Obchodní

Shunyi: Poskytněte disciplinární ochranu pro práci „bezplatné účasti na pojištění“

souhrn

V poslední době okresní dozorčí výbor okresní komise pro kázeňskou kontrolu v Shunyi posílil disciplinární kontrolu a dohled nad prací „bezplatné účasti na účasti v pojištění“, zajišťoval zavádění pojistných smluv a poskytoval silnou disciplinární ochranu praktickému řešení problému obtížných obyvatel měst a venkova navštívit lékaře. Zkontrolujte jeden po druhém. Svěřte instituci třetí strany, aby přezkoumala kvalifikaci držitelů stravného. Útvary disciplinární kontroly všech měst a obcí spolupracují s občanskými záležitostmi,Auditorská a další oddělení tvoří tým pro odbavení v domácnosti, který je třeba vzít

Shunyi: Poskytněte disciplinární ochranu pro práci „bezplatné účasti na pojištění“

Shunyi: Poskytněte disciplinární ochranu pro práci „bezplatné účasti na pojištění“-0

  V poslední době okresní dozorčí výbor okresní komise pro kázeňskou kontrolu v Shunyi posílil disciplinární kontrolu a dohled nad prací „bezplatné účasti na účasti v pojištění“, zajišťoval zavádění pojistných smluv a poskytoval silnou disciplinární ochranu praktickému řešení problému obtížných obyvatel měst a venkova navštívit lékaře. Zkontrolujte jeden po druhém. Svěřte instituci třetí strany, aby přezkoumala kvalifikaci držitelů stravného.

Shunyi: Poskytněte disciplinární ochranu pro práci „bezplatné účasti na pojištění“-1

   Útvary disciplinární kontroly všech měst a obcí spolupracují s občanskými záležitostmi,Auditorská a další oddělení vytvořila tým pro odbavení v domácnosti, který provedl přímé návštěvy domácnosti a návštěvy sousedství, aby zkontroloval životní podmínky existenčních rodin na místě a posílil každodenní dohled.

Shunyi: Poskytněte disciplinární ochranu pro práci „bezplatné účasti na pojištění“-2

   Včas vyčistit „vztahové pojištění“ a „pojištění lidskosti“, které nemají nárok na příspěvek na pobyt, aby bylo zajištěno, že bude zajištěno veškeré pojištění a bude vrácena náhrada. Plný dohled. Kombinace „být úředníkem, ale nedělat“ “Zvláštní práce na správě „bytí za oficiální nepořádek“ a „vážné vyšetřování nezdravých praktik a korupce kolem mas“ bude dohlížet na práci „bezplatné účasti na pojištění a spolupráci“ se zaměřením na proces zkoumání a schvalování, styl práce, politiku provádění a další záležitosti. Prošlo současně Neohlášené namátkové kontroly, podomní rozhovory, otevření „dvou speciálních řídících“ platforem pro hodnocení a podávání zpráv atd.

Shunyi: Poskytněte disciplinární ochranu pro práci „bezplatné účasti na pojištění“-3

  ,Rozsáhle shromažďujte stopy o porušování zákonů a disciplín, aby se korupce neměla kam schovat. Vážně zodpovědný. Striktně implementujte systém odpovědnosti a přísnou odpovědnost, dohled a nápravu v případech, jako je „bezplatná účast na pojištění“, kontrola a řešení nelegálních operací, prevariace, arogantní přístup, zvýhodňování, podvody a podvody.

Shunyi: Poskytněte disciplinární ochranu pro práci „bezplatné účasti na pojištění“-4

  Pokud jde o skupinové návštěvy nebo brutální incidenty způsobené nezodpovědnou prací, dojde k „dvojímu vyšetřování v jednom případě“ a zpráva bude odhalena. Pokud jde o korupci, zpronevěru a zadržování fondů životního minima, na základě vážné odpovědnosti budou všechny otázky převedeny na soudní orgány s právními povinnostmi.

Shunyi: Poskytněte disciplinární ochranu pro práci „bezplatné účasti na pojištění“-5

(Text / Odpovědný redaktor Huang Yuanyuan / Wu Qiong).