Soutěž

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas

souhrn

Zpravodaj se 13. srpna dozvěděl ze Sítě pro zkoušku veřejné služby odboru lidských zdrojů a sociálního zabezpečení v provincii Heilongjiang, že v současné době je dokončeno potvrzení o kvalifikaci pro přijímací zkoušku do veřejné služby v naší provincii v roce 2017. Podle požadavků z náborové politiky byly upraveny příslušné pozice. Celkem bylo zrušeno 27 pozic. 118 plánů snižování počtu pracovních míst. Rozumí se, že lidová vláda města Chaoyang, okres Xiangfang, Harbin City 01

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas-0

 Zpravodaj se 13. srpna dozvěděl ze Sítě pro zkoušku veřejné služby odboru lidských zdrojů a sociálního zabezpečení v provincii Heilongjiang, že v současné době je dokončeno potvrzení o kvalifikaci pro přijímací zkoušku do veřejné služby v naší provincii v roce 2017. Podle požadavků z náborové politiky byly upraveny příslušné pozice.

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas-1

  Celkem bylo zrušeno 27 pozic. 118 plánů snižování počtu pracovních míst. Rozumí se, že oddíl 01, Lidová vláda města Chaoyang, okres Xiangfang, Harbin,Bylo zrušeno 20 civilních policistů provinčního oddělení veřejné bezpečnosti v Heilongjiang, provinční věznice v Bei'anu, 12 lékařů a dalších 27 pozic; 118 pozic včetně vyššího lidového soudu v Heilongjiang 01 asistent soudce, prokurátor železniční dopravy v Harbinu 01 asistent prokurátora, úřad veřejné bezpečnosti v Harbinském lese 02 civilní policie byly sníženy plán. Zároveň bude zveřejněn seznam uchazečů, kteří mají být dotazováni, a období publicity bude do 19.

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas-2

  června v 17:Pouze 00. Rozhovory se budou konat 24.

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas-3

 , 25. června a 2. července. Rozhovory začnou v 8:30 v jednotném čase v celé provincii.

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas-4

  Místo pohovoru závisí na místě vyznačeném na vstupence na pohovor uchazeče. Přímý provinční: kampus Songbei z Harbin Normal University (č.

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas-5

  1, Shida Road, Limin Development Zone, Hulan City, Harbin).

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas-6

  Harbin: Harbin Labor Technician College (č. 2, Limin West Eighth Street, Xueyuan Road, Limin Development Zone, Hulan). Uchazeči musí při účasti na pohovoru přinést platný občanský průkaz a vstupenku na pohovor.

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas-7

  Kandidáti, kteří se ucházejí o provinční oddělení (včetně pozic vertikálního systému řízení a kombinovaných pozic mezi městy, závazných pozic provinčního soudu a pozic okresů Daxinganling na všech úrovních), se přihlašují od 20.

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas-8

  června do 9:00 do 23. června do 23:00 Provinční oddělení pro zkoušku lidských zdrojů a sociálního zabezpečení ve státní službě,Zaplaťte poplatek za zkoušku pohovoru online nejprve s mým identifikačním číslem a přihlašovacím heslem při registraci a poté vytiskněte vstupenku na pohovor (osoby, které zaplatily na místě, si mohou vstupenku přímo vytisknout ve výše uvedeném čase). Uchazeči, kteří se ucházejí o různá oddělení v Harbinu, se od 20. června do 9:00 23.

Provinční zkouška zruší 27 pozic a sníží 118 pozic. Seznam kandidátů, kteří mají být dotazováni, a oznámený čas-9

  června od 9:00 přihlásí na webovou stránku http://mszkz2017.

 ibaoming.

net/,Zaplaťte poplatek za pohovor a zkoušku na tomto webu svým jménem a identifikačním číslem a poté si vytiskněte vstupenku na pohovor. (Autor: Sun Yingxin).