Zdraví

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek

souhrn

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-0

 Odpočítávání evropského a amerického turnaje profesionálních mužů v basketbalu mužů „Jufeng · Yichengjiangshan“, který začne tento pátek v 7:30, je aktuálně v prodeji horkých lístků. Pokud máte rádi basketbal, nenechte si ho ujít, pospěšte si a vezměte si lístky. ! Tato hra nese výhradní název Jufeng · Yicheng Jiangshan a je společně sponzorována „China Business Daily · Baoji Today“ a Shaanxi New Dynamics Media Co. , Ltd.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-1

 K účasti přizvala profesionální americkou ligu a národní hvězdný tým Černé Hory a basketbalové dítě Chicago Hot Dance Club (dříve roztleskávačka Chicago Bulls). Dva hvězdní hráči jsou pohlední a silní.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-2

  The American Professional United je tým složený z vynikajících profesionálních hráčů. Jeho síla je velmi silná a schopnosti jednotlivých hráčů jsou mimořádně vynikající. Americká profesionální aliance, která kombinuje tělo, rychlost a sílu, se postupně stala značkou.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-3

  Mezi nimi je 2,08 metrový útočník Jereal Scott. , Který hrál v NBA Development League (Sioux Falls Sky Forces), Evropě (Vechta-Německo), Latinské Americe (Aguilas-Kolumbie, Navolato-Mexiko).

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-4

 Je silným střelcem. Strážce Travis Lampley je vysoký 1,8 metru.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-5

  Vyznačuje se super rychlou rychlostí a vynikající schopností přihrávky. Hraje za Chicago Fire v NBA Development League.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-6

  Center Casper Wildemast. Je vysoký 2,18 metru a v současné době je členem nizozemského národního mládežnického týmu. Hrál za Španělsko, Nizozemsko, Německo a další týmy.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-7

 Rozsah běhu je široký a zručný.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-8

  Černohorský národní hvězdný tým si tentokrát zachovává původní evropský basketbalový zápas. Hráči se skládají z vynikajících hráčů z černohorské národní ligy. Existuje mnoho národních hráčů černohorského národního mužského basketbalového týmu s průměrným věkem 28 let.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-9

  Mezi nimi střelec Latkovic. Je vysoký 1,83 metru a hrál za KKMogren United of Montenegro. Je členem černohorského národního týmu; obránce Petar Jovanovic, který je vysoký 1,9 metru, je také členem černohorského národního týmu; center Balsa.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-10

  Je vysoký 2,11 metru a hrál za St.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-11

  Polten (Austrálie), Pagrati ( Řecko), Rades (Turecko), KKSutjeska, KKZeta, KKTeodo, tým KKIbar (Černá Hora) atd. , Jsou hlavními hráči bývalého národního týmu Černé Hory,Velmi klidný, je duší černohorského týmu. Malí reportéři budou mluvit s velkými hvězdami.

Vezměte si lístky a sledujte fotbalový zápas v pátek-12

  Kromě vzrušující a vzrušující hry uspořádají organizátoři 16. června ráno také setkání fanoušků v prodejním oddělení Jufeng · Yicheng Jiangshan. Pozvaní reportéři Xinhua budou s týmem pohovorovat Na schůzi to byl jiný druh scenérie. Malí reportéři a někteří fanoušci a přátelé, kteří byli přítomni,Bude komunikovat s hvězdami tváří v tvář, interakce s nulovou vzdáleností.

  Zápas má začít, těšíme se na další vzrušující! Vstupenky na tuto basketbalovou hru jsou rozděleny do 6 úrovní: 100 juanů, 200 juanů, 300 juanů, 400 juanů, 600 juanů a 800 juanů. Kromě vstupenky na 100 juanů bez slevy mohou ostatní vstupenky využívat slevu 20% při nákupu více než 10 vstupenek najednou. Světová basketbalová hra na vysoké úrovni u mých dveří,Na co čekáte ty, kteří mají rádi basketbal? Lístky docházejí, popadněte lístky a sledujte hru! >> Take a ticket here) support hotline:0917-3201320 ■ Prodej vstupenek a investice: Baoji Shengdian Culture Media Co.

 , Ltd. Telefon: 15332268080 Tato soutěž je výhradně pod názvem Jufeng · Jedno město Jiangshan! Tisíc akrů ekologického údolí, centrální oblast vily! Zvláštní sponzor této akce: Shaanxi Xifeng Wine Co. , Ltd.

Yunnan Yipin Qingquan Beverage Co. , Ltd. Čína Business Daily reportér Zhang Zhihua.