Soutěž

Agricultural Bank of China požádala o pilotní depozitář depozitních certifikátů a CSRC obdržel materiály

souhrn

Podle oficiálních webových stránek Čínské regulační komise pro cenné papíry přijala 25. července Čínská regulační komise pro cenné papíry „Schválení pilotního depozitního obchodu komerčních bank pro depozitní příjmy“ od Agricultural Bank of China Co., Ltd. Čínská regulační komise pro cenné papíry a Čínská regulační komise pro bankovnictví a pojišťovnictví vydaly 15. června „Předpisy týkající se komerčních bank jednajících jako vkladatelé depozitních příjmů“ a revidovaly a vydaly příslušné předpisy a regulační dokumenty.Zemědělská banka je

Agricultural Bank of China požádala o pilotní depozitář depozitních certifikátů a CSRC obdržel materiály

Agricultural Bank of China požádala o pilotní depozitář depozitních certifikátů a CSRC obdržel materiály-0

  Podle oficiálních webových stránek Čínské regulační komise pro cenné papíry přijala 25. července Čínská regulační komise pro cenné papíry „Schválení pilotního depozitního obchodu komerčních bank pro depozitní příjmy“ od Agricultural Bank of China Co.

Agricultural Bank of China požádala o pilotní depozitář depozitních certifikátů a CSRC obdržel materiály-1

  , Ltd.

Agricultural Bank of China požádala o pilotní depozitář depozitních certifikátů a CSRC obdržel materiály-2

   Čínská regulační komise pro cenné papíry a Čínská regulační komise pro bankovnictví a pojišťovnictví vydaly 15.

Agricultural Bank of China požádala o pilotní depozitář depozitních certifikátů a CSRC obdržel materiály-3

června „Předpisy týkající se komerčních bank jednajících jako vkladatelé depozitních příjmů“ a revidovaly a vydaly příslušné předpisy a regulační dokumenty. Agricultural Bank je první komerční bankou, která od té doby předkládá materiály. Odpovědný redaktor: Populární doporučení Yang Qun Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodin denně a další výhody pro fanoušky naskenujte QR kód, který budete následovat (sinafinance).