Stipendium

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu

souhrn

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-0

 China Business Daily (Reporter Ding Yu, korespondent Yang Jianlin) 10. června se Tongtong (pseudonym), devítiletý chlapec v okrese Fengxian, nešťastně zasekl, když přelezl přes školní zábradlí. Zábradlí mu probodlo nohu a stále plakala bolestí. Kolemjdoucí okamžitě požádali hasiče o pomoc.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-1

  Nakonec hasiči odřízli špičku zábradlí, které propíchlo nohu, a Tongtong byl poslán do nemocnice k ošetření. V 16:51 hodin 10.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-2

  června přijal fengxianský hasičský sbor z velitelského střediska zprávu, že dítě ze základní školy Xinjianlu v krajském sídle bylo bodnuto školním zábradlím do nohy a osoba byla také zavěšena vzhůru nohama dole ve vzduchu. Po obdržení poplachu velitel brigády okamžitě nařídil veliteli hasičské eskadry Han Siao-fengovi, aby na místo vyvedl pět důstojníků a stíhačů v nouzových hasičských vozidlech. Na místo dorazili hasiči a vojáci a zjistili, že Tongtong omylem vložil lýtko do zábradlí, když hrál a přeskakoval zábradlí.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-3

  Současně kvůli jeho relativně velké velikosti bylo jeho tělo zavěšeno do vzduchu, nemohl se hýbat a lidé plakali bolestí.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-4

  Situace je kritická. Protože Tongtong visí ve vzduchu, pokud ho nikdo nezvedne, utrpí vážnější poranění.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-5

 Policista Jiang Jun, hasič Wang Zhifei a nadšený dav podporovali Tongtonga, aby zajistili, že jeho nohy již nebudou namáhány a zabrání sekundárním zraněním. Současně zdravotnický personál držel také láhev s tekutinou. Má infuzi.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-6

  V této době Han Xiaofeng nařídil bojovníkovi Zhang Yanmingovi použít kleště na řezání oceli, aby se zajistilo, že nebudou zraněny nohy dítěte. Opatrně najděte nejlepší polohu a opatrně odřízněte ocelovou tyč.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-7

  V 17:30 téhož dne, díky soustředěnému úsilí hasičů, policie veřejné bezpečnosti a nadšených lidí, Tongtong nakonec unikl.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-8

  Policisté a hasiči a vojáci pomáhali zdravotnickému personálu rychle poslat zraněného Tongtonga na 120 sanitek a jít do nemocnice na ošetření.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-9

  Rozumí se, že Tongtongovi rodiče obvykle nejsou po jeho boku. Vychován jeho babičkou.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-10

  Byla sobota a škola nebyla ve třídě. Tongtong chodil do školy sám. Po nehodě o tom jeho rodina nevěděla a kontaktoval svou rodinu až poté, co byl poslán k lékaři. Včera se reportér z Huashang Daily od policie dozvěděl, že zraněný Tongtong nemá po ošetření žádné větší problémy.

Výztuž zasunutá do lýtka a viset vzhůru nohama ve vzduchu-11

.