Fakta

Poprvé v historii strany bylo dosaženo plného pokrytí centrálních inspekcí během jednoho funkčního období

souhrn

Od 18. národního kongresu Komunistické strany Číny přijal ústřední výbor strany s soudruhem Si Ťin-pchingem inspekce jako hlavní opatření na podporu komplexní a přísné správy strany, počínaje stále ponurou a komplikovanou situací boje. Vedoucí skupina pro ústřední inspekční práci rozhodně implementuje požadavky ústředního výboru, udržuje svoji sílu a rytmus a organizuje 12 kol inspekcí stejným tempem. Po dokončení inspekcí ústřední správní vysoké školy v první polovině letošního rokuDosáhne

Poprvé v historii strany bylo dosaženo plného pokrytí centrálních inspekcí během jednoho funkčního období

Poprvé v historii strany bylo dosaženo plného pokrytí centrálních inspekcí během jednoho funkčního období-0

  Od 18. národního kongresu Komunistické strany Číny přijal ústřední výbor strany s soudruhem Si Ťin-pchingem inspekce jako hlavní opatření na podporu komplexní a přísné správy strany, počínaje stále ponurou a komplikovanou situací boje. Vedoucí skupina pro ústřední inspekční práci rozhodně implementuje požadavky ústředního výboru, udržuje svoji sílu a rytmus a organizuje 12 kol inspekcí stejným tempem.

Poprvé v historii strany bylo dosaženo plného pokrytí centrálních inspekcí během jednoho funkčního období-1

   Po dokončení inspekcí ústřední správní vysoké školy v první polovině letošního rokuBude dosaženo cíle plného pokrytí centrální inspekce během funkčního období.

Poprvé v historii strany bylo dosaženo plného pokrytí centrálních inspekcí během jednoho funkčního období-2

   Toto je poprvé v historii strany, kdy splnila slavnostní slib, který dala strana a lidé. Jak je tedy krok za krokem dosaženo úplného pokrytí turné? Třetí plenární zasedání osmnáctého ústředního výboru se rozhodlo zlepšit kontrolní systém ústředních a provinčních, autonomních regionů a obcí tak, aby zahrnoval všechny lokality, útvary, podniky a instituce.

Poprvé v historii strany bylo dosaženo plného pokrytí centrálních inspekcí během jednoho funkčního období-3

  Předpisy o dohledu nad vnitřními stranami přijaté na šestém plenárním zasedání 18. ústředního výboru stanoví, že výbory ústředních a provinčních, autonomních oblastí a městských stran provádějí komplexní kontroly stranických organizací v lokalitách, odděleních, podnicích a institucích spadajících pod jejich řízení během jednoho funkčního období. Toto je poprvé, co byl v zákonech a předpisech strany stanoven přísný požadavek na úplné pokrytí inspekcí.

Poprvé v historii strany bylo dosaženo plného pokrytí centrálních inspekcí během jednoho funkčního období-4

  Ukazuje, že v dohledu nad stranou nejsou žádné výjimky a žádná mezera. 277 ústředních inspekčních misí zahrnuje 277, které lze podrobně rozčlenit na místní, resortní, centrální podniky, finance, veřejné instituce a vysoké školy a univerzity středního managementu. Plného pokrytí prvního funkčního období 18. ústředního výboru bylo dosaženo postupně prostřednictvím „odvětvové rotace“.

Poprvé v historii strany bylo dosaženo plného pokrytí centrálních inspekcí během jednoho funkčního období-5

.