Průzkum

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun

souhrn

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun-0

  Huashang Daily News (Reporter Liu Junwei) 11. června se konala konference Xianyang Fu Tea Promotion Conference v tematické výstavní oblasti 11. čínského mezinárodního čajového veletrhu Xi’an v kongresovém a výstavním centru Xi’an Qujiang. Sun Yazheng, místostarosta města Xianyang, uvedl a uvedl, že Fucha se stala novou městskou kartou města Xianyang.

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun-1

   Zavádění politik vedoucích k rozvoji čajového průmyslu Tématem této propagační konference je:Značka, kvalita, technologie a vývoj. Ve svém projevu na propagačním setkání Sun Yazheng uvedl, že v posledních letech převzala samospráva města Xianyang výkop a dědictví historie a kultury čaje Xianyang Fuzhuan, expanze potravinářského průmyslu, zvýšení příjmů lidí a demonstrace kouzla kultury Xianyang jako důležitého výchozího bodu pro účast na stavbě ekonomického pásu Silk Road.

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun-2

   Do konce roku 2016 důrazně podpořte čajový průmysl Fu,Produkce městského průmyslu na výrobu čajového čaje přesáhla 30 000 tun s hodnotou produkce 3 miliardy juanů.

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun-3

   Při rozvoji čajového průmyslu vydala samospráva řadu podpůrných politik, jako je „Plán rozvoje čajového průmyslu v Xianyangu“, a poskytla klíčovou podporu v oblasti těžby tradičních řemesel, zvýšení výzkumu a vývoje technologie výroby a zdůraznění budování značky. Propagace čajové kultury a výměnné aktivity s významným vlivem v národním čajovém průmyslu;Pokud jde o produktový marketing, aktivně povzbuzujte podniky a velké kupující, aby vytvářeli marketingové sítě, rozšiřovali prodejní trhy a energicky rozvíjeli Internet +.

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun-4

   V 16 provinciích a regionech po celé zemi bylo vyvinuto více než 600 specializovaných obchodů, franšízových obchodů a prodejních míst. Výrobky se vyvážejí do Ruska a Kazachstánu Ve více než 10 zemích a regionech včetně Stanu se vliv trhu nadále rozšiřuje. Sun Yazheng uvedl, že investoval 3 miliardy na vybudování malého města čajového průmyslu, řekl Sun Yazheng,Aby bylo možné pokračovat v čajové kultuře Fu a integrovat čajový průmysl Fu s kulturním průmyslem, průmyslem cestovního ruchu a stravovacím průmyslem, Xianyang investoval 3 miliardy juanů do vybudování průmyslového města s čajem Fu, které integruje kulturu čaje Fu a lidovou kulturu Guanzhong, čímž obohacuje obsah čajového průmyslu Fu a jeho silná podpora. Rozvoj místního odvětví kulturního cestovního ruchu získala veřejná značka „Xianyang Fucha“ ochrannou známku certifikace zeměpisného označení Státní správy pro průmysl a obchod,Fucha se stala novou městskou kartou Xianyang.

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun-5

   Zároveň s cílem zvýšit sledování a sledování celého procesu pěstování, sběru a zpracování čajových surovin Fu, Xianyang City postupně podepsalo dohody o strategické spolupráci s Hanzhong, Ankang a některými oblastmi domácího čaje, aby společně vytvořily 11 standardizovaných základen výroby surovin. 23.

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun-6

   března byla v Xianyangu ustavena pracovní skupina Fu Tea z Národního technického výboru pro standardizaci čaje. Pro čajový průmysl Shaanxi Fu má velký význam dohnat a překonat. Na propagační schůzce provedly některé výrobní a zpracovatelské podniky Fucha v Xianyangu speciální propagaci.

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun-7

   Na tomto čajovém veletrhu bylo ve městě Xianyang 25 vystavovatelů s více než 300 druhy exponátů a bylo podepsáno celkem více než 20 smluv různých typů, včetně 10 smluv o dodávkách černého vlasového čaje a nákupu 1 černého vlasového čaje . 20 000 tun s částkou více než 1 716 miliard juanů; více než 10 prodejních smluv společnosti Fucha, tržby téměř 10 000 tun s částkou 1 665 miliard juanů. Vláda okresu Jingyang a Univerzita zemědělství a lesnictví na severozápadě podepsaly společnou stavbu projektu výzkumného a vývojového centra Jingyang Fucha, které poskytuje novou technologickou podporu pro rozvoj čajového průmyslu Fu v Xianyangu.

Xianyang Fucha prodal téměř 10 000 tun-8

.