Fyzický

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci

souhrn

Večer 12. prosince reportér Yu Yang, zpráva, že „8leté dítě bylo pohřešováno a nešlo domů“, požádalo všechny, aby jej pomohli najít, a rychle se rozšířilo v komunitní skupině. Nakonec Yang Jing, tajemník komunity Yunze Road v okrese Jiulongpo, a obyvatelé okresu našli dítě. Důvod, proč se dítě neodvážilo jít domů, je trapný. Ukazuje se, že ztratil klíč a obával se, že jeho rodiče budou vydávat hluk.Pozdě v noci se schovával v nedaleké veřejné toaletě

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci-0

 Večer 12. prosince reportér Yu Yang, zpráva, že „8leté dítě bylo pohřešováno a nešlo domů“, požádalo všechny, aby jej pomohli najít, a rychle se rozšířilo v komunitní skupině. Nakonec Yang Jing, tajemník komunity Yunze Road v okrese Jiulongpo, a obyvatelé okresu našli dítě.

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci-1

  Důvod, proč se dítě neodvážilo jít domů, je trapný.

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci-2

  Ukazuje se, že ztratil klíč a obával se, že jeho rodiče budou vydávat hluk. Pozdě v noci se také schoval na nedaleké veřejné toaletě.

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci-3

  Dítě ztratilo po škole kontakt, řekla Yang Jing reportérovi Chongqing Times, že po 16. hodině 12.

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci-4

  hodiny viděla zprávu ve skupině WeChat na ulici a řekla, že se jedná o chlapce druhého ročníku v komunitě v Jiulongpo, Xiao Guo (pseudonym, 8 let) Ben Bylo na čase ukončit školu v 3:50 odpoledne, ale po škole jsem domů nešel. Moje rodina šla do školy požádat. Po skončení školy jsem se dozvěděl, že Xiaoguo opustil školu. Později členové rodiny a školy prohledali všude a zveřejnili příspěvky v různých skupinách WeChat a požádali síťové, aby je široce předali a pomohli je najít.

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci-5

  Yang Jing klikl na zprávu, podíval se blíže a zjistil, že ztracené dítě náhodou žilo ve své komunitě Yunze Road, a zprávu okamžitě předal komunitní skupině. Motivujte obyvatele komunity, aby poskytovali vodítka.

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci-6

  Majitel obchodu našel ve večerních hodinách na veřejné toaletě chlapce.

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci-7

  Yang Jing viděl, jak komunita žijící ve skupině zveřejnila fotografii, a druhá strana se zeptala, zda je chlapec ztraceným ovocem ve skupině. Yang Jing se rozhlédla a zjistila, že to vypadá jako chybějící ovoce, a tak okamžitě kontaktovala obyvatele, kteří fotografie poslali, a požádala je, aby malého chlapce udrželi v klidu.

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci-8

 Vrhla se na místo ověřit. U dveří obchodu poblíž komunity viděl Yang Jing malého chlapce, jak sedí ve dveřích a jeho tělo je velmi špinavé. Zeptal se na jeho jméno, ale malý chlapec nic neřekl. Majitel obchodu Chen řekl Yang Jingovi, že po 10 hodině toho večera, když Chen šla na nedalekou veřejnou toaletu, aby našel toaletu, našel uvnitř ukrytého sedm nebo osmiletého chlapce.

8leté dítě ztratí klíč a neodváží se jít domů pozdě v noci-9

 Chen se cítí velmi divně: Proč se to dítě tak pozdě schovává na záchodě? Když jsem myslel na oznámení o pohřešované osobě zaslané v komunitní skupině, podíval jsem se blíže na dítě přede mnou a zjistil jsem, že to vypadá podobně, proto zavolal chlapce zpět do Chenovy jídelny, podal mu krabičku jogurtu a podržel dítě ve skupině okamžitě.

  Když dítě pocházelo z rodinné komunity druhého dítěte, sekretářka Yang a majitel obchodu se ptali na situaci dítěte,Stalo se, že do obchodu přišel další obyvatel komunity a na první pohled to poznal.

  Toto dítě bylo pohřešované dítě, které Xiaoguo ve skupině hledal. Obyvatel uvedl, že jeho dítě a Xiaoguo byli ve stejné třídě pro školu. Později Yang Jing kontaktoval rodiče Xiaoguo, kteří spěchali do obchodu a vyzvedli Xiaoguo. „Dítě bylo v té době vyděšené a mlčelo.

 Později oznámil svým rodičům, aby přišli, jen aby si uvědomil, že má ve své rodině 10měsíčního bratra.

  Sekretářka Yang z komunity řekla novinářům, že se později od dětí a jejich rodičů dozvěděla, že matka Xiaoguo už předtím řekla krutá slova, a zjistila, že Xiaoguo ztratil klíč a musí Xiaoguo učit.

  Tentokrát Xiaoguo ztratila klíč, takže byl mimo školu.

  Neodvážil se jít domů, schoval se na veřejné toaletě poblíž komunity. Yang Jing kritizoval rodiče Xiaoguo ve vzdělávání a řekl jim, aby při vzdělávání svých dětí věnovali pozornost metodám a metodám, zvláště pokud jsou dvě děti, měli by se o ně starat stejně, aby se zabránilo opakování podobných věcí. Xiaoguo rodiče souhlasně přikývli.

  Poté, co Xiaoguo našel, Yang Jing zveřejnil dobré zprávy v komunitních skupinách a pouličních skupinách a připomněl obyvatelům komunity, aby věnovali pozornost vzdělávání rodin druhých dětí:Děkuji obyvatelům a přátelům za pozornost, starosti a předávání. Od rodičů se také požaduje, aby měli čas vyzvednout své děti ze školy a více s nimi komunikovat, zejména pro rodiny s podřízenými dětmi. Při péči o mladé by také měli věnujte více pozornosti těm starším.

.