Zápas

Duch kongresu večírku je na místní úrovni: poslouchejte dobré hlasy a těšte se na dobrý den

souhrn

9. června, ve vzácný slunečný den, jehněčí květiny na loukách bojovaly o krásu. Tímto dnem byl 15. den pátého měsíce tibetského kalendáře. Podle tradičních tibetských zvyků pastevci již nechodí na hory sbírat cordyceps. Tibetská autonomní prefektura Yushu, okres Chengduo, využila této příležitosti, aby shromáždila pastevce na sběrném místě Cordyceps a přivedla je na kongres strany. “Dobrý hlas “, přináší nový plán vývoje. Dnes říkáme více

Duch kongresu večírku je na místní úrovni: poslouchejte dobré hlasy a těšte se na dobrý den

Duch kongresu večírku je na místní úrovni: poslouchejte dobré hlasy a těšte se na dobrý den-0

 9.

Duch kongresu večírku je na místní úrovni: poslouchejte dobré hlasy a těšte se na dobrý den-1

  června, ve vzácný slunečný den, jehněčí květiny na loukách bojovaly o krásu.

Duch kongresu večírku je na místní úrovni: poslouchejte dobré hlasy a těšte se na dobrý den-2

  Tímto dnem byl 15.

Duch kongresu večírku je na místní úrovni: poslouchejte dobré hlasy a těšte se na dobrý den-3

  den pátého měsíce tibetského kalendáře. Podle tradičních tibetských zvyků pastevci již nechodí na hory sbírat cordyceps. Tibetská autonomní prefektura Yushu, okres Chengduo, využila této příležitosti, aby shromáždila pastevce na sběrném místě Cordyceps a přivedla je na kongres strany. “„Dobrý hlas", vytváří nový plán rozvoje.

Duch kongresu večírku je na místní úrovni: poslouchejte dobré hlasy a těšte se na dobrý den-4

  Společný propagační tým okresu Chengduo dnes kázal ducha zprávy o kongresu třinácté strany ve sběrném místě Gangri Loka Cordyceps ve vesnici Dongfanghong ve městě Zador. Společný propagandistický tým provozuje výbor krajské strany. Oddělení propagandy se skládá z klíčových zaměstnanců v oblasti zmírňování chudoby, sjednocené fronty, politiky, práva a spravedlnosti, vědy a technologie v zemědělství a chovu zvířat a lékařského a sociálního zabezpečení.

Duch kongresu večírku je na místní úrovni: poslouchejte dobré hlasy a těšte se na dobrý den-5

 Kromě společné kazatelské skupiny existuje v kazatelské skupině také speciální kazatelská organizace, Zhaduo Township Preaching Team on Horseback. Tým pro prosazování politiky jízdy na koni ve městě Zhaduo byl založen v roce 2007. V té době došlo ve městě Zado k obrovské sněhové katastrofě a byl vytvořen záchranný tým pro koňské katastrofy. dne a stal se propagačním týmem pro politiku v oblasti jízdy na koni.

Duch kongresu večírku je na místní úrovni: poslouchejte dobré hlasy a těšte se na dobrý den-6

 Odpovědný za šíření hlasu večírku do všech koutů města Zaduo. Když členové kazatelského týmu dorazili do Gangzhiluoka, místní pastýři oblečeni do slavnostních kostýmů, kteří pomáhali starým i mladým, kráčeli ze stanů všemi směry na místo kazatelského setkání. Po nějaké době začalo kázání.

 Počínaje „jednou synchronizací, čtyřmi dalšími“ navrženými ve zprávě stranického kongresu se kazatelská skupina rozšiřuje na politiky zmírňování chudoby, etnickou jednotu, povědomí o vládě zákona, rozvoj zemědělství a chovu zvířat, prevenci a kontrolu infekčních nemocí a endemické nemoci. Zásady byly vysvětlovány každému po druhém a pastevci velmi pozorně naslouchali a převzali iniciativu a zeptali se, zda nerozumí.

 „Zpráva z kongresu strany uvedla, že se zdraví celého lidstva dále zlepšovalo. Povězte nám prosím o prevenci a léčbě jaterních hydatidů a hlavních lokálních infekčních nemocí.

  Pokud se u vás takové onemocnění objeví, neexistuje způsob, jak s ním zacházet? „Jako první se zeptala 24letá Ga Ma Zhoujie.

  Raba Cuomao, člen úřadu zdravotního pojištění v okrese Chenduo, vysvětlil pastevcům, že tyto nemoci jsou léčitelné. Nebojte se, všichni. Každý by měl rozvíjet zdravý životní styl, nejíst syrové maso, často se umýt a nepřicházet do úzkého kontaktu se psy, takže tento druh nemoci nedostanete.

  V loňském roce jsme provedli kontrolu stavu v celém kraji a vytvořili jsme zdravotní stav pro všechny. Letos budeme léčit pastevce trpící hydatidovými chorobami a endemickými infekčními chorobami na základě loňského fyzikálního vyšetření.

 V této části vládní investice a novém typu venkovského družstevního oddělení proplácení nákladů na zdravotní péči téměř nemusíte platit ze své kapsy. Do roku 2020 bude celostátní screening a léčba echinokokózy v provincii plně pokryta. Ga Ma Zhou Jie spokojeně přikývl.

  Ga Ma Zhou Jie je interním lékařem ve vesnici Dongfanghong Village. V současné době studuje tibetskou medicínu na odborné a technické škole Bayi v prefektuře Yushu. Když jsem po dovolené šel domů, slyšel jsem, že je přednáška, tak jsem běžel, abych si ji poslechl. "Toto je také příležitost k učení.

  Po absolvování technické střední školy v příštím roce se do vesnice vrátím jako vesnický lékař, který bude léčit vesničany a podporovat revitalizaci etnické medicíny.

  Takže teď chci pozorně poslouchat a zeptat se, jestli nerozumím. “zamumlal Sonan Doga na vysvětlení Raba Tso Maa,„Musíte se o tomto druhu prezentace dozvědět. Zde můžete znát plán budoucího vývoje.

  Všechno to souvisí s naším vlastním budoucím životem.

 “ Sonandoga, 63 letošní, má kromě své staré dvojice jednu ve své rodině.

  syn a vnuk. Syn spadl z koně, zlomil si nohu a ztratil schopnost pracovat.

 Život je pro rodinu obtížný. „Chci se dnes poradit o tom, jak přiznat příspěvek na pobyt a náklady na hospitalizaci mého syna po jeho pádu z koně nebyly uhrazeny a já nevím, kam se mám vrátit. “ Řekl Sonandoga. Poté, co Bajiudajie, člen kazatelského týmu a ředitel úřadu pro duchovní civilizaci v okrese Chenduo, vyslechl slova Sonana Duojie, řekl: „Pokud jde o žádost o příspěvky na pobyt,Vesnice vydá potvrzení o příjmu, uvede důvod žádosti a kopii průkazu totožnosti přinese ke kontrole na oddělení civilních věcí.

  Poté můžete podat žádost. Pokud jde o náhradu léčebných nákladů vašeho syna na hospitalizaci, nechte si vysvětlit Laba Tso Mao. „Pokračováním v reformě lékařského a zdravotního systému je pro naše lidi obtížné a nákladné navštívit lékaře.

 Problém vzdáleného lékařského ošetření se postupně řeší. Nyní je možné vypočítat a uhradit náklady na hospitalizaci v té době v nemocnici a ty, které nelze uhradit, lze uhradit také ve městě. Pokud existuje něco, čemu v budoucnu nerozumíte, můžete mi zavolat konzultace. „Řekl Laba Tso Mao, když vytáhl kousek papíru a nechal své telefonní číslo Sonan Dorga.

 Sonando pevně zaťal kus papíru a vzrušeně řekl: „Děkuji, i když nevím, jak používat mobilní telefon, můj syn to může použít. Pokud narazím na potíže, zavolám ti. “ Otázky jeden po druhém, Aby byl kazatelský tým ohromen.

  Pastýř Zhaxi Dongde se znovu zeptal: „Jak budou vybírány náklady na pohřeb, když zemřou starší lidé v rodině?Kde podat žádost a jaké materiály jsou potřeba. „Bajiudajie dal podrobnou odpověď na starší Zhaxi Dongde. Během přednášky to ředitel vesnice Xiangyang, Gama Randing, pečlivě zaznamenal a načrtl do přednáškové knihy distribuované čas od času.

  Členové týmu propagujícího politiku jízdy na koni. , Zhaduo Tajemník výboru městské strany Zhaxi Qiude vyzval Gama Randinga: „Musíte pozorně poslouchat a pamatovat si.

 Máte velkou odpovědnost a velkou zátěž a po svém návratu budete i nadále kázat. „Ukázalo se, že Ga Ma Randing je také členem týmu propagujícího politiku jízdy na koni. “ Musím se to naučit a pamatovat si. Když se vrátím, řeknu ostatním členům týmu propagace politiky jízdy na koni, co jsem se dnes naučil, prostřednictvím našeho propagandistického týmu pro politiku v oblasti koňských koní.

  Týmy, rozšiřte dobré politiky strany do každého sběrného místa Cordyceps a do všech pastevců. „Duch zprávy ze stranického kongresu skončil a pastýři se stále cítí nespokojeni.

  Členové kazatelské pracovní skupiny konzultují otázky. Kvetoucí louky odrážejí dobrý hlas stranického kongresu .

 .

. (Zhang Duojun).