Umění

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group

souhrn

Luzhou Commercial Bank vydala prospekt v Hongkongu: Největším akcionářem první poloviny první poloviny čistého zisku zvýšeného o 30% je reportér skupiny Luzhou Laojiao Zhang Yi & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; každý redaktor Wang Keran & nbsp; & nbsp; Nedávno Hongkongská burza zveřejnila prospekt společnosti Luzhou Commercial Bank Co., Ltd. (dále jen Luzhou Commercial Bank)

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-0

 Luzhou Commercial Bank vydala prospekt v Hongkongu: Největším akcionářem v první polovině roku se čistý zisk zvýšil o 30% reportérem skupiny Luzhou Laojiao Zhang Yi. Každý redaktor Wang Keran.

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-1

  Nedávno hongkonská burza zveřejnila Luzhou Commercial Bank Luzhou Commercial Bank) prospekt.

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-2

  Protože tento prospekt je verzí aplikace,Počet emitovaných akcií a emisní cena proto nejsou oznámeny.

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-3

  Podle prospektu je CLSA tentokrát jediným sponzorem kotace Luzhou Commercial Bank v Hongkongu. Prospekt uváděl, že komerční banka Luzhou je největší komerční bankou ve městě Luzhou v provincii S'-čchuan a největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao.

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-4

  Reportér „Daily Economic News“ to poznamenalSkupina Luzhou Laojiao přímo drží přibližně 19,88% vlastní kapitál Luzhou Commercial Bank a nepřímo vlastní přibližně 2,21% vlastní kapitál banky prostřednictvím kótované společnosti Luzhou Laojiao (000568, SZ).

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-5

  Data zároveň ukazují, že v první polovině roku banka dosáhla čistého zisku ve výši 377 milionů juanů připadajícího na akcionáře společnosti, což představuje meziroční nárůst o 30,65%. Složené tempo růstu stupnice aktiv za poslední tři roky dosáhlo 49. 4% prospektu uvedla, že ke konci června 2018 obchodní pobočky banky pokrývaly tři okresy a čtyři okresy v Luzhou a otevřely pobočku v Čcheng-tu. Má 7 256 zákazníků z oblasti korporátního bankovnictví a 648 800 z retailového bankovnictví s celkovými aktivy.

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-6

  74,55 miliard juanů. Na konci roku 2015 činila aktiva banky 31,764 miliardy juanů, což se na konci roku 2017 zvýšilo na 70,879 miliardy juanů. Složené roční tempo růstu dosáhlo 49,4%.

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-7

  Ke konci června 2018 činily celkové vklady klientů banky 44 742 miliard juanů; celkové klientské půjčky činily 24 296 miliard juanů, 77,2% portfolia klientských úvěrů byly podnikové půjčky, 22,1% byly osobní půjčky a 0,7% byly diskontované směnky. Z pohledu čistého zisku připadajícího na akcionáře společnosti dosáhla Luzhou Commercial Bank v roce 2015 452 milionů juanů. V roce 2017 dosáhla 619 milionů juanů s roční mírou růstu 17,1%. V první polovině roku 2018 dosáhla banka čistého zisku ve výši 377 milionů juanů připadajících na akcionáře společnosti, což představuje meziroční nárůst o 30,65%.

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-8

  Luzhou Commercial Bank ve svém prospektu uvedla, že při dosahování rychlého růstu rozsahu si banka stále udržuje vynikající ziskovost a provozní efektivitu.

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-9

  Průměrná návratnost aktiv a průměrná návratnost vlastního kapitálu v roce 2017 byly 1. 00% a 14,83% bylo o 0,08 procentního bodu a 2,27 procentního bodu vyšší než národní průměr komerčních bank ve stejném období.

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-10

  V první polovině roku 2018 se dále zvýšil na 1,04% a 16,94%.

Luzhou Commercial Bank poskytuje prospekt v Hongkongu: největším akcionářem je skupina Luzhou Laojiao Group-11

  Na konci června poměr kapitálové přiměřenosti od začátku roku poklesl. Z hlediska kvality aktiv zůstal poměr nesplácených úvěrů Luzhou Commercial Bank po mnoho let pod 1%.

  Podle prospektuNa konci roku 2015, 2016 a 2017 činily klientské půjčky banky 9 978 miliard juanů, 14 534 miliard juanů, 19 401 miliard juanů a nesplácené půjčky 209,8 milionů juanů, 77,1 milionu juanů a 193 milionů juanů. poměr výkonných půjček činil 0,3%, 0,53%, 0,99%.

  Poměry pokrytí rezervami během stejného období byly 920,63%, 486,63% a 294,49%. V prospektu bylo uvedeno, že ke konci června 2018Poměr nesplácených úvěrů Luzhou Commercial Bank byl 0,91%, což je pokles o 0,08 procentního bodu od začátku roku; poměr pokrytí rezervami byl 275,54%, což je pokles o 18,95 procentního bodu od začátku roku; jádro poměr kapitálové přiměřenosti tier 1, poměr kapitálové přiměřenosti tier 1, respektive poměr kapitálové přiměřenosti, činily 9,35%, 9,35% a 12,19%, přičemž všechny poklesly od začátku roku. Za zmínku stojí, že v únoru 2017Komerční banka Luzhou úspěšně vydala celkem 1 miliardu juanů kapitálových dluhopisů Tier 2 na doplnění kapitálu Tier 2 a zvýšení poměru kapitálové přiměřenosti.

Společnost Dagong International ve zprávě o hodnocení poukázala na to, že obchodní rozsah Luzhou Commercial Bank se nadále rozšiřoval, provozní výnosy nadále rostly a stabilita se neustále zvyšovala. Celková úroveň přiměřenosti podnikového kapitálu však poklesla,V budoucnu bude čelit určitému tlaku na doplnění kapitálu. Reportér poznamenal, že Luzhou Commercial Bank ve své zveřejněné strategii rozvoje uvedla, že plánuje prozkoumat inovativní metody doplňování kapitálu, včetně preferovaných akcií a dluhopisů doplňujících kapitál, aby zlepšila vlastní úroveň kapitálové přiměřenosti a odolnost vůči riziku. Odpovědný redaktor: Yang Qun Klíčová slova článku: Komerční banka Luzhou Prospekt Žhavá doporučení Odložte veřejný účet Sina Finance na vysílání nejnovějších finančních informací a videí 24 hodinDalší výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).