Sportovní

Policie zjistila v souvislosti s drogami dva strážce komunity

souhrn

Policie zjistila v souvislosti s drogami dva strážce komunity

Policie zjistila v souvislosti s drogami dva strážce komunity-0

  Huashang Daily News (reportér Song Bingqin, korespondent Ma Jie) Dva strážci obvykle „přijdou klidně z práce“ do svých jednotek, ale v soukromí jsou „drogovými přáteli“, kteří se často potulují. Když byli zajati policií, měli na sobě uniformy a pracovali. Jejich kolegové a obyvatelé komunity všichni řekli: „Nikdy jsem to nečekal!“ Nedávno policie z policejní stanice v Bayu v high-tech pobočce úřad veřejné bezpečnosti města Baoji, podle vodítek,Po pečlivém prozkoumání bylo zjištěno, že Che, který pracoval v komunitě v high-tech zóně, byl podezřelý z užívání drog.

Policie zjistila v souvislosti s drogami dva strážce komunity-1

   Prostřednictvím řady úkolů policie vyšetřovala jeden po druhém a zjistila, že podezřelý Che Mou se zabýval bezpečnostními pracemi v majetkové společnosti komunity. Policie zároveň kopala dále po linii a také zjistila, že Che měl blízký vztah s dalším narkomanem Jiangem, který se zabýval bezpečnostními pracemi v komunitě v okrese Jintai. Po uzamčení cíle policista, který případ řešil, rychle zaútočil a rozhodně uzavřel síť.

Policie zjistila v souvislosti s drogami dva strážce komunity-2

  Ve dnech 5. a 6. června zajali Che a Jianga, kteří pracovali v komunitě dva po sobě následující dny, a byli na místě elektrického vozidla Che ocasní box. Zabavení nástrojů pro užívání drog, jako jsou jehly.

Policie zjistila v souvislosti s drogami dva strážce komunity-3

   Po přezkoumání oba přiznali nelegální fakta o užívání drog společně, protože se setkali v roce 2016. V současné době jsou Che a Jiang policií povinně izolováni pro drogovou rehabilitaci v souladu se zákonem.

Policie zjistila v souvislosti s drogami dva strážce komunity-4

.