie Sedm byla vždy vlažná a pana Wanga to neodradilo. nakreslete den bez přerušení. 31.

  května, který se shodoval s Dnem loterie Sedm loterií, měl pan Wang klidné odpoledne, aby přišel do sázkové stanice č.

  61250408 před prokuraturouProstudoval jsem si tabulku minulých čísel Lao Bantian Shuangseqiu, zakroužkoval několik čísel a přidal osm jüanů, které byly speciálně vyhrazeny pro loterii sedmi, aby číslo udržely, zaokrouhleno na celé číslo a nechal prodavače vydat tiket. Když byla cena vyplacena, počasí nebylo příliš horké, ale pan Wang se stále potil jako déšť. Když si otíral pot, nemohl skrýt své vzrušení a řekl, že tu noc viděl výsledek loterie na svém mobilním telefonu. .

Jednou jsem si myslel, že je problém s mým mobilním telefonem, a tak jsem spěchal, abych probudil manželku, aby mi pomohla s opakovanými kontrolami. S tímto peněžním bonusem musí pan Wang nejprve splatit dluh, který dluží za lékařské ošetření, a zbytek si uctí starou matku, aby starší lidé mohli žít lepší život. .