Sdružení

Tato speciální skupina dětí měla dalších „šest dní“

souhrn

Reportér Wu Yunyan byl 1. června stejně šťastný jako děti dětem ze speciální pedagogické školy Chongqing Yubei. Včera ráno se akce Chongqing Red Cherry „Summer Love“ sponzorovaná odborem propagandy propagačního výboru městského výboru v Chongqingu, civilním úřadem v Chongqingu, městskou komisí pro vzdělávání v Chongqingu a městskou komisí pro občanské záležitosti v Chongqingu zapojila do speciální vzdělávací školy v okrese Yubei, Shuangfeng. strany a masové kanceláře Bridge Street

Tato speciální skupina dětí měla dalších „šest dní“

Tato speciální skupina dětí měla dalších „šest dní“-0

  Reportér Wu Yunyan byl 1. června stejně šťastný jako děti dětem ze speciální pedagogické školy Chongqing Yubei. Včera ráno se akce Chongqing Red Cherry „Summer Love“ sponzorovaná odborem propagandy propagačního výboru městského výboru v Chongqingu, civilním úřadem v Chongqingu, městskou komisí pro vzdělávání v Chongqingu a městskou komisí pro občanské záležitosti v Chongqingu zúčastnila speciální školy v okrese Yubei, Shuangfeng, Yubei District, Chongqing zaměstnanci strany a hromadného úřadu v okrese Qiao a dobrovolníci pobočky podnikové strany v jejich jurisdikci,Ve škole jsme oslavili Den dětí pro více než 100 dětí.

Tato speciální skupina dětí měla dalších „šest dní“-1

   Děti dostaly nejen sadu zcela nových školních uniforem a zbrusu nové školní tašky a papírnictví, ale také letní podložky, různé fotbalové, basketbalové, badmintonové a stolní hry tenis. , švihadlo a jiné sportovní potřeby.

Tato speciální skupina dětí měla dalších „šest dní“-2

   Na dárcovském místě představily děti těmto dobrovolníkům ve znakové řeči píseň ve znakovém jazyce „Grateful Heart“ ve znakovém jazyce. „Přestože děti mají fyzické vady toho či onoho druhu, jejich laskavost, nevinnost a zdvořilost jsou stejné jako u ostatních dětí. “ Dobrovolnice člena strany, paní Chen z administrativního oddělení společnosti Chongqing Shineng Power Equipment Company, uvedla, že některé děti, když prošli kolem ní, dali jí palec nahoru, což ji velmi pohnulo, “Myslím, že sem budu i nadále chodit, abych těmto dětem pomohl a pomohl jim.

Tato speciální skupina dětí měla dalších „šest dní“-3

".