Zdraví

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel

souhrn

Dvě platební společnosti dostaly centrální banka pokutu přes 30 milionů juanů za porušení předpisů. Xinhua News Agency, Peking 30. července (Reporter Wu Yu) Čínská lidová banka vydala 30. zprávu, že prostřednictvím platebního a vypořádacího obchodu inspekce vymáhání práva, bylo zjištěno, že platba držitelem karty a platba přistěhovalců Obě společnosti porušily předpisy pro správu získávání informací o transakcích a předpisy pro správu systému skutečných jmen obchodníků.Celkem dva

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel-0

  Dvě platební společnosti dostaly centrální banka pokutu přes 30 milionů juanů za porušení předpisů.

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel-1

   Xinhua News Agency, Peking 30. července (Reporter Wu Yu) Čínská lidová banka vydala 30.

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel-2

   zprávu, že prostřednictvím platebního a vypořádacího obchodu inspekce vymáhání práva, bylo zjištěno, že platba držitelem karty a platba přistěhovalců Obě společnosti porušily předpisy pro správu získávání informací o transakcích a předpisy pro správu systému skutečných jmen obchodníků. Celkem bylo těmto dvěma společnostem potrestáno 34,75 milionu juanů. S cílem napravit pořadí na platebním trhu a účinně předcházet a řešit platební rizika provedla Čínská lidová banka od října 2017 do ledna 2018 inspekce v oblasti vymáhání práva v oblasti plateb a vypořádání. Po vyšetřování obě společnosti porušily předpisy o správě informací o akvizičních transakcích,Porušení předpisů o získávání a outsourcingu řízení podniku, porušení předpisů pro správu ustanovení, porušení uchovávání citlivých informací o bankovní kartě, porušení předpisů pro správu systému obchodního jména, porušení předpisů pro řízení rizik, porušení získávání předpisů pro správu zúčtovacího účtu a další porušení.

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel-3

   Čínská lidová banka také zjistila, že společnost Kayou nevedla úplné transakční záznamy v souladu s předpisy,Závažná porušení předpisů o správě systémů se skutečnými jmény pro obchodníky a další porušení a existence pasivní spolupráce s Čínskou lidovou bankou při kontrole a dohledu. S přihlédnutím ke skutečnostem, povaze, okolnostem a míře sociální újmy způsobené porušením zákonů a předpisů obou společností vydala Čínská lidová banka varování společnosti Kayou v souladu s příslušnými zákony a předpisy a zabavila nelegální výnosy 924174. 55 juanů a pokuta 24 900 872,75 juanů, s celkovou pokutou 2 582 504,7,3 juanů; společnosti Linmen Company bylo vydáno varování, bylo zabaveno 1 473 317,54 juanů nelegálních zisků a pokuta 7 494 495,09 juanů, s celkovou pokutou 8 928, 12,63 juanů.

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel-4

   Aby se předešlo finančním rizikům, Čínská lidová banka zároveň rozhodla, že dvě nebankovní platební instituce řádně odstoupí od podnikání získávajícího bankovní karty v oblastech s vážným porušením do jednoho roku.

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel-5

  Společnost Kayou stáhla z podnikání v oblasti získávání bankovních karet ve 25 provinciích, autonomních regionech a obcích včetně Guizhou, Hainan, Gansu a Hebei; společnost Fulinmen stáhla z podnikání v oblasti získávání bankovních karet v provincii S'-čchuan.

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel-6

   Čínská lidová banka uvedla, že bude i nadále posilovat dohled nad trhem plateb a vypořádání v souladu s příslušnými zákony a předpisy a přísně trestat porušení zákonů a předpisů v oblasti plateb a vypořádání.

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel-7

  Zajistit nepřetržitý, stabilní a zdravý rozvoj platebního trhu.

Centrální banka pokutovala více než 30 milionů juanů za platbu kartou a platbu centrální bankou za porušení pravidel-8

Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Karty centrální banky Přátelé přicházejí ke dveřím Populární doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně, další výhody pro fanoušky skenujte QR kód k následování (sinafinance).