Zprávy

Využijte všestranně strategickou příležitost k podpoře velkého rozvoje dopravního průmyslu

souhrn

Zprávy lidové dopravní sítě. V posledních letech se pod vedením konceptu „Bez přepravy lidí nebude mít žádný komplexní majetek“, využil okres Danzhai v provincii Kuej-čou historickou příležitost země a provincie Kuej-čou zrychlit výstavba venkovských silnic a koordinace všech stran. síla a finanční prostředky, důkladná implementace strategie propagace dopravního projektu, energické plánování a implementace řady významných infrastrukturních projektů,Postavte se k udržení růstu a podpoře

Využijte všestranně strategickou příležitost k podpoře velkého rozvoje dopravního průmyslu

Využijte všestranně strategickou příležitost k podpoře velkého rozvoje dopravního průmyslu-0

  Zprávy lidové dopravní sítě. V posledních letech se pod vedením konceptu „Bez přepravy lidí nebude mít žádný komplexní majetek“, využil okres Danzhai v provincii Kuej-čou historickou příležitost země a provincie Kuej-čou zrychlit výstavba venkovských silnic a koordinace všech stran.

Využijte všestranně strategickou příležitost k podpoře velkého rozvoje dopravního průmyslu-1

   síla a finanční prostředky, důkladná implementace strategie propagace dopravního projektu, energické plánování a implementace řady významných infrastrukturních projektů,Stojí na vrcholu udržení růstu a podpory rozvoje, zintenzivnění rozvoje a využití inženýrských projektů, stává se důležitým průchodem k moři v oblastech Guiyang, Zunyi a Tongren a důležitým dopravním uzlem v jihovýchodním Guizhou. Ve vývoji dopravní sítě došlo k historickým průlomům.

Využijte všestranně strategickou příležitost k podpoře velkého rozvoje dopravního průmyslu-2

   „Z pohledu dálniční sítě„ 6 vodorovných, 7 svislých a 8 spojů “plánovaných provincií Kuej-čou je Danžaj v důležité pozici. „Na ekonomické ose. “ Dálnice Xiamen-Chengdu a dálnice Kaidan byly uvedeny do provozu a umožnily Danzhai vstoupit do tříhodinového ekonomického kruhu v Kantonu, hodinového ekonomického kruhu v Guiyangu a půl hodiny v ekonomickém kruhu Kailiduyun. Byla spuštěna státní silnice 321 a provincie 311.

Využijte všestranně strategickou příležitost k podpoře velkého rozvoje dopravního průmyslu-3

   Projekt modernizace a renovace úseku Daodanzhai významně zlepšil podmínky umístění a poskytl úplnější a pohodlnější,Záruka bezpečnější přepravy.

Využijte všestranně strategickou příležitost k podpoře velkého rozvoje dopravního průmyslu-4

   V dopravním průmyslu ukázaly vertikální a horizontální prolínání a modernizace výsledky. V současné době je v celém kraji 143 dálnic s 1320 345 kilometry, z toho 10,2 kilometrů na východ až k dálnici Xiarong, která křižuje Danzhai, od východu na sever Kaiyang dálnice prochází přes Danzhai 38 kilometrů; od severu k jihu národní dálnice 2 65 794 kilometrů, 1 provinční dálnice 13. 687 kilometrů; 7 svislých a vodorovných okresních silnic s 268,3 kilometry, 25 městských silnic s 390,043 kilometry; 104 svislých a vodorovných silnic na úrovni vesnice s 540,74 kilometry. Zóna ekonomického rozvoje Jinzhong dokončila výstavbu „dvou vodorovných a tří svislých“ silničních sítí, dokončila rekonstrukci turistické silnice Xingren-Zhouxi, dokončila výstavbu 311 provinční dálnice Xingren do Tchaj-čen a 321 národní dálnice Yangjia do Taichenu se blíží dokončení.

Využijte všestranně strategickou příležitost k podpoře velkého rozvoje dopravního průmyslu-5

   Všechny okresní správní vesnice mají ropné cesty (cementové silnice),Stal se prvním okresem postiženým chudobou na celostátní úrovni s ropnými cestami (cementovými cestami) přístupnými ze všech vesnic v provincii, čímž se ukončila předchozí historie spoléhání se hlavně na lidi a zvířata, kteří si na zádech vezou svezení.

Využijte všestranně strategickou příležitost k podpoře velkého rozvoje dopravního průmyslu-6

   Řešte poruchy na dálnici a sloužte masám na poslední míli. Plánuje se zahájit výstavbu vysokorychlostní železniční stanice Yangjia - Sandu Pu’an na prodloužení dálnice Kaiyang Expressway; zahájit výstavbu standardu dálnice první třídy pro rychlostní komunikaci Danzhai-Duyun,Stavba sekundárního standardu silnice pro dálnici Dayu (připojení k otvoru a otevření výměny) z města Paidiao do okresu Sandu; se zaměřením na rekonstrukci silnice 243 National Road na dálnici Leishan Datang.

Současně důrazně prosazujte tříletou bitvu o venkovské silnice, plánujte modernizaci a přestavbu 27 kilometrů krajských a městských silnic, přestavbu 300 kilometrů správních spojovacích linek vesnic a komunálních (zhai) silnic a vybudování 80 kilometrů komunální (zhai) silnice. Rozšiřte a přeměňte 30 kilometrů. Velký rozvoj, který přinesla velká doprava, přinesl novou vitalitu do rozvoje klíčových průmyslových odvětví kraje, jako je cestovní ruch, zemědělství a průmysl, a otevřel rychlou cestu Danzhai do dobře situované společnosti. (Yang Xinliang) Redaktor: (Odpovědnost: LJ).