Zápas

„Wanli Tea Ceremony“ zahajuje domácí turné

souhrn

Ten rok se čajový obřad natáhl na tisíce mil, aby přinesl obchodní příležitosti na trase. V dnešní době se čajový obřad stal také novým způsobem kulturní výměny. Večer 8. dne byl v Národním divadle umění Vnitřní Mongolsko představen tvůrčí repertoár „Čajový obřad Wan Li“, který nacvičilo divadlo Wuhan Chu, a zahájil tak předehru k národnímu turné. Drama Chu „Čajový obřad Wanli“ je založeno na čajovém průmyslu v Dahankou během dynastie Čching.Příběh filmu „Dahexing“ je hlavní linií ve třech

„Wanli Tea Ceremony“ zahajuje domácí turné

„Wanli Tea Ceremony“ zahajuje domácí turné-0

  Ten rok se čajový obřad natáhl na tisíce mil, aby přinesl obchodní příležitosti na trase. V dnešní době se čajový obřad stal také novým způsobem kulturní výměny.

„Wanli Tea Ceremony“ zahajuje domácí turné-1

   Večer 8. dne byl v Národním divadle umění Vnitřní Mongolsko představen tvůrčí repertoár „Čajový obřad Wan Li“, který nacvičilo divadlo Wuhan Chu, a zahájil tak předehru k národnímu turné. Drama Chu „Čajový obřad Wanli“ je založeno na čajovém průmyslu v Dahankou během dynastie Čching. Příběh filmu „Dahexing“ je hlavní linií.

„Wanli Tea Ceremony“ zahajuje domácí turné-2

   Prostřednictvím radostí a trápení Sannianga Linglonga a pokladníka Ye Tiantaa je představen čajový obřad Wanliho. Od svého vzniku a představení v roce 2016 byla hra uznána nejen Fanoušci ve Wu-chanu, ale v Pekingu jej předvedli také odborníci a odborníci z hlavního města. Velké ohlasy publika. Tentokrát jako projekt propagace a výměny Národního fondu umění zahájila hra své první domácí turné.

„Wanli Tea Ceremony“ zahajuje domácí turné-3

  Od června do září bylo provedeno 6 představení v Hohhot, Shijiazhuang, Xi'an, Taiyuan, Sanmenxia a na dalších místech.

„Wanli Tea Ceremony“ zahajuje domácí turné-4

   8. srpna večer bylo v koncertním sále Národního divadla umění Vnitřního Mongolska představeno první představení hry.

„Wanli Tea Ceremony“ zahajuje domácí turné-5

   Jedinečná témata, krásný zpěv a nádherná vystoupení osvěžila publikum Vnitřního Mongolska, které operu Chu stěží vystavilo. „Cena Plum Blossom Award“Vřelý potlesk získal vítěz Xia Qingling a vítěz ceny dramatu „Pivoňka Cup“ v provincii Chu-pej Yu Weigang.

   Song Tao, děkan divadla Wuhan Chu, uvedl, že čajový obřad začal od Hankou, prošel vnitřním Mongolskem až po Qaktu a nakonec dorazil do Petrohradu a Evropy.

Tento čajový obřad je vysoce kompatibilní s výstavbou „pásu a silnice“ . Na začátku stvoření měla posádka plán cestovat po čajovém obřadu,Prostřednictvím tohoto turné také Chu Opera zrychlí tempo vystupování a ukáže místní kulturu místních charakteristik většímu publiku. .